top of page

PROGRAM III KONWENTU OTWARTEGO SERCA

18 -20 maja 2018

|Szczegółowy Program III Konwentu Otwartego Serca do pobrania zarówno w wersji pdf jak i do wglądu pod opisem wydarzeń.

Co w programie:

Zatańczmy Jogę Joanna Burdzińska i Katarzyna Komin

 

Piękne, relaksujące, regenerujące i harmonizujące zajęcia jogi tańca. Pozwolą na wydobycie pierwiastka kobiecości, rozwijają delikatność, subtelność, uczuciowość, otwierają serce. Zapraszamy Panie i Panów.

Anahita czyli śpiew intuicyjny Dorota Fligger

 

Śpiew Intuicyjny to zaproszenie do tego by zatrzymać się na chwilę i wsłuchać się w pieśń naszego serca. To naturalna forma ekspresji, która pozwala nam w pełni wyrażać to, co czujemy, uwolnić się od wszystkiego tego, co już jest nam niepotrzebne i zaprosić to, czego naprawdę pragniemy.

„W zdrowym ciele zdrowy duch”. „Jesteś tym co jesz” Elżbieta Wysk

 

O zdrowym odżywianiu, naturalnych kosmetykach, życiu w zgodzie z naturą.

Hatha joga Alina Waligóra.

 

Delikatna joga dla wszystkich

Warsztat Bądź w Ciszy JESTEM Anna Selena

 

Celem jest przypomnienie ludziom, że: przypomnienie ludziom, że: każdy z nich jest mistrzem, który przejawia się poprzez ciało, ale o tym zapomniał.

Karma Rodu i Kody Reinkarnacji jak zrozumieć siebie przez pryzmat daty urodzenia, imion i nazwisk. Małgorzta Brzoza

 

Czy uwierzysz że z twojej daty urodzenia wynika twój potencjał, talenty, możliwości, zasoby, a imię i nazwisko potrafi wzmocnić pożądane cechy ?

"Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?" Ala Kummer

 

Jak żyć w radości i cieszyć się każdą chwilą. Ćwiczenia wyciszające umysł prowadzące do życia w radości. Techniki szamańskie z najstarszych tradycji hawajskich, buddyjskich, słowiańskich.

Kirtan 

 

Medytacja z mantrą

Wykład: Ciało zna odpowiedz. Maja Strzelecka.

 

Wszystko co nas dotyczy na każdej płaszczyźnie funkcjonowania począwszy od wczesnego dzieciństwa i relacji z rodzicami a skończywszy na naszych decyzjach, fascynacjach i lękach – zapisane jest na płaszczyźnie ciała i z poziomu ciała można to uwolnić.

Uzdrawiający Koncert Relaksacyjny Mis, Gongów, Didgeridoo I Fletów Ewa I Jarosław Ziółkowscy, Joanna Burdzińska.

 

Uzdrawiający koncert relaksacyjny mis, gongów, didgeridoo i fletów - Ewa i Jarosław Ziółkowscy, Joanna Burdzińska. Dżwięki mis i gongów uwalniają stres i napięcie ciała i umysłu, otwierają nasze emocje, wspomagają transformację, Oczyszczają nasze ciało i otoczenie. Pomagają dostroić się do źródła, odnaleźć harmonię, spokój wewnętrzny i miłość.

Joga wg Satyanandy Darek Zelis

 

Wyobraź sobie, że na jednych zajęciach masz 5 rodzajów jogi... Asanę z odpowiednim oddechem, pranajamę, medytację, mantrę, yoga-nidrę (jogiczny, świadomy sen).

Przebudzenie wewnętrznej mocy żywiołów duet Gaya Yaga

 

Poczuj ich siłę, obudź w sobie ich potencjał i pozwól im przemówić przez Ciebie. Poczuj i usłysz świadomie ich dźwięki, zobacz, jak się poruszają. Pozwól sobie wejść w muzykę i ruch spontaniczny razem z nami- w swobodnej, akceptującej przestrzeni, przy dźwiękach bębnów i śpiewie.

Wytańcz i wyśpiewaj marzenia do spełnienia Iwona Anna Hadula i Marta Ziobro

 

Łączymy metody: taniec spontaniczny, śpiew intuicyjny, medytacje, relaksacje dźwiękowe z gongiem,z instrumentami etnicznymi, oraz wszelką ekspresję artystyczną. To zapala iskry w ludzkich sercach.

Energia i Świadomość Wykład z warsztatem. Piotr Wołyński

 

Czy czasami coś czujesz, ale nie możesz tego umiejscowić? Czy czujesz również, że nie używasz w pełni swojej świadomości? Czy masz wrażenie, że otoczenie źle wpływa na Ciebie i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Czy chciałbyś poczuć energię i nauczyć się ją przekształcać? Chcesz nauczyć się dostrzegać aury?

Trudne relacje karmiczne - wykład Valentina Beata Kobuk

 

Jak to się dzieje, że wciąż wchodzimy w związki z podobnymi partnerami? Tutaj trzeba przystanąć, spojrzeć na relacje z innej perspektywy. Gdy spojrzysz na partnera oczami duszy, zrozumiesz, ze przez swoje postępowanie on chce ci pomoc, abyś zbudowała poczucie własnej wartości. Zebyś zaczęła pracować nad sobą i była silniejsza.

Występ muzyczny , prezentacja twórczości Mariusza Jabłońskiego

Mandala Dźwięku - Wspólny Intuicyjny Koncert. Łączenie różnych zespołów muzycznych.

Wykład - Buddyjski sekret przyciągania dużych pieniędzy i bogactwa. Dr Ludmiła Frąckowiak.

Wykład szamańskie i transcendentalne korzenie sztuki,warsztaty tworzenie Mandali życia. Izabela Ewa Ołdak

Spotkania karmiczne i reinkarnacja. Beata ŚLusarek

 

Dlaczego spotykamy ludzi z innych wcieleń, jak ich rozpoznajemy i jak zdrowo przepracować takie spotkania

Chirurgia Fantomowa Monika Grześkowiak

 

Czy można bezinwazyjnie, siłą myśli usuwać urazy i oparzenia? Zatamować krwotok? Usunąć ból? Leczyć poważne schorzenia? I jak to zrobić? Jak to działa i jak tego dokonać?

Warsztat Bębniarski Bębny Sylwan Tymoteusz (zapisy)

 

Przeżywanie radości wspólnego tworzenia, uważność i podwyższanie energii grupy, a także koordynacja półkul mózgowych, rozluźnienie napięcia psychicznego i fizycznego. Te warsztaty to droga do prawdziwego, głębokiego relaksu i samorozwoju. Djembe prowadzi do czystości umysłu i radości życia.

Co to jest witalna woda i jaki ma na nas wpływ? Wykład Piotr Wołyński

 

Rzadko docenia się wodę, a jej ilość, jakość, struktura i witalność ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. Struktura i witalność to jedne z najważniejszych parametrów wody. Co to jest? Jak zrobić witalną wodę w domowych warunkach?

Samouzdrawianie – jakie to proste Kinga Maruszczak.

 

O tym jak symptomy z naszego ciała mówią do nas gdzie jest coś do uzdrowienia na poziomie uczuć.

Medytacja Michał Repelewicz (zapisy)

 

Medytacja metodą Procesu Tworzenia, jest medytacją prowadzoną. Gdzie ciało jest naszym kompasem do odblokowania zapisanych w nim blokad.

Alchemia Psychoaktywności Jakub Stąpór

 

O legalnych i dostępnych na polskim rynku roślinach, których działanie jest zarówno zdrowotne jak i psychoaktywne. Będzie mowa o stymulantach roślinnych, relaksantach, suplementach, afrodyzji, adaptogenach, aromaterapii i etnobotanice

Przebudzona Kobiecość i Wewnętrzne Spełnienie. Julita Wojcieszyńska

 

Proces budowania poczucia wartości oraz odnajdywania wewnętrznej spójności i harmonii, pomaga odkryć w sobie kobiecość i atrakcyjność, uczy pełnej akceptacji ciała oraz prawidłowej komunikacji z nim, by rozumieć jego potrzeby i wspierać jego piękno.

Intuicyjne pisanie, pomysły, inspiracje, olsnienia, twórcze natchnienie Anna Dąbrowska

 

O wejściu w stan natchniena czyli o pięknej, twórczej stronie życia.

Wykład - Kobiecość Dr Ludmiła Frąckowiak.

 

Dlaczego urodzenie się kobietą jest Wielkim Szczęściem? Dlaczego Kobiecość przez wieki była potępiana? Co za moc tkwi w Kobiecie i jak ją obudzić?

Co to jest umysł i sposoby jego kontroli. Mariusz Jabłoński

9 pierścieni Saturna Magda Korupcka

 

Opowieść o moim nauczycielu duchowym w podziękowaniu za wsparcie jakie otrzymałam od niego w najtrudniejszych latach mojego życia oraz za inspirację do nauki i pracy nad sobą.

Świadomy dotyk. Karol Chmielnicki

Zajęcia w plenerze - joga odmładzająca. Mariusz Jabłoński

Podążając za nurtem życia Piotr Wołyński

 

Zaproszenie do uwolnienia się od walki z życiem i poddania się jego nurtowi tak, jak ono nas prowadzi. Kompasem, który powinien wskazywać nam drogę, jest nasze serce. To tam leży spełnienie i nieopisany spokój, który jest niezależny od wszystkiego, co dzieje się poza tobą

MINDFULNESS Iwona Kaźmierczak (zapisy)

 

Trening uważności oparty jest na koncentracji na oddechu, ćwiczeniach zwiększających świadomość ciała , emocji , myśli.

Taniec intuicyjny – Medytacja w ruchu. Joanna Siemieńczuk (zapisy)

 

Ciało to tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Odnaleźć swoje centrum, swój rytm, swoja prawdę i podążyć za nią.

Joga Śmiechu. Joanna Siemieńczuk

 

Joga śmiechu jest wyjątkową techniką gimnastyczną zmieniającą podejście do życia, wyzwalająca pokłady wewnętrznej, bezwarunkowej radości i ugruntowująca ją w duszy. Nie wymaga poczucia humoru, radosnego usposobienia, ani żadnych umiejętności poza przeciętną sprawnością fizyczną

Kamertony wykład i koncert Sylwia Nadgrodkiewicz

 

Mistrzyni kamertonów. Potrafi nimi zdiagnozować blokady w ciele, stany zapalne lub choroby. Co więcej, potrafi się z nimi rozprawić wibracją kamertonów. Poprzez dźwięk ustawia i harmonizuje wszystkie czakry i meridiany w ciele.

Dom w którym mieszka Bogini Lakshmi Barbara Zimoch

 

Hinduistyczne przedstawienie żeńskiej energii, jej moc, hojność, jak ją poznać i zatrzymać ? Lakshmi to boginii obfitości, pieniędzy.

Hatha Joga Joanna Burdzińska

„Nazywam się…i to wystarczy" – trening samoakceptacji. Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska.

 

Jaka zależność występuje między spełnieniem w życiu, a samoakceptacją?! Czego brakuje do układanki pt: „satysfakcjonujące życie” osobiste i zawodowe? Jak żyć z pasją? Dowiesz się od czego zacząć, jak skutecznie odnaleźć poszczególne elementy tej układanki i sensownie je ułożyć. Wystarczy jeden ruch, aby połączyć wszystko w doskonałą całość. Od tego momentu Twoje życie może zmienić się, zdecydowanie na lepsze.

Wykład: Kryształy i ich ogromne możliwości. Tworzenie Kryształowej Sieci na Ziemi. Kryształowe Miejsca Mocy. Ewa I Jarosław Ziółkowscy

Kryształy mają uzdrawiającą moc. Jak je uaktywnić by Nas wspierały. Przyspieszają nasze procesy transformacji. Ściągają informacje z wyższych wymiarów by dać Nam wskazówki jak postępować w życiu. Medytacja z kryształami.

Mandala życia Izabela Oldak

 

Wykład ​o szamańskich i transcendentalnyc​h korzeniach sztuki oraz warsztaty z tworzenia Mandali Życia.

Kryształowy Panel Jana od Boga. Nano woda. Katarzyna i Klaudiusz Kulas.

 

O pobycie u Jana od Boga i leczeniu kryształami, o nano wodzie i wodzie kryształowej.

Aromateriapia duchowa Barbara Zimoch

 

Czy wiesz, że słodkie zapachy pomogą zachować młodość i wigor i dają długą żywotność. Procesy kreowania różnych zdarzeń, przyciągania pomyślności, miłości, wsparcia Dobrych Energii Duchowych od starożytności były wspierane poprzez określone rytuały. Podczas nich wraz z modlitwami ofiarowano różnorodne kwiaty, zioła i żywice wydzielające cudowne wonne zapachy.

Medytacja serca według Mistrza Choa Kok Sui. Elżbieta Biela.

Duchologia i szamańskie terapie Jakub Stąpór

 

Czym jest szamanizm? Kim jest szaman? Jakie praktyki i technologie uzdrawiania kryją się na szamańskich ścieżkach? Dlaczego szamanizm działa tam, gdzie zawodzi medycyna zachodnia czy psychologia?

"Ponadczasowa Wiedza i Mądrość " Valentyna Fiedosyeyeva kosmoenergetyka

Warsztaty. Poczuj moc Refleksologii - zdrowie zaklęte w stopach. Agata Karlińska.

 

Jak dbać o zdrowie na co dzień masując swoje stopy ? Czy wiesz że na twoich stopach są receptory wszystkich narządów ciała? (będziesz miał okazję poćwiczyć na stopach drugiej osoby)

Odkryj w sobię siłę Monika Juraszek

 

Jak poradzić sobie z największymi przeciwnościami losu, nawet wtedy gdy wszyscy twierdzą inaczej? Moje doświadczenia są ogromną inspiracją dla innych i dlatego uwielbiam się nimi dzielić.

Przywracanie organizmu do naturalnego stanu harmonii. Basia Migacz

 

EFT przywraca organizm do naturalnego stanu harmonii. Jesteśmy skonstruowani tak, aby samoistnie powracać do tego stanu. Ciało ma swoje własne mechanizmy uwalniania tych napięć, ale w bardzo wielu przypadkach emocje są na tyle silne, że mechanizm nie daje rady i owo napięcie pozostaje w ciele na poziomie komórek, niejednokrotnie kumulując się z czasem.

Warsztaty: Ceremonia Radykalnego Wybaczania Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska

 

Nie musisz nic rozumieć, nie musisz nic odpuszczać, nie możesz bagatelizować tego co się stało, ale nie wolno Tobie przestać marzyć!!! Pokażemy Ci drogę jak nie rezygnować z siebie i swoich pragnień. Zapewniam Cię, nie musisz wybaczać, ale… możesz zrobić coś ZAMIAST!!! To jest inne spojrzenie na wybaczenie.

Jak uwolnić swoje życie Katarzyna Preiss Jastrzębska

 

O ustawieniach systemowych … Wciąż od nowa doświadczamy sytuacji i wzorców zachowań, których nie chcemy albo takich, które nam nie służą. Wydaje się, że odtwarzają się niezależne, wewnętrzne programy, które w ustawieniach nazywa się „uwikłaniami”. Czy tego chcemy i jak się od nich uwolnić?

Maciej Kozakiewicz - wprowadzenie do slow joggingu

 

Slow jogging - Japońska technika wspierająca długowieczność. Służy zarówno poprawie kondycji fizycznej, jak i może być wykorzystywana do różnych form medytacji w ruchu i praktyki uważności.

Medytacja Michał Repelewicz (zapisy)

 

Medytacja metodą Procesu Tworzenia, jest medytacją prowadzoną. Gdzie ciało jest naszym kompasem do odblokowania zapisanych w nim blokad.

PROGRAM III KONWENTU OTWARTEGO SERCA 18-20 maja 2018

 

PIĄTEK

SALA DUŻA

17:00 - 17.15 Przywitanie gości. Otwarcie Konwentu Otwartego Serca. 17:30 - 19.00 Zatańczmy Jogę. Joanna Burdzińska i Katarzyna Komin (ograniczona ilość miejsc).

19:15 - 20:15 Śpiew intuicyjny. Dorota Fligger Anahita.

21:00 - 22.00 Uzdrawiający Koncert Relaksacyjny Mis, Gongów, Didgeridoo I Fletów Ewa I Jarosław Ziółkowscy, Joanna Burdzińska.

 

SALA ŚREDNIA

17:30 - 19:15  W zdrowym ciele zdrowy duch. Jesteś tym co jesz. Elżbieta Wysk

19:30 - 21:00. Zajęcia Jogi. Alina Waligóra.

SALA GÓRA

17:30 - 18:30 Warsztat Bądź w Ciszy JESTEM. Anna Selena.

18:45 - 19:45. Karma Rodu i Kody Reinkarnacji jak zrozumieć siebie poprzez pryzmat daty urodzenia imion i nazwisk. Małgorzata Brzoza.

20:00 - 21:00 Wszystko co najprostsze jest najlepsze. A więc czemu się nie śmiać? Ala Kummer

 

SALA MAŁA

17.30 - 18:30 Kirtan. Medytacja z mantrą

18.45 - 19:45 Wykład: Ciało zna odpowiedz. Maja Strzelecka.

20:00 - 21.00

---------------------------------------------------------------------------------

SOBOTA

 

08:30 - 08:45 Powitanie Gości. Rozpoczęcie drugiego dnia Konwentu.

08:45 - 10:00 Maciej Kozakiewicz - Prezentacja  i trening slow joggingu – japońskiej techniki wspierającej długowieczność (trening w plenerze)

10:00 - 11:00 Zajęcia w plenerze. Joga odmładzająca. Mariusz Jabłoński.

 

SALA DUŻA

09:00 - 10:30. Joga wg Satyanandy. Darek Zelis

10.45 - 11.45 Dorota Fligger Gaga Jaga

13:00 - 14:00. Wytańcz i wyśpiewaj marzenia do spełnienia. Iwona Anna Hadula I Marta Ziobro

14:00 - 15:30 Przerwa obiadowa

15:30 - 17:30 Energia i Świadomość. Wykład z warsztatem. Piotr Wołyński.

17.45 - 19.00 Trudne relacje karmiczne. Wykład. Valentina Beata kobuk.

19:15 - 20:15. Występ muzyczny, prezentacja twórczości Mariusza Jabłońskiego

20:30 - 22:00. Mandala Dźwięku - Wspólny Intuicyjny Koncert. Łączenie różnych zespołów muzycznych.

 

SALA ŚREDNIA

8,30 - 8.45 Powitanie gości

9.30 - 10:30 Wykład - Buddyjski sekret przyciągania dużych pieniędzy i bogactwa.Dr Ludmiła Frąckowiak.

10:45 - 11:45 Wykład szamańskie i transcedentalne korzenie sztuki Izabela Ewa Ołdak

12:00 - 13:00. Spotkania karmiczne i reinkarnacja. Dlaczego spotykamy ludzi z innych wcieleń, jak ich rozpoznajemy i jak zdrowo przepracować takie spotkania. Na koniec wykładu Medytacja uzdrowienia relacji karmicznej. Beata Ślusarek.

14:00 - 15:30 Przerwa obiadowa

15:30 - 17:00 Monika Grześkowiak Chirurgia Fantomowa

17:15 - 18.15. Bębny. Sylwan Tymoteusz

18.15 - 19.15 Co to jest witalna woda i jaki ma na nas wpływ? Wykład Piotr Wołyński.

19.15 - 20.15 Wykład: Samouzdrawianie - jakie to proste. Kinga Maruszczak

 

SALA GÓRA

 

09:00 - 10:00 Medytacja. Michał Repelewicz.

10:15 -11:15 Jakub Stąpór Alchemia Psychoaktywności

11:30 - 12:30. Przebudzona Kobiecość i Wewnętrzne Spełnienie. Julita Wojcieszyńska. (góra II)

12:45 - 14.00 Wykład Intuicyjne pisanie, pomysły, inspiracje, olśnienia, odkrycia, poezja, twórcze natchnienia. Anna Dąbrowska.

14:00 - 15:30 Przerwa obiadowa

15:30 - 16:30 Wykład Kobiecość. Dr. Ludmiła Frąckowiak.

16:45 - 17:45. Co to jest umysł i sposoby jego kontroli. Mariusz Jabłoński.

18.00 - 19.00. 9 pierścieni Saturna. Magda Korupcka. (góra I)

19:15 - 20:15. Warsztat Świadomy dotyk. Karol Chmielnicki.

 

SALA MAŁA

 

08:30 - 14:00. Kiermasz. (Kryształy, biżuteria, obrazy i inne cudowności) 15:30 - 20:15. Kiermasz. (Kryształy, biżuteria, obrazy i inne cudowności)

-----------------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA

 

SALA DUŻA

09:00 - 10.30 Podążając za nurtem  życia. Piotr Wołyński

10.45 - 11.45 MINDFULNESS Iwona Kaźmierczak

11:45 - 12:45 Taniec intuicyjny - Medytacja w ruchu. Joanna Siemieńczuk.

13:00 - 14:00. Joga Śmiechu. Joanna Siemieńczuk.

14:00 - 15:30 Przerwa obiadowa

15:30 -17:15. Kamertony koncert. Sylwia Nadgrodkiewicz.

17:15 - 18:15. Dom w którym mieszka Bogini Lakshmi. Barbara Zimoch.

18:30 - 20:00. Joga

20:00 - 20:15. Zakończenie konwentu.

 

SALA ŚREDNIA

09:00 - 10:00. Nazywam się i to wystarczy – trening samoakceptacji. Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska.

10.00 - 11.00 Warsztat bębniarski. Sylwan Tymoteusz.

11:15 - 12:15. Wykład: Kryształy i ich ogromne możliwości. Tworzenie Kryształowej Sieci na Ziemi. Kryształowe Miejsca Mocy. Ewa I Jarosław Ziółkowscy.

12:30 - 13.00 Medytacja. Michał Repelewicz.

13.05 - 14.00 Warsztat bębniarski. Sylwan Tymoteusz.

14:00- 15:30 Przerwa obiadowa

15:00 - 16:30 Warsztaty tworzenie Mandali życia. Izabela Ewa Ołdak

16:45 - 17:45. Kryształowy Panel Jana od Boga. Nano woda. Katarzyna i Klaudiusz Kulas.

18.20 - 19.20 Aromaterapia duchowa. Barbara Zimoch

19:30 - 20:00. Medytacja serca według Mistrza Choa Kok Sui. Elżbieta Biela.

 

SALA - GÓRA

09:00 - 10:00. Jakub Stąpór Duchologia i szamańskie terapie.

10:15 -11:15 Ponadczasowa Wiedza i Mądrość. Valentyna Fedosyeyeva

11.30 - 12:45. Warsztaty. Poczuj moc Refleksologii - zdrowie zaklęte w stopach. Agata Karlińska. (góra I)

13:00 - 14:00. Odkryj w sobie siłę. Monika Juraszek

14:00- 15:30 Przerwa obiadowa

15:30 - 16:30.

16.45 - 17.45 EFT przywracanie organizmu do naturalnego stanu harmonii. Basia Migacz. (góra I)

18:00 - 19:00 Warsztaty: Ceremonia Radykalnego Wybaczania. Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska.

19.00 - 20.00 Jak uwolnić swoje życie. Katarzyna Preiss Jastrzębska

 

SALA MAŁA

 

8.45 - 9.15  Wprowadzenie do slow joggingu. Maciej kozakiewicz.

9.15 - 10.00 Slow jogging w terenie. Maciej kozakiewicz

17:00 - 18:00. Kirtan. Medytacja z mantrą

18:15 - 19:15 Medytacja. Michał Repelewicz.

Opis Prelegentów oraz ich wykłady i warsztaty

III Konwent Otwartego Serca

Joanna Burdzińska

Jestem sobą, robię co co lubię, bawię się moi zajęciem. Dzięki tej zabawie stałam się nauczycielem jogi, powstało Studio Jogi YAM, uczę jogi i sprawia mi to ogromna frajdę. Poznaję "inny świat" tak gdzieś od 2005 roku. Wcześniej. Młoda ambitna osoba, dla której pięcie się po szczeblach kariery to cel życia nawet kosztem rodziny, domu - ale wówczas to było dla mnie świetną zabawą. Aż pewnego dnia zauważyłam, że to nie jest życie. Jak to zauważyłam to wszystko na mojej drodze zaczęło sprzyjać zmianom i tak jestem teraz TUTAJ i organizuję Konwent Otwartego Serca. Jak się wszystko zaczęło zmieniać to odkryłam nowe talenty, zaczęłam malować, grać na misach i gongach, nagrałam pierwszą płytę, poznałam ciało ludzkie i różne techniki masażu, zaczynam poznawać współzależność umysłu i ciała i wszystko jest dla mnie fascynującą podróżą.

Na konwencie poprowadzę zajęcia jogi, oraz zajęcia we wspólnym projekcie z Kasią Komin Zatańczmy Jogę.

Ewa Ziółkowska (Sophia Serce Ziemi) oraz Jarosław Ziółkowski

Ewa dotychczas prowadziła Szkołę Jogi oraz Projekt Mandali dźwięku. Obecnie prowadzi razem z Jarkiem różne warsztaty rozwojowe z kryształami, uzdrawiającymi dźwiękami, medytacje. Razem wykonują  też indywidualne masaże uzdrawiającymi i harmonizującymi dźwiękami mis kryształowych i tybetańskich wykorzystując przy tym dodatkowo harmonizujące kryształy, generatory kryształowe autorstwa Jarka, co przyspiesza procesy transformacji. Razem grają harmonizujące i uzdrawiające koncerty na misach kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, gongu, bębnach. Jarek od wielu lat pracuje z kryształami i esencjami energetycznymi tworząc z nich kryształową sieć na Ziemi. Zajmuje się też budową własnego autorstwa generatorów kryształowych harmonizujących, oczyszczających wokół przestrzeń, wspierających w działaniach zgodnych z Duszą, przyspieszających tysiące razy procesy transformacji. Zajmuje się też tworzeniem większych miejsc mocy z kryształów w ogrodach, osadach itp. tak by przyspieszyć procesy transformacji na Ziemi. Jarek zajmuje się równie  zdalnym oczyszczaniem i odbudową energetyczną mieszkań, miejsc pracy, osób, ale też i zdalnym uzdrawianiem, odprowadzaniem bytów, dusz.

http://www.harmonia-przestrzeni.com

Wykład: Kryształy i ich ogromne możliwości. Kryształy jako Żywa Biblioteka Kosmicznej Wiedzy oraz Żywa Świadomość. Tworzenie Kryształowej Sieci na Ziemi. Kryształowe Miejsca Mocy. Kryształy jako komputery kwantowe przyspieszające procesy transformacji, przebudzenia, aktywacji Boskich Talentów. Jak z Nimi możemy pracować.

Beata Valentina Kobluk
 

Psychoterapeuta, dypl. trener Wellness, Nauczyciel duchowy ze specjalnością Relacje partnerskie i karmiczne.

Od wielu lat prowadzi programy ezoteryczne w Polsce ( TVN, TVN7, Polonia 1, Ezo TV) oraz w Szwacjarii ( Eso TV).

Dyrektor Instytutu Metamorfozy Świadomości w Szczecinie

 

Temat wykładu:

Trudne relacje karmiczne. Co to jest i jak z tym żyć?

 

Opis:

Jak to się dzieje, że wciąż wchodzimy w związki z podobnymi partnerami, a później cierpimy, płaczemy, przeżywamy rozstania, zdrady, tęsknoty? Co nas popycha w kierunku niedostępnych, nieobliczalnych, uzależnionych, niezaradnych życiowo osób, które pokornie nie wyglądają na takie? Każdy z nas marzy o zdrowej, cudownej miłości. Wsparciu ukochanej osoby, zaufaniu, trosce. Tymczasem żyjesz w czymś co cie niszczy i wypala. A może od długiego czasu jesteś sam lub sama, ciągle angażując się w relacje, które kończą się rozczarowaniem i bólem?

Kiedy dwie dusze spotykają się w ziemskim aspekcie, energia przyciągania jest ogromna.


Takie relacje na początku są bardzo intensywne. Ma się wrażenie, ze znamy ta osobę już całe życie. Jest ona nam bardzo bliska. Chcemy jej dotykac, przytulac się do niej i być przy niej caly czas. Zaczynają się sny, w których ona się pojawia. Doznania są bardzo intensywne. Moze ci się śnic np. ze ona dotyka ciebie, ze się do ciebie przytula a ty wiesz śniąc, ze to naprawdę nie jest sen. To magia.

Spotykamy naszego partnera karmicznego po to, aby przerobić pewne wspólne tematy związane z emocjami. Pamiętaj, ze umówiliście się na to spotkanie i on jest dla ciebie nauczycielem tak jak ty dla niego.
Trzeba również być świadomym tego, ze aby się czegoś nauczyć, trzeba tego doświadczyć.

Jeśli tematem waszych relacji, ma być np. przerobienie własnego poczucia własnej wartości, twój partner zacznie na pewnym etapie waszej znajomości uderzać właśnie w ten temat. Będzie robił wszystko aby poczucie twojej własnej wartości spadło do zera. Bedzie cię źle traktował i cię upokarzał, będziesz przez niego płakać i czuć się winna.

Jeśli spojrzysz na ta lekcje oczami ludzkimi, zacznie się w tobie do niego rodzic nienawiść. Ale gdy spojrzysz oczami duszy, zrozumiesz, ze przez swoje postępowanie on chce ci pomoc, abyś zbudowała to poczucie własnej wartości. Zebyś zaczęła pracować nad sobą i była silniejsza.

Najprostszą metodą aby dowiedzieć się, czy twój partner to partner karmiczny, to karty. Można tam zobaczyć wasze relacje a także ewentualnie jak ogólnie te relacje wyglądają.

Następnym krokiem jest poddanie się regresji hipnotycznej. Należy ja powtórzyć kilkakrotnie, ponieważ bardzo jest możliwe, ze wasze dusze spotykały się częściej w poprzednich życiach. W regresie wychodzi bardzo dokładnie w jakich relacjach byliście i co się zadziało.

Zbierając te informacje z poprzednich wcieleń, jest dużo łatwiej odnaleźć analogie funkcjonowania relacji na planie dzisiejszego życia.

Następnym krokiem będzie zajecie się sobą. Trzeba pamiętać, ze twój partner na planie duchowym, z miłością daje ci możliwość własnego rozwoju emocjonalnego i duchowego. Dziękujmy mu za to. Wiem, trudno sobie wyobrazić, jak można dziękować z miłością komuś, kto na planie fizycznym znęca się nad tobą psychicznie. Kto doprowadza cie do łez i smutku. Ale jeśli będziesz pamiętać, ze on robi to dla ciebie abyś była silna i przepracowała swoje blokady, to to naprawdę ma sens.

Ty jesteś dla niego również nauczycielem. Wzbudzasz w nim ogromne emocje, i te negatywne które on odczuwa to jego deficyty emocjonalne, z którymi powinien się zmierzyć. Czy się z nimi zmierzy? Nie wiadomo. Mamy przecież wolna wole i to my decydujemy co robimy ze swoim życiem.

Można też uciec od takiego partnera. Oczywiście, że tak. Można znaleźć sobie nowego ale odciąć się nie można. Nie po to spotkaliście się na planie fizycznym aby uciec przed lekcją na którą się umówiliście.

Tutaj trzeba przystanąć, spojrzeć na relacje z innej perspektywy. Warto to zrobić chociaż jest to trudne ale jak najbardziej możliwe. Kiedy ty zaczynasz się przyglądać własnym słabością i deficytom i zaczynasz je uzdrawiać, wtedy energia zaczyna się zmieniać. Jego zachowanie i traktowanie ciebie w pewnym momencie procesu uzdrawiania zaczyna cię coraz mniej dotykać. Patrzysz na sytuacje z innej perspektywy, odnajdujesz sens lekcji. To proces, który potrzebuje czasu.

Pamiętaj, przyciągasz do swojego życia to co w sobie nosisz, to czego się boisz, to co boli najbardziej. Można to uzdrowić ale trzeba się dowiedzieć co to jest i nazwać swoje lęki.
Duszenie emocji, okłamywanie samego siebie prowadzi do choroby nie tylko duszy ale i ciała.

Kiedy przychodzą do mnie pacjenci, którzy opowiadają mi o długotrwałych problemach zdrowotnych, patrzę od razu jaki temat emocjonalny jest tego przyczyną. Nie można uzdrowić ciała jeśli dusza jest chora.

Często jestem pytana o to, czy takie relacje karmiczne mają racje bytu. Czy jeśli przerobi się tematy z tą osobą, to czy będzie się razem. To zależy kim biliście w poprzednich reinkarnacjach. Może okazać się, że osoba taka pojawiła się po to abyś przerobił tylko jeden temat. Może ktoś komuś odebrał życie, może byliście rodzeństwem, może pracowaliście ze sobą. Jeśli jednak w trakcie sesji regresyjnych okaże się, że byliście parą poprzez wiele wcieleń, po procesie uzdrawiania z obydwu stron, stworzycie najpiękniejszy związek. Jesteście jedną duszą i po zaakceptowaniu tego faktu nic nie jest już w stanie was rozłączyć.

Jeśli ta druga osoba wzbudza w tobie uczucie nienawiści i złości to pamiętaj, że to twoje deficyty, które nosisz w sobie. Dlaczego właśnie w tobie to wzbudza? Ona jest twoim lustrem, w które patrzysz i ono mówi...kochany, zajmij się tą i tą częścią swojej duszy, bo ona wymaga uzdrowienia. Przyjrzyj się sobie dokładnie i przepracuj to co cię boli. Wtedy spojrzysz na nią zupełnie innymi oczami.Kluczem do przerwania cyklu wchodzenia w toksyczne związki jest przede wszystkim znajomość mechanizmów, jakie nami kierują. Taka wiedza o nas samych daje możliwość wyboru zachowania. Mając świadomość, jacy partnerzy są dla nas pociągający, na co się „zahaczamy”, przewidując konsekwencje takiego związku, podejmujemy decyzję: wpadamy w wir silnych emocji, adrenaliny, emocjonalnego chaosu lub unikamy jak ognia takiej relacji.

Darek Zelis

 

Kurs Kundalini Yogi ukończył w Quaternity Ashram gdzie przez kilka lat kontynuował naukę u prekursorów tej metody w Polsce, (Sarabjot i Hari Dev Sing Khalsa).          Od 8 lat jest również nauczycielem wg metody Iyengara a obecnie poszerza wiedzę Yogi i Tantry wg tradycji Satyanandy u Swamiego Karmayogi Saraswati.

Yoga Integralna wg Satyanandy  

Wyobraź sobie, że na jednych zajęciach masz 5 rodzajów jogi... Asanę z odpowiednim oddechem, pranajamę, medytację, mantrę, yoga-nidrę (jogiczny, świadomy sen).

Tak ułożone zajęcia, wpływają na harmonijny rozwój wszystkich ciał naszej istoty, wprowadzają równowagę psycho-fizyczną i są sprawdzoną praktyką rozwoju duchowego.

Edyta Wysk

Eksploratorka życia, patrząca optymistycznie na świat. Staram się odnajdywać lekkość, radość i magię we wszystkim, co mnie otacza.

Podróżniczka odbywająca obecnie jedną z tych najważniejszych i najbardziej fascynujących z podróży– w głąb siebie. Żyję by doświadczać, a najważniejszą wartością w moim życiu są ludzie, których spotykam na swojej drodze. W każdej osobie odkrywam cząstkę siebie.

Fascynują mnie różne techniki, z każdej biorę coś dla siebie tworząc swoją własną ścieżkę, która podążam.

Żyję w zgodzie z prawami Matki Ziemi, tworzę własne kosmetyki i chemię domową. Zdrowym i ekologicznym trybem życia, wpływem pożywienia, jego wibracji i kolorów na organizm interesuje się od lat. Co dzień poszerzam swoją wiedzę, a wszystko czym się dzielę przetestowałam w przenośni i dosłownie na własnej skórze.

Wykonuję również zabiegi Access Bars, skończyłam kurs czytania Kronik Akaszy.

 

Wykład i Warsztaty:

„W zdrowym ciele zdrowy duch”.

„Jesteś tym co jesz” .

W każdym przysłowiu jest ziarenko prawdy, to co spożywamy ale też to co nakładamy na siebie i wdychamy ma ogromny wpływ na nasz wygląd, sylwetkę, samopoczucie i zdrowie. Na wykładzie pokażę wam jak przy użyciu kilku podstawowych składników oraz tego czego na co dzień używamy w kuchni tworzyć naturalne kosmetyki i chemię domową. A to wszystko przy niewielkiej ilości czasu i dobrej zabawie.

 

Korzyści:

Oczyszczanie organizmu, zdrowa i jędrna skóra, odmłodzenie, lepsze zdrowie, długowieczność, oszczędność czasu, niskie koszty, dbałość o środowisko, satysfakcja.

Po wykładach zapraszam również na krótkie warsztaty, na których zrobimy swoją własną pastę do zębów bądź maseczkę, nauczymy się robić szybki codzienny lifting twarzy oraz udzielę kilku porad i przepisów kosmetycznych.

Zapraszam również na moje stoisko z naturalnymi kosmetykami i wegańskimi energetycznymi łakociami.

Piotr Wołyński

Uśmiecham się i śmieję bardzo dużo, ale tak jakoś u nas w domu jest, że to ja najczęściej jestem z tej drugiej strony obiektywu, a to akurat jest zdjęcie z Fejsbuka. Nazywam się Piotr Wołyński i mam szczęście spotykać w swoim życiu wspaniałe i wyjątkowe osoby, które mnie inspirują i od których się uczę.

Od ładnych kilku lat zajmuję się energią i świadomością. Energia jest wszędzie i my jesteśmy energią. Energia może nam pomóc prawie we wszystkim – od poprawy nastoju poprzez znalezienie szczęścia po (samo)leczenie. Najpiękniejsze w tym jest to, że każdy to potrafi. Prostymi zasadami pracy z energią bardzo chętnie dzielę się z zainteresowanymi. W tym celu stworzyłem też stronę bezwarunkowamilosc.pl, na której w wolnych chwilach piszę o energii i nie tylko.

Staram się być otwarty na życie, podążając jego nurtem, wiedząc, że Bóg/Źródło/Świadomość/… są zawsze na mnie gotowe, prowadzą moje życie i chcą dla mnie szczęścia. Każdy dzień jest niespodzianką, co stanie się dziś???

Prywatnie od kilkunastu lat mieszkam z rodziną w Holandii.

Zapraszam na spotkania.

Twoja droga Serca

Tak często zmagamy się z nurtem życia, uważając, że zaprzestanie ciężkiej pracy i starania się będzie miało katastrofalne skutki dla nas i naszych bliskich. Tak często szukamy szczęścia tam, gdzie nie można go znaleźć – podczas gdy szczęście cały czas cierpliwe na nas czeka i zawsze jest w zasięgu ręki.

W tym wykładzie, przygotowanym na podstawie książki Lindy Rood „Uczucie »tak«”, będę zapraszał do uwolnienia się od walki z życiem i poddania się jego nurtowi tak, jak ono nas prowadzi. Wszystkie nasze wewnętrzne głosy typu „tak, ale…”, które wciąż powodują stagnację, możemy otoczyć miłością i w ten sposób uwolnić się od nich. To stwarza przestrzeń dla nas i naszego potencjału do rozwoju.

Kompasem, który powinien wskazywać nam drogę, jest nasze serce. Jest bardziej wiarygodne niż cokolwiek innego w świecie kształtów i materii. Twoje serce, twój wewnętrzny kompas, może wziąć cię za rękę i wciągać cię coraz głębiej i głębiej w Twoją prawdziwą naturę. To tam leży spełnienie i nieopisany spokój, który jest niezależny od wszystkiego, co dzieje się poza tobą.

Zapraszam na wykład, podczas którego pokażę opowiem, jak zaufać wewnętrznemu kompasowi i jak się nim kierować – tak aby doprowadził Cię do najgłębszego szczęścia w całym Twoim życiu.

Czy chcesz więcej energii, szczęścia i miłości w swoim życiu? Czy czasami coś czujesz, ale nie możesz tego umiejscowić? Czy czujesz również, że nie używasz w pełni swojej świadomości?

Czy masz wrażenie, że otoczenie źle wpływa na Ciebie i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Czy chciałbyś poczuć energię i nauczyć się ją przekształcać? Chcesz nauczyć się dostrzegać aury?

 

Te zagadnienia zostaną omówione na warsztacie „Energia i świadomość”

O witalnej wodzie.

Ciało dorosłego człowieka składa się z około 70% z wody ( niemowlaków z około 85%, a osób starszych już tylko z około 60%).  Woda jest niezbędna, by w organizmie człowieka mogły zachodzić wszystkie procesy warunkujące jego prawidłowe funkcjonowanie takie jak:

·       homeostaza – przywracanie i zachowanie stanu zdrowej równowagi,

·       utrzymywanie temperatury ciała,

·       trawienie,

·       transport produktów przemiany materii, substancji odżywczych, hormonów, witamin…

·       oczyszczanie organizmu.

Rzadko docenia się wodę, a jej ilość, jakość, struktura i witalność ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. 

Struktura i witalność to jedne z najważniejszych parametrów wody. Co to jest? Jak zrobić witalną wodę w domowych warunkach?

Zapraszam na spotkanie.

Alina waligóra

 

W programie konwentu oprócz wielu atrakcji również joga. Już w piątek o 19:30 możecie uczestniczyć w zajęciach hatha jogi, które dla Was poprowadzę. Z radością przypominam, że jak zazwyczaj na moich zajęciach relaks z muzyką na żywo. Chciałabym Was zafascynować jogą tak jak ktoś mnie zafascynował 10 lat temu.

 Monika Juraszek

 

Jestem zwykłą kobietą, mamą dwójki dzieci, obecnie mieszkam w Kędzierzynie Koźlu i mam 33 lata :) 

 

Poza tym prowadzę warsztaty pt" Odkryj w sobię siłę" jestem atreterapeutką, malarką, autorką książki Sekrety Zdrowego i pięknego umysłu" oraz autorką metody malowania w polu serca, działaczką społeczna na rzecz poprwy jakości powietrza w Kędzierzynie Koźlu, prelegentką w środowisku alternatywnym.

 

Już od paru lat  poszerzam świadomość temacie odkrywania swojego potencjału.

W związku z tym że przed ponad 20 lat chorowałam na epilepsję, stan ten pozwolił mi doświadczyć ekstremalnych stanów umysłu, a dzięki swojej pracy nad sobą udało mi się pożegnać tą chorobę i uzdrowić swoje ciało, z czego dziś jestem ogromnie dumna :)

 

W swoich wystąpieniach nie tylko mówie o tym jak ważne są proste ćwiczenia oddechowe, przestrzeń TU i TERAZ, równowaga, ale przede wszystkim daje ludziom uczucie że naprawdę warto zadbać o siebie i że można poradzić sobie z największymi przeciwnościami losu, nawet wtedy gdy wszyscy twierdzą inaczej. Moje doświadczenia są ogromną inspiracją dla innych i dlatego uwielbiam się nimi dzielić.

To po części moja misja, by pomagać innym .

 

Ponadto, już niebawem bo w czerwcu, wydaję swoją pierwszą książkę pt. Sekrety zdrowego i pięknego umysłu", która to jest wielkim moim sukcesem,i w której zawarte są wszystkie moje ważniejsze doświadczenia w temacie rozwoji i powrotu do zdrowia,  sekrety które pomogą innym zwrócić uwagę na podstawowe i fundamentalne aspekty naszego umysłu i zdrowia całego naszego ciała. 

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wywiadu na świadoma tv, dzięki temu będą państwo mieli większy ogląd mojej osoby :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mwnp0E9JrVw&t=272s

 

https://www.facebook.com/sekretyzdrowegoipieknegoumyslu/

Valentyna Fedosyeyeva

Uzdrowicielka z Odessy pochodząca z rodu Syniegiwskich, progresor kosmoenergetyki naukowo-praktycznej, psycholog, irydolog, jasnowidz, bioenergoterapeuta. Dar uzdrawiania odziedziczyła po swojej prababce, zna ludową medycynę, ale ma również gruntowne wykształcenie akademickie i bogatą praktykę.
W 1995 r Valentyna dostała przekaz, nakazujący jej pomagać ludziom poprzez uzdrawianie. Liczba niewyjaśnionych cudownych uzdrowień rosla. W 1997 r Valentyna dostała błogosławieństwo na swoją drogę uzdrowicielki od cerkwi. Błogosławieństwa udzielił szerokoczczony i czcigodny Odesski starzec Schiarchimandrid Ojciec IONA. Błogosłowieństwo odbyło się w Śviato-Uspienskim  męskim Klasztorze w Odessie.
 Ukończyła Technikum Medyczne w Odessie i kursy ukraińskiej medycyny ludowej, w tym dotyczące diagnozowania i profilaktyki chorób, przewidywania ich pochodzenia, leczenia i rehabilitacji chorych. Na Akademii Medycznej w Odessie kształciła się na kursach masażu i terapii manualnej. Uczyła się irydodiagnostyki u prof. Iriny Kluki - uczennicy światowej sławy okulisty prof. Filatowa. W czerwcu 2004 r. ukończyła naukę w Międzynarodowym Moskiewskim Centrum Jasnowidzenia i Energoterapii „DARIJA”. Równocześnie studiowała psychologię na Państwowym Uniwersytecie im. Miecznikowa w Odessie, którą w 2006 r. ukończyła z wynikiem celującym. Ucząc się jednocześnie pracowała z chorymi. W latach 1997-2005 pracowała z dr n. med. Valerijem Domraczovem. Interesuje się i zgłębia wiedzę w zakresie filozofii i ezoteryki.
W czerwcu 2002 r. ukończyła Szkołę Kosmoenergetyki Emila Bagirowa, otrzymując inicjację od Jego uczennicy Tatiany Kihaj. Została wtajemniczona również przez tybetańskich lamów, w tym Dalajlamy. W październiku 2006 r. uzyskała w Moskwie kolejną inicjację, otrzymując tytuł Mistrza kosmoenergetyki. Od 2006 r. prowadzi Centrum Kosmoenergetyki w Poznaniu. W 2009 roku otrzymała tytuł Progresora kosmoenergetyki naukowo-praktycznej.
Jako Mistrz, oprócz uzdrawiania, może również nauczać i udzielać iniciacje, dając  dostęp do kanałów energetycznych. W lutym - marcu 2009 r. otrzymała w Moskwie kolejne inicjacje, uzyskując tytuł Magistra kosmoenergetyki i Egzorcysty. W ramach swojej pracy szkoli kolejnych kosmoenergoterapeutów.
Jest Mistrzem dla tych, którzy wierzą w miłość i dobro, dla tych, którzy przyjmują prymat Kosmicznej Świadomości, którzy rozumieją konieczność rozświetlenia duszy i własnej przemiany, aby żyć w zdrowiu, przywrócić harmonię w życiu swoim i swoich bliskich, odzyskując swój pierwotny i nieskończony potencjał. Valentyna prowadzi teoretyczne i praktyczne zajęcia; stosuje rozwojowe i terapeutyczne techniki, które polepszają psychikę i samopoczucie. Terapeutka z wieloletnim stażem pomaga podnieść , podwyższyć samoocenę i zwiększyć samomotywacie. Stosuje odpowiednie techniki , które służą polepszeniu pracy półkul mózgowych i intuicji. Zwiększa charyzmę i pozwala wypełnić się doskonałą energią zrównoważenia. Valentyna prowadzi zajęcia warsztatowe, które pomocne są w samodoskonaleniu się i uruchomieniu energii twórczej  boskiego potencjału.

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz

 

Mistrzyni kamertonów. Potrafi nimi zdiagnozować blokady w ciele, stany zapalne lub choroby. Co więcej, potrafi się z nimi rozprawić wibracją kamertonów. Poprzez dźwięk ustawia i harmonizuje wszystkie czakry i meridiany w ciele.
Według fizyki kwantowej, w dużym uproszczeniu, cały świat, przyroda, ludzie, zwierzęta, ich emocje i fizyczne ciało jest wibracją. Atomy złożone są z fotonów, czyli cząsteczek światła o konkretnej częstotliwości. Dlatego skoro wszystko jest falą i wibracją, to najlepiej wpływać na to właśnie dźwiękiem. To bardzo stara metoda i dlatego niektórzy uważają ją za zabobon, ale to nie jest magiczny tarot. Dźwięk jest czytelny, mocno osadzony w sprawdzalnej doświadczeniami nauce. To nie magia, ale fizyka. Sylwia prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia, aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości. We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna, jak sama podkreśla prowadzi laboratorium własnej tożsamości.

Katarzyna Preiss-Jastrzębska

z wyksztalcenia filolog, z zawodu tłumacz. Od zawsze poszukująca harmonii w przepływie życia. Tłumaczka warsztatów ustawień Berta Hellingera, Güntera Schrickera, Wolfganga von Reiche, Jiriny Prekop, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Andrei Drohli. Przetłumaczyła książki Berta Hellingera „Nowa świadomość”, „Bóg w kościołach”, 3-częściowy cykl „Nowe rozważania”. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe oparte na metodzie ustawień systemowych.

O USTAWIENIACH SYSTEMOWYCH CZYLI… JAK UWOLNIĆ SWOJE ŻYCIE…

Wciąż od nowa doświadczamy sytuacji i wzorców zachowań, których nie chcemy albo takich, które nam nie służą. Siłą swojej woli nie potrafimy ich zatrzymać ani zmienić. Wydaje się, że odtwarzają się niezależne, wewnętrzne programy, które w ustawieniach nazywa się „uwikłaniami”. Niekiedy zajmują sporą część naszego życia, jak narzucony z góry scenariusz. Czy tego chcemy i jak się od nich uwolnić?

Beata Ślusarek

 

Jestem mistrzynią Reiki (Usui, Gold, Kundalini), praktyk Ilahinoor, masażystka Lomi Lomi Nui. Zajmuję się polem energetycznym człowieka, oczyszczam drzewa rodowe, odcinam od skutków działania klątw i uroków, oczyszczam czakramy. Wprowadzam swoich klientów w stan relaksu, uzdrawiam z traum i uwalniam od ciężaru przeszłości. Od dzieciństwa mam niezwykły kontakt z aniołami i Mistrzami Duchowymi. Lata pracy z ludźmi uaktywniły moje jasnowidzenie. Wróżę z kart tarota, lenormand, anielskich i klasycznych. Skupiam się na rozwiązywaniu problemów ludzi którzy proszą mnie o pomoc. Pomagam odnaleźć światełko w ciemnościach złych myśli. Posiadam wysoko rozwiniętą intuicję. Największym moim nauczycielem było życie. Przeszłam ciężką drogę by się znaleźć w miejscu w którym jestem. Pomagały mi anioły, Święci ale tez mistrzowie duchowi którym z pokorą mówię DZIĘKUJĘ. Teraz sama jestem nauczycielem, uczę zrównoważonego rozwoju duchowego, uzdrawiania i pracy z aniołami. Moja pasja stała się moją pracą. Dwa lata pracowałam w EZOTV a teraz w MOCY MAGII w TVN. Dlaczego telewizja? Ponieważ mogę dotrzeć do osób które mnie potrzebują na całym świecie.

Temat: Spotkania karmiczne i reinkarnacja. Dlaczego spotykamy ludzi z innych wcieleń, jak ich rozpoznajemy i jak zdrowo przepracować takie spotkania.

Katarzyna Komin

Zatańczmy Jogę

Taniec towarzyszył Kasi od najmłodszych lat, pierwsze kroki stawiała w tańcu towarzyskim, później współczesnym. Własne choreografie tworzyła będąc młodą nastolatką, również na potrzeby imprez okolicznościowych w szkole. Taniec brzucha zainspirował ją ruchem wyrażającym kobiecość, muzyką, zachwycił potencjałem tego tańca, jako doskonałej formy psycho-fizycznej terapii dla kobiet i rozrywki jednocześnie. Walory zdrowotne tańca brzucha oraz ukończenie rocznego stażu w psychoterapii gestalt z pracą z ciałem skłoniły ją do założenia małej szkoły tańca pod nazwą Agencja Twórcza OLE! w 2007 roku. Ostatnie 8 lat uczyła się u wielu tancerek tańca orientalnego oraz indyjskiego tańca klasycznego i filmowego bollywood, który zafascynował ją pozytywną energią i otwartością w wyrażaniu radości życia. Taniec brzucha poznawała m.in. z nauczycielkami: Anną Mendak, Munique Neith, Ładą Toulik, Zainą, Elwira Janitzki, Margaritą Brown de Frese (Nashyra), Jiliną, Azizą of Cairo, Samarą Hayat. Tańca indyjskiego bollywood oraz hinduskich tańców klasycznych bharatnatyam, kathak, odissi uczyła się u Rady Żivković, Alaknandy Bose, Magdaleny Niernsee i Ashoka Das. Na co dzień Kasia prowadzi zajęcia dla grup początkujących tańca brzucha i bollywood, których podstawowym celem jest uwolnienie ciała od napięć, wyrażanie emocji, wyzwolenie większej radości życia. Pasjonuje ją integracja ludzi poprzez prowadzenie zabaw tanecznych. DALAYA Bellydance Group daje jej możliwość dalszego rozwoju w poznawaniu techniki tańca brzucha.

Na zajęciach, które prowadzi od 5 lat stara się przekazywać wiedzę ucząc jednocześnie świadomości ciała, z uwagą na swobodny, naturalny oddech, który pomaga akceptować w pełni każdy kolejny ruch. Prowadząc typowo kobiece tańce jej misją jest działanie wspierające kobiety w akceptacji siebie takie jakie są TU i TERAZ. Pomaga jej w tym wiedza uzyskana na rocznym stażu psychoterapii gestalt z pracą z ciałem i praca nad własnym rozwojem psychofizycznym. Inspiruje uczestniczki kursów do prezentowania się w tańcu przed widownią, dzięki temu mają okazję przejść swój lęk i podzielić się radością życia jaką mają w sobie. Celem zajęć jest nieskrępowana zabawa z nutką aktorstwa filmowego oraz uwolnienie ciała od napięć, wyzwolenie większej radości życia!.

 

Zatańczmy Jogę Joga&Dance

Serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi połączone z tańcem orientalnym. Zajęcia pobudzającą ciało i umysł do nowych możliwości, wyzwolenia kreatywności, wspierający wyjście poza codzienne schematy ruchowe i myślowe.

Zajęcia skierowane do wszystkich.

Korzyści dla osób wcześniej praktykujących jogę to upłynnienie ruchu ciała, odczucie miękkości, wolności i przestrzeni na zewnątrz i w zakresie ciała do wyrażania siebie.

Ruch taneczny pomoże uwolnić emocje z ciała, otwarcie na innych ludzi staje się łatwiejsze, pobudzamy kreatywność. Korzyści dla osób tańczących to czerpanie energii i mocy w pozycji zatrzymanej i zakorzenionej, skupienia się i odczuwanie swojego ciała w danej asanie. Dzięki temu rozluźnione ciało w tańcu wzmacniamy i uelastyczniamy, nasz taniec nabiera intensywniejszego wyrazu pochodzącego z wnętrza ciała i uspokojonego umysłu. Wzrasta poczucie pewności siebie w tańcu i zaufania do siebie.

Trzy etapy zajęć  „Zatańcz jogę”

I – nauka/ ćwiczenie figur w technice tańca orientalnego głównie ruchy płynne i koliste miednicy, klatki piersiowej, rąk i dłoni, mudr z tańca hinduskiego, kroków z tańca współczesnego

II – ćwiczenie asan wzmacniających i uelastyczniających ciało

III – Choreografia – płynne połączenie asan z ruchem tanecznym do muzyki Prowadzące: Asia – instruktorka hatha jogi,  szczęśliwa założycielka studia Jogi Yam oraz Kasia – instruktorka i tancerka tańca brzucha i tańca filmowego bollywood, animatorka z zamiłowania kochająca pobudzać ludzi do radości poprzez taniec, promotorka podejścia holistycznego do życia. Założycielka Agencji Twórczej OLE!, która wyrosła na szkołę tańca dla kobiet.

duet Gaya Yaga

 

O tym, co robimy, pozwól nam sobie zaśpiewać, pozwól sobie wejść w muzykę i ruch spontaniczny razem z nami- w  swobodnej, akceptującej przestrzeni. Zapraszamy Cię do miejsca, w którym możesz dać odpocząć swojemu racjonalnemu umysłowi , dać sobie czas tylko dla siebie, nawiązać połączenie ze swoim wnętrzem  i utrzymać je następnie w kontakcie z grupą.

Zachęcamy do zanurzenia się w wewnętrzną podróż,do poszerzenia granic własnej samoekspresji- wolnej od uwarunkowań społecznych i kulturalnych.  Zapraszamy Cię na spotkanie z czystym źródłem Twojego prawdziwego głosu, naturalnego ruchu. https://www.facebook.com/GayaYagaduet/

 

Przebudzenie wewnętrznej mocy żywiołów

 

Poczuj naturalną moc żywiołów i ich siłę, obudź w sobie ich potencjał i pozwól im przemówić przez Ciebie. Poczuj i usłysz świadomie ich dźwięki, zobacz, jak się poruszają. Jeżeli już je znasz, być może odkryjesz nowe aspekty tych części siebie. Zapraszamy Cię do podróży wewnętrznej, opartej na medytacji prowadzonej przy dźwiękach bębnów i śpiewie, z której przejdziemy do części warsztatowej. Pozwolimy sobie poczuć jak naturalna energia żywiołów przepływa przez nas, odżywiając nasze ciała i dusze, pomagając nam trwać w harmonii z sobą i otaczającym światem.

 

Poprzez ekspresję do pełni swego potencjału

Anahita Dorota Flieger


Otwórz się na swój głos, otwórz się na siebie.

Śpiew intuicyjny

Śpiew Intuicyjny zaproszenie do tego by zatrzymać się na chwilę i wsłuchać się w pieśń naszego serca. To naturalna forma ekspresji, która pozwala nam w pełni wyrażać to, co czujemy, uwolnić się od wszystkiego tego, co już jest nam niepotrzebne i zaprosić to, czego naprawdę pragniemy. Nauczmy się słuchać swoich potrzeb, pragnień i wyrażać chęć ich realizacji. Niech świat nas usłyszy! 

O mnie

Muzyk, pasjonatka wszystkich form samo-ekspresji oraz dróg powrotu do wewnętrznej harmonii i spokoju. 

Wierzę, że każdy może wyrażać się w naturalny i spontaniczny sposób. Chwile, w których jesteśmy przepełnieni witalną energią życia, kiedy umysł odpoczywa, a my jesteśmy po prostu sobą - są naprawdę wyjątkowe. To tu zaczyna się kreatywność. Są to momenty pełne gracji, uważności, spontaniczności i radości. Poświęciłam swoje życie poszukiwaniom dróg i sposobów do tego, abyśmy właśnie nimi wypełniali swoją codzienność. Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczę się na instruktora Biodanzy w Berlinie - metody pracy z ciałem w tańcu i z muzyką, dużo podróżuję, jestem na ścieżce rozwoju duchowego i uwielbiam śpiewać. Prowadzę warsztaty ze śpiewu intuicyjnego, ruchu spontanicznego, medytacje prowadzone i indywidualne sesje pracy z głosem. Ponadto gram na bębnie szamańskim oraz prowadzę warsztaty z poszerzania granic samo-ekspresji dla dzieci i dorosłych w duecie GayaYaga.

Anna Dąbrowska

 

Dziennikarz z 20-letnim stażem w działach społecznych. Aktualnie prowadzi Ośrodek Naturoterapii „Istnienie” na Warmii pod Olsztynem. Certyfikowana terapeutka.

W swoich działaniach warsztatowych wykorzystuje m. in wiedzę z zakresu: Totalnej biologii; klasycznych typów relaksacji; regresu; wyznaczania i osiągania celu, a także autorskich metod – zdejmowania napięć reaktywnych i tęczowej terapii, czyli wykorzystania barw i dźwięków w harmonizowaniu wewnętrznym osoby.

Moje 20-letnie doświadczenia w pracy nad funkcjami energetycznymi barw skłoniły mnie do spisania obserwacji w skrypcie „Tęczowa terapia”. To było fascynujące zajęcie. Pozwala barwnymi drganiami opisać wszystkie zdarzenia istnienia. Nie da się tego jednak przekazać w godzinnej gawędzie, a nawet w jeden jesienny wieczór. Na warsztatach 3-dniowych można podzielić się podstawową wiedzą i praktyczną użytecznością kolorów.

 

 

Wykład : INTUICYJNE PISANIE, POMYSŁY, INSPIRACJE, OLŚNIENIA , ODKRYCIA, POEZJA, TWÓRCZE NATCHNIENIA.

Czasem wydaje nam się, że to wynik długotrwałych przemyśleń. Choć z reguły dobre pomysły, inspiracje, olśnienia pojawiają się nagle, w nieoczekiwanym momencie. Zadajemy sobie wtedy pytanie: Skąd dany pomysł wpadł mi głowy? Dlaczego nagle mnie OLŚNIŁO? Lub czemu czyjeś słowo stało się INSPIRACJĄ do mojego działania? Jak doszło do określonego ODKRYCIA?

Jak wytłumaczyć następujące zdarzenie? Dwie osoby w odległych od siebie miejscowościach, niekontaktujące się ze sobą, dokonują równocześnie tego samego odkrycia.

Lub dwie osoby, oddalone od siebie, świadomie kontaktują się myślowo ze sobą. I notują myślowy dialog ze sobą. W późniejszym spotkaniu osobistym okazuje się, że

„rozmawiali” na ten sam temat.

Ziemia i nie tylko, oraz człowiek istnieje w polu informacyjnym. Funkcjonujemy w nim, nie zdając sobie z tego sprawy. Pole zawiera ludzkie syntezy myślowe. A istotne wnioski myślowe z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości nie giną. Nie dostrzegamy ich, gdy uwzględniamy jedynie materialną rzeczywistość. Świat myśli, świadomości jest tak samo realny jak fizyczny. Tyle że subtelniejszy i ulotny, a więc uchwytny dla bardziej spostrzegawczych. Istota ludzka nie kończy się na skórze, jej myśli, emocje, świadomość emanuje niczym pole linii sił w magnesie, których też nie spostrzegamy zewnętrznym wzrokiem, a jednak fizyka naukowym autorytetem usankcjonowała ich obecność i oddziaływanie. Pola magnetyczne jednostek stykają się, wymieniają potencjały. Przesyłają bodźce do rozwoju, ale i do destrukcji. Na czym skupia się nasza uwaga, takim bagażem jesteśmy obdarowywani. Rozwój jednostkowej doskonałości w obszarach dobra lub zła kształtowany jest indywidualnie, tworzy się jednak z tych doświadczeń jedno obiektywne pole informacyjne ludzkich syntez, do którego dostęp jest wolny dla każdego. Trzeba mieć tylko wolę wnikania weń.

 

Będę prezentowała teksty z tzw. nasłuchu i opowiem w jakich okolicznościach się pojawiły:

 • Słońce

 • Z drugiej strony Księżyca

 • Wiersze - kilka np. dialog z Einsteinem

 • Saturn

 • Czym są kolory? Ich rola w istnieniu człowieka

 • Piramidy

Monika Grześkowiak

 

Z wykształcenia filolog z zamiłowania - tłumacz języka rosyjskiego. Od 1999 roku zajmuje się tłumaczeniami „ezoterycznymi” – ma na swoim koncie tysiące godzin tłumaczeń warsztatów i szkoleń prowadzonych w Polsce przez rosyjskich specjalistów z zakresu medycyny naturalnej, bioenergoterapii i przede wszystkim chirurgii fantomowej.

fot. Marek Skibiński

Przez wiele lat współpracowała z prof. Walentyną Sazontiewą (autorka „Koła Życia” – wyd. Studio Astro-Psychologii), jako tłumacz i asystent w trakcie warsztatów z chirurgii fantomowej, przetłumaczyła jej książkę „Promień świadomości – chirurgia fantomowa” (wyd. KOS) i zgodnie z Jej wolą podejmuję się kontynuowania pracy w zakresie nauczania metod terapii stosowanych przez Panią Profesor, a zwłaszcza terapii fantomowych. Sazontiewa podzieliła się z nią swoją wiedzą i doświadczeniem, przekazała swój warsztat praktyczny i kończąc swoją praktykę terapeutyczną wyraziła życzenie, aby kontynuowała Jej pracę.

Monika współpracowałam też z Włodzimierzem Lewinem, znanym rosyjskim bioenergoterapeutą specjalizującym się w bezoperacyjnym leczeniu wad wzroku oraz samouzdrawianiu, przetłumaczyła jego książkę: „Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok” (wyd. Studio Astro-Psychologii), Mikołajem Skilskim – ukraiński lekarz, specjalista z zakresu medycyny chińskiej, SU-YOK i akupunktury oraz Ludmiłą Kartaszową – nauczycielką rozwoju duchowego, której książkę „Dzieci dla Nowego Świata” również przetłumaczyła. Ponadto przetłumaczyła dwie części z serii „Dzwoniące Cedry Rosji” – „Nowa cywilizacja cz.8” i „Anastazja – rytuały miłości cz. 8.2” Władimira Megre oraz „Fizykę Wiary” – Witalija i Tatiany Tichopławów (wyd. Studio Astro-Psychologii).

- fascynuje ją „słowo” – główne narzędzie jej pracy; stara się dbać o to, by zawsze było nośnikiem odpowiedniej informacji, czyli energii…

- lubi słuchać ludzi, dostrzegać i ujawniać pozytywne aspekty w nich samych, sytuacjach, rzeczywistości; rozumieć i kreować ją w sobie i wokół siebie; pokazywać, że szklanka jest zawsze do połowy pełna; iść przed siebie i zachwycać się każdą kolejną niespodzianką… doświadczać jej i podejmować coraz ciekawsze wyzwania.

Magdalena Koprucka
"Człowiek nie może żyć bez miłości.
Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, 
jego życie jest pozbawione sensu, 
jeśli nie objawi mu się Miłość,
jeśli nie spotka się z Miłością,
jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją,
jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa."
 
Tytuł wykładu : 
9 pierścieni Saturna - sen o miłości - moja podróż z Nauczycielem.
Barbara Zimoch

Coach ICF, Konsultant Ayurwedy Instytutu Jiva w Indiach.
Z radością przekazuje posiadaną wiedzę inspirując do wprowadzania udoskonaleń.
Proponuję zdrowy styl życia, indywidualne diety i zioła, afirmacje, masaże, sesje coachingowe.
Wiedza, doświadczenie i wysoka intuicja przynoszą wspaniałe rezultaty dla osób, które podjęły ze
mną współpracę.
Aromaterapia to moja ukochana terapia, działająca w piękny, pachnący i efektywny sposób,
korzystam z niej wykonując masaże i tworząc indywidualne kompozycje.
DOM W KTÓRYM MIESZKA BOGINI LAKSHMI
Lakshmi – Shakti czyli Żeńska Moc Boskiej Energii Zachowującej i Podtrzymującej Życie –
Boga Vishnu. Bogini obdarzająca błogosławieństwem długiego szczęśliwego, rodzinnego
życia w zdrowiu i dostatku. Doświadczanie tego jest cichym pragnieniem serca większości z
nas.
Znajoma mówi mi: Ojej Lakshmi – jest taka piękna na wszystkich obrazach, sypie monetami
i klejnotami. Lakshmi ma podobno wiele manifestacji, tysiąc osiem imion, ileś Jej Avatarów
już żyło. Pojawia się i znika w moim życiu, ale nie mogę się dokładnie zorientować dlaczego
tak jest…..
W moim też, pojawia się i znika to jedna z jej cech – nie-zmienność i zmienność  Jak ją
rozpoznawać? Co zrobić aby pozostawała na dłużej?
Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam na interaktywny wykład.
Będziemy wchodzić w przestrzeń i świat, w którym lubi przebywać Bogini Lakshmi.
Poznamy, posłuchamy i pośpiewamy Beej Mantrę Lakshmi i najstarszy pochodzący z Rig
Vedy hymn opisujący jej moc i działanie.
Mantry to układ słów, które śpiewane w określony sposób wytwarzają wibracje w naszych
ciałach i środowisku. Pomaga to przyciągnąć i realizować określone rezultaty.
Niektórzy myślą, że wystarczy medytować i śpiewać hymny i mantry.
Czy naprawdę tak jest?
Dowiemy się:
W jaki sposób przyciągnąć Błogosławieństwo Lakshmi do swojego domu?
Jakie wartości są ważne dla Bogini Lakshmi?
W jaki sposób naucza ich przestrzegania?
Jakie nieuświadomione działania robimy pozbawiając się zdrowia i dostatku?
AROMATERAPIA DUCHOWA
Jedna z najstarszych ayurwedyjskich ksiąg medycznych Charak, Samhita
przekazuje taki zapis: "słodkie zapachy pomogą zachować młodość i wigor
i dają długą żywotność.
Są odmładzające i zwiększają zmysłową przyjemność”.
Procesy kreowania różnych zdarzeń, przyciągania pomyślności, miłości, wsparcia Dobrych
Energii Duchowych od starożytności były wspierane poprzez określone rytuały.
Podczas nich wraz z modlitwami ofiarowano różnorodne kwiaty, zioła i żywice wydzielające
cudowne wonne zapachy.
W Indiach do dzisiaj pielęgnowane są puje – msze do określonych Bogów i Bogiń, którym
ofiarowuje się przypisane kwiaty, oleje, liście ziół lub drzew.
My również możemy wspierać swoje intencje poprzez wykonywanie określonych rytuałów
i stosowanie wonności.
Opowiem w jaki sposób korzystać z esencji eterycznych i ziół, które pomagają:
 przyciągać pomyślność
 wzmacniać zdrowie
 prosperowanie
 poprawiać samopoczucie
 pomagać jasno myśleć
Wykonując rytuały tworzymy w sobie i swoim środowisku przestrzeń pokoju, miłości,
zrozumienia i szacunku dla siebie, otaczającej nas przyrody i boskiej mocy twórczej kreującej
poprzez nas i w Jedności z nami.


 

 

Małgorzata Brzoza

 

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć 
i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji - klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron - Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny "Nieznany Świat". Nazwana przez prasę "Pierwszą Damą Polskiej Numerologii".

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopien Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

"Po Numerkach do Serca" 

tytuł wykładu:

Karma Rodu i Kody Reinkarnacji jak zrozumieć siebie przez pryzmat daty urodzenia, imion i nazwisk. 

 

Izabela Ewa Ołdak

Z wykształcenia jestem artystką sztuk pieknych i kuratorką sztuki (Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Dutch Art Insitute w Holandii)​.​ Zajmuję się malarstwem, nowymi mediami, performansem, projektami typu site-specific oraz działaniem w przestrzeni publicznej. Głównym źródłem inspiracji jest dla mnie Natura, Święta Geometria, mitologia, ezoteryka i folklor. W swoich projektach często wykorzystuje archetypy, symbole i wzory. Jako kuratorka organizuje festiwale, wystawy; prowadzę warsztaty oraz międzynarodowe rezydencje artystyczne: „Beyond Time/Poza Czasem".

 

Jestem kobietą o mocy Ognia, pasjonatką praktyk szamańskich i ezoterycznych zarówno w teorii, jak i w praktyce. 

Podróżniczk​ą i badaczką​. Wyzn​aję​ życie​ w zgodzie z Naturą i zdobywanie​ wiedzy poprzez kontakt z nią (panteizm i animizm). ​ W 2010 zostałam ​inicjowana przez buriackiego szamana Valentino, na wyspie Olchon leżącej na jeziorze Bajkał, na Syberii. Od 2015 roku prowadzę Ceremonie Szałasu potu, które poznałam​ dzięki Wojciechowi Jóźwiakowi. Nesowi Krukowi, Valerie Salez i Maestro Manuelowi Rufino. 

​Na co dzień prowadzę pracownię artystyczną Sowa Studio w Bielsku-Białej​ gdzie tworzę symboliczno-mistyczne obrazy i mandale, prowadzię warsztaty artystyczne, a także terapeutyczne spotkania w kręgu (Kręgi Kobiet), szamańskie podróże po Zwierzęta Mocy oraz czytam Tarota. 

Wykład ​o szamańskich i transcendentalnyc​h korzeniach sztuki oraz warsztaty z tworzenia Mandali Życia.

​linki: www.izabelaoldak.com

https://www.facebook.com/groups/SowaStudio/

https://www.facebook.com/IsaRitualis/

 

Wywiady: https://www.youtube.com/watch?v=QYoAnLK0QaY

https://www.youtube.com/watch?v=G2xZ5IOjL00

Michał Repelewicz

Jestem nauczycielem Procesu Tworzenia, jest to metoda medytacji opracowana przez Annę Brandysiewicz. Metoda opiera się na tworzeniu z przestrzeni miłości bezwarunkowej. Na ścieżce Procesu Tworzenia jestem od roku 2014, od 2015 prowadzę sesje indywidualne, a od roku 2017 spotkania grupowe. Bliskie są mi metody oddechowe, Qigong, Munay Ki oraz ścieżka chrześcijańska. Przed metodą Procesu Tworzenia prowadziłem osoby metodą Ustawień Systemowych, oraz metodami coachingowymi. Ukończyłem liczne szkolenia i kursy z zakresu procesu grupowego. Równolegle do Procesu Tworzenia rozwijam się jako nauczyciel akademicki na Politechnice w Krakowie, gdzie mieszkam.

Podczas Konwentu Otwartego Serca podzielą się metodą Procesu Tworzenia na dwa sposoby, poprowadzę wykład oraz medytacje.

 

Wykład (czas trwania wykładu około 60 minut)

Podczas wykładu podzielę się wiedzą w kontekście Procesu Tworzenia. Opowiem o metodzie, opowiem jak ja prowadzę zajęcia indywidualne, jak grupowe. Opowiem o Szkole Tworzenia. Podzielę się moim zrozumieniem na temat czym jest prowadzenie oraz czym są dla mnie doświadczenia. Postaram się odpowiedzieć na pytania.

 

Medytacja (optymalna grupa 12 osób)

Medytacja metodą Procesu Tworzenia, jest medytacją prowadzoną. Gdzie ciało jest naszym kompasem do odblokowania zapisanych w nim blokad. 

Podczas medytacji będę..
- towarzyszył Ci w rozwijaniu czucia ciała i odnajdywaniu w nim blokad
- razem z Tobą przyglądał się przekonaniom jakie tworzą blokady w Twoim ciele i jak działają w Twoim życiu
- uczestniczył z Tobą w transformacji tych przekonań
- poprowadził medytację otwierającą na miłość bezwarunkową w naszym życiu

jako Uczestnik..
- będziesz pogłębiać kontakt ze Swoim ciałem
- będziesz odnajdywać mądrość w Sobie
- doświadczysz medytacji Procesu Tworzenia
- świadomie spojrzysz jak przekonania tworzą Twoje życie
- rozpoczniesz doświadczać i poznawać metodę Procesu Tworzenia 

Jeden z moich przykładów zmiany przekonań poprzez metodą Procesu Tworzenia jest związany z pomaganiem. 
Odkąd się urodziłem sądziłem podświadomie że "na uwagę, miłość należy zasłużyć poprzez pomaganie". Dziś czuję całym sobą, że uwaga i miłość to dar, a za dar nie da się niczym "zapłacić", można go jedynie przyjąć.
Co to zmieniło w moim ciele? Nie mam wielu spięć na barkach, zmieniło się moje ciało.
Co zmieniło w moich relacjach? Są prawdziwsze i lżejsze.
Co zmieniło to w moim życiu? Podejmuje projekty, które są zgodne ze mną. Realizuję swój, a nie kogoś plan.

Poza uwolnieniem od takiego działania wyćwiczyłem umiejętność czucia innych osób, bo żeby pomóc uczyłem się czuć drugą osobę. Dziś czuje emocje i spięcia w ciele innych osób. Między innymi tą umiejętnością pomagam uwalniać spięcia i emocje, zapisane w ciele, uczestnikom.

Sylwan Tymoteusz

 

Muzyk, arteterapreuta, doświadczony manadżer i bębniarz. Twórca arte-coahingowej metody pracy z kadrami „Orkiestra”.

Zafascynowany "magicznymi" właściwościami bębnów djembe i mocą ich terapeutycznych wibracji, prowadzi warsztaty bębniarskie. Celem jego warsztatów jest: przeżywanie radości wspólnego tworzenia, uważność i podwyższanie energii grupy, a także koordynacja półkul mózgowych, rozluźnienie napięcia psychicznego

i fizycznego. Jednym zdaniem jego warsztaty to droga do prawdziwego, głębokiego relaksu i samorozwoju. Dzięki grze na djembe zachowuje czystość umysłu i radość życia. Gra na bębnach pod jego okiem to relaks, integracja i niezwykła przygoda, którą tak opisuje jedna z uczestniczek- dyrektor szkoły w Bytomiu:

 "Dzisiejsze bębny okazały się odkryciem mnie samej dla siebie samej. Doznałam takiego poziomu spokoju i zrelaksowania, że nie potrafię zdefiniować kiedy ostatni raz i pod wpływem czego tak się czułam. Dziękuję Wam za to niezwykłe przeżycie..."

Jakub Stąpór


Od 5 lat pasjonuję się odmiennymi stanami świadomości. Przez ostatnie 3 lata intensywnie poznawałem różne techniki uzdrawiania siebie oraz innych uczestnicząc w dziesiątkach warsztatów, ceremonii, rytuałów oraz kręgów jak i przeżywając setki procesów w życiu codziennym. 
Czerpałem inspiracje, wzorce i jakości od 3 nauczycieli. Kroczę szamańską ścieżką, a w kręgu moich zainteresowań leżą również rośliny psychoaktywne, psychologia transpersonalna i sztuka o duchowej treści.

Po przeżytej chorobie jak i inicjacji szamańskiej zacząłem prowadzić indywidualne sesje pracy z cieniem, podczas których intuicyjnie sczytuje informacje z pola prowadząc przez proces.
Sesje mają charakter ustawień systemowych i podróży po świecie wizji. Dotyczą transformacji emocji i traum, czyszczenia karmy rodowej i łączenia z przodkami, odprowadzania zmarłych, czyszczenia podczepów, integrowania aspektu męskiego i żeńskiego.
Na co dzień prowadzę też stronę internetową – www.suplementswiadomosci.pl

 

 

 

Alchemia Psychoaktywności

Zapraszamy was na wykład o legalnych i dostępnych na polskim rynku roślinach, których działanie jest zarówno zdrowotne jak i psychoaktywne. Będzie mowa o stymulantach roślinnych, relaksantach, suplementach, afrodyzji, adaptogenach, aromaterapii i etnobotanice.
Zostanie omówiony ich wpływ na nastrój i to w jaki sposób mogą zostać użyte jako narzędzia oraz na co należy uważać; przedstawię kilka autorskich przepisów na synergiczne połączenie niektórych roślin, wspomnę o wartościach odżywczych. Omówię też ceremonialne zastosowanie niektórych z nich i jak działają na ducha w kontekście czakr i pracy z energią oraz snami.

 

Duchologia i szamańskie terapie

Czym jest szamanizm? Kim jest szaman? Jakie praktyki i technologie uzdrawiania kryją się na szamańskich ścieżkach? Dlaczego szamanizm działa tam, gdzie zawodzi medycyna zachodnia czy psychologia?

W trakcie prelekcji zaproszę was, byście zostawili na chwilę swoje dotychczasowe przekonania odnośnie otaczającego świata i tego czym właściwie jest rzeczywistość, po to by spojrzeć na uzdrawianie pod kątem duchów i energii.

Opowiem o chorobie i inicjacji szamańskiej, 7 płaszczyznach świadomości, pracy z żywiołami, o zwierzętach mocy, medycynie kręgu, śnieniu, roślinach mocy i rozmaitych ceremoniach dzieląc się osobistymi historiami. Dowiecie się też jak ważną rolę w naszym życiu pełnią przodkowie oraz jaki potencjał terapeutyczny niesie stan transowy.

Iwona Każmierczak

 

mgr fizjoterapii, pedagog, psychoterapeuta

MINDFULNESS

 

Mindfulness - to bycie w uważności , w pełnej obecność tu i teraz , bez osądzania i oczekiwania . Jest doświadczaniem życia takiego jakie jest . Jest drogą wyboru pomiędzy tu i teraz a było czy będzie .Jest drogą rozwoju która bierze początek w statycznej medytacji i przenosi się na medytację w ruchu by stać się sposobem i stylem życia.

Jednym z założeń treningu Mindfulness jest zaakceptowanie swoich myśli i emocji . Celem treningu jest uwolnienie się od automatycznych ocen, oczekiwań, schematów . Stan relaksacji oraz poczucia szczęścia jest osiągany jakby przypadkowo, jako wtórny efekt bycia w stanie uważności.

Trening uważności oparty jest na koncentracji na oddechu, ćwiczeniach zwiększających świadomość ciała , emocji , myśli.

Podstawowymi zasadami pracy z uważnością jest: świadome oddychanie, zajmowanie się jedna rzeczą na raz, zauważanie i odłączenie się od automatycznych zachowań, myśli i emocji, bycie w tu i teraz .

Efektem Treningu Uważności jest : redukcja stresu i wewnętrznego napięcia, poprawa relacji , dystans do siebie i innych, poprawa uwagi i koncentracji, wewnętrzna harmonia, radoś

, zdrowie.

Profesor Jon Kabat- Zinn wprowadził metodę uważności do medycyny i psychoterapii i jako pierwszy opisał jej efekty w pracy z ludźmi. W 1979 roku założył pierwszą Klinikę Redukcji Stresu Opartą na Uważności w Massachusetts.

Trening uważności skierowany jest do wszystkich osób które , szukają sposobu radzenia sobie ze stresem, emocjami, trudnymi relacjami, codziennością, napięciem i bólem w ciele, schorzeniami psychosomatycznymi, obniżonym nastrojem. Dla wszystkich szukających sposobu na piękne, dojrzałe , radosne życie .

Zapraszam na spotkanie z Mindfulness na którym doświadczysz :

 • Scanowania ciała

 • Chodzenia w uważności

 • Medytacji na Tu i Teraz

 

www.iwonakazmierczak.pl

Alina Ananda Kummer

Trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca jedyną słuszną drogą - Drogą Radości i Miłości. Nazywana jest Szamanką Radości, ponieważ budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie i inne metody pracy z ludźmi doszła do jogi radości, gdzie z lekkością i śmiechem transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia. Twierdzi, że największa siła jest w lekkości, tak jak największa moc jest w radości. Poprzez 30 - letnią praktykę z rozwojem osobistym pozostał jej jeden wniosek: "Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?"

Alina Ananda opowie jak żyć w radości i cieszyć się każdą chwilą. Pokaże nam różne ćwiczenia wyciszające umysł, a w rezultacie prowadzące do życia w radości. Nie zabraknie też szamańskich technik z najstarszych tradycji buddyjskich, hawajskich czy słowiańskich.

Z Aliną Anandą Kummer możliwe są również sesje indywidualne.

Więcej o niej: www.uzdrawiajacewibracje.pl

Julita Wojcieszyńska

 life & femininity coach, mentorka Kobiet, autorka popularnych programów coachingowo-mentorskich, trenerka świadomej pracy z ciałem, tancerka tańca orientalnego, instruktorka metody CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy, założycielka Centrum Świadomej Kobiecości LUNA, a także dziennikarka i członkiniStowarzyszenia Dziennikarzy RP. Regularnie występuje jako ekspert rozwoju osobistego na zaproszenie kobiecych organizacji na terenie Polski. Prowadzi kursy, warsztaty i spotkania motywacyjne.  Specjalizuje się w szeroko pojętejproblematyce kobiecości. Wspiera kobiety w procesie budowania poczucia wartości oraz odnajdywaniu wewnętrznej spójności i harmonii, pomaga odkryć w sobie kobiecość i atrakcyjność, uczy pełnej akceptacji ciała oraz prawidłowej komunikacji z nim, by rozumieć jego potrzeby i wspierać jego piękno. Pracuje w oparciu o najnowszeosiągnięcia metod motywacji rozwojowej. W swojej praktyce łączy różne techniki, dzięki którym pomaga klientkom wskuteczny sposób odzyskać utraconą energię, kobiecość, radość życia oraz wewnętrzną moc. Na swoim koncie maponad 800 godzin pracy z klientkami w ramach indywidualnych sesji coachingowych, które są najskuteczniejszą formą samodoskonalenia.

TYTUŁ WYKŁADU:

PRZEBUDZONA KOBIECOŚĆ I WEWNĘTRZNE SPEŁNIENIE

Odkryj swoją kobiecą moc!

Każdy z nas pragnie znaleźć się w swoim osobistym miejscu mocy, czyli tam, gdzie może tworzyć i w
pełni wyrażać siebie, gdzie ma wpływ na swoje życie.  To miejsce wielkiego wewnętrznego bogactwa i
wspaniałych niewyczerpanych zasobów, z których bez końca możemy czerpać sami i dzielić się z
innymi.
Kobieta zyska uczucie cudownej kompletności i znajdzie się w swoim miejscu mocy, gdy W PEŁNI
POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ KOBIECĄ NATURĄ I ZBUDUJE ZDROWE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.
Przebudzi się wtedy jako wolna, świadoma siebie i swojego potencjału kobieta, która swobodnie
czerpie z pokładów siły, jakie w niej drzemią, ale też akceptuje swoje ograniczenia i słabości. Zyska
wtedy niezależność duchową, mentalną i emocjonalną, a jednocześnie jako kochająca i pełna ciepła
osoba stworzy harmonijne związki partnerskie. Dopiero wtedy stanie się możliwe poczucie życia w
pełni i bycia we właściwym miejscu, samorealizacja, a także radość z życia w ciele kobiety.
Centrum Świadomej Kobiecości LUNA zaprasza na inspirujący wykład, podczas którego:
 zrozumiesz, na jakich filarach opiera się poczucie własnej wartości,
 poznasz wymiary i kolejne kroki budzenia Kobiecości,
 dowiesz się, jak uwolnić potencjał drzemiący w Tobie,
 dowiesz się, gdzie odnaleźć klucz do wewnętrznego spełnienia
 otrzymasz mnóstwo praktycznych wskazówek, jak wyruszyć drogą ku spełnieniu.​

Doktor Ludmiła Frąckowiak

Ludmiła Frąckowiak lekarz medycyny, nutricyolog. Ostatnie podwyższenie kwalifikacji -Moskiewska Akademia Medyczna im. Seczenova (Nutricyologia. Zdrowe odżywianie, wpływ mikronutrientów na zdrowych i chorych ludzi)

Podstawy medycyny chińskiej.

Skończyła kursy Nowe Myślenie. Prawo przyczyny i skutku.

Wielki Mistrz Reiki. Karuna Reiki. Reiki Tybetańskie

Psychoterapeuta. Numerolog karmiczny. Metody kierowania świadomością i rozwoju intuicji.

Twórczyni autorskich kursów dla kobiet „Jestem kobietą i w tym moja siła”

Warsztaty: Relacji mężczyzna – kobieta „On i Ona jak znaleźć wspólny język” Znalezienie wewnętrznej siły. Miłość, szczęście, obfitość, zdrowie.

Kursy: Obudź swoją wewnętrzną Boginię;

Prawdziwy mężczyzna dla prawdziwej kobiety;

Sukces i pieniądze w sposób kobiecy

ON I ONA. JAK ZNALEŻĆ WSPÓLNY JĘZYK

Dla czego mężczyznę i kobiecie tak trudno się porozumieć? Jak naprawić związek? Jak nauczyć się rozumieć partnera i stworzyć harmonijny związek? Jak budować swoją miłość?

Program wykładu:

Mężczyzny i kobiety istoty z „różnych planet”:

Przyroda męska, przyroda kobieca. - Jak mężczyzny i kobiety postrzegają świat. Różnica. - Męska i kobieca logika. - Siedem etapów miłości. Języki miłości. - Sekrety harmonijnego szczęśliwego związku.

Buddyjski sekret przyciągania pieniędzy, sukcesu i szczęśliwego życia

Przyciąganie pieniędzy, stworzenie szczęśliwego spełnionego życia, znalezienia partnera, wykorzystując sekrety starodawnych buddyjskich nauk.

- Dowiesz się o narzędziach generowania pozytywnych wydarzeń w życiu

- Poznasz zasady zwiększenia przepływów pieniężnych, i prawa pieniężnej karmy.

- Co to jest „ dobre karmiczne nasiona”, jak zasiewać i co robić, żeby one dali płonę w obecnym życiu

- Obowiązkowe cechy, według nauk buddyjskich, które trzeba w sobie ukorzenić, żeby stać bogatym i szczęśliwym człowiekiem

Anna Selena

Mieszka w Pile, nie używa komputera, żyje w zgodzie ze sobą. na ścieżce rozwoju jest od ponad 30 lat. Nauczycielka jogi, która zajmuje się ścieżką duchową, huną, samouzdrawianiem , jasnowidzeniem.

Jej hobby to jest przypomnienie ludziom, że:

​ 
każdy z nich jest mistrzem, który przejawia się poprzez ciało, ale o tym zapomniał.

Poprowadzi warsztat pod tytułem:

"Żyjąc w Jam Jest bądz w Jam Jest"

Agata Karlińska

Dyplomowany Refleksolog, terapeuta Polskiego Instytutu Refleksologii wg metody Eunice Ingham. Wykonuję zabiegi refleksologii stóp, twarzy i głowy oraz rąk. Refleksologia zafascynowała mnie swoją wszechstronnością i skutecznością. Wciąż poznaję tajniki refleksologii, doskonalę swoje umiejętności, uczę się odczytywania sygnałów ciała. Jestem wolontariuszką z potrzeby serca, wielbicielką greckich wysp z miłości do podróży i fanką górskich wędrówek po Tatrach.

Zapraszam na warsztat " Poczuj moc Refleksologii - zdrowie zaklęte w stopach", gdzie  dowiesz się jak dbać o zdrowie na co dzień masując swoje stopy - będziesz miał okazję poćwiczyć na stopach drugiej osoby :) i na pewno będziesz zachwycony odkrywaniem tej holistycznej terapii, która pozwoli zatroszczyć się o Ciało, Umysł i Ducha jednocześnie.

Refleksologia to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda terapii nie obciążająca organizmu, która stanowi doskonałe uzupełnienie medycyny konwencjonalnej.  Zabieg wywołuje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania organizmu. To nie refleksolog leczy – to organizm leczy się sam. Poprzez pracę na receptorach terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.

Terapia ta jest skutecznym antidotum m.in. na bóle migrenowe i kręgosłupa, schorzenia wywołane długotrwałym stresem, zaburzenia hormonalne, bezsenność, kontuzje sportowe, na zaburzenia układu trawiennego, oddechowego, nerwowego i wiele innych. Refleksologia poszukuje zdrowia w stopach a nie choroby. Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

 • Skąd refleksologia zawitała do Polski,

 • Jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować,

 • Kto z polskich światowej klasy artystów jest ... refleksologiem,

 • Które punkty na stopie masować przed snem, a które rano,

 • W jaki sposób pomóc sobie przy przeziębieniu,

 • Jak pobudzić układ hormonalny do prawidłowej pracy.

Przed spotkaniem zadbaj o czystość stóp i przynieś bawełniane skarpetki :)

Joanna Siemieńczuk

• Malarka
• Liderka jogi śmiechu
• Nauczycielka jogi w stylu Ananda Marga
• Regreserka (Regresing®)
• Prowadząca zajęcia tańca intuicyjnego oraz Kręgów Kobiet.
https://joannamagdalenaart.wixsite.com/art-of-love/

Ciało stanowi dla niej tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Dzieli się tym doświadczeniem poprzez prowadzenie zajęć tańca intuicyjnego, jogi śmiechu oraz Kręgów Kobiet, które pomagają uwalniaś się od iluzji, wspierają poczucie jedności z innymi ludźmi oraz drogę do uzyskania balansu męskiej i żeńskiej energii.

JOGA ŚMIECHU

Zapraszamy na zajęcia gwarantujące ogromną dawkę radości oraz dające przestrzeń do popuszczenia wodzów kontroli, czy przekonań o tym co jest właściwe, czy stosowne. Tutaj zostawiamy wszystkie konwenanse za drzwiami, na powrót stając się jak dzieci :) 

Joga śmiechu jest wyjątkową techniką gimnastyczną zmieniającą podejście do życia, wyzwalająca pokłady wewnętrznej, bezwarunkowej radości i ugruntowująca ją w duszy. Nie wymaga poczucia humoru, radosnego usposobienia, ani żadnych umiejętności poza przeciętną sprawnością fizyczną. Wspólna praktyka polegająca na wzajemnym zarażaniu się śmiechem i wykonywaniu w grupie ćwiczeń opartych na zasadach dziecięcej zabawy, pozwala na rozluźnienie, przebudzenie radości kontaktu z innymi ludźmi, nabranie zdrowego dystansu do samego siebie i otaczającego świata oraz na skontaktowanie się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Głęboki, szczery śmiech pomaga rozpuszczać blokady i napięcia oraz spoglądać na świat z niewinnością, świeżością i radością. Praktykowanie jogi śmiechu jest bezcennym narzędziem do samorozwoju i otwierania się na nową, piękną jakość życia.

 

TANIEC INTUICYJNY – PROWADZONA MEDYTACJA W RUCHU

Autorskie zajęcia podczas, których Twoja uwaga zostanie skierowana do Twojego wnętrza poprzez prowadzoną medytację w ruchu. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości ciała oraz pogłębienie uważności, jednocześnie wyzwalając od potrzeby kontrolowania ruchu i poruszania się po znanych już szlakach. Pozwala to na odkrycie całkiem nowych i przemierzenia ich w dzikości, spokoju, delikatności, czy też ekstazie.

Wszystko, co chcesz powiedzieć – wyraź poprzez taniec. Rozluźnij się, wsłuchaj w głos Twojego ciała szepczącego o tym, co stłumione, ciche i wyparte. Pozwól mu znaleźć nowe ścieżki i rozpuść iluzoryczne kajdany. Zatańcz swoje uczucia i uwolnij pierwotny ruch, który najlepiej opisze Twoją istotę. Przebudź intuicję i zanurz się głębiej w swoim ciele i uczuciach. Niech taniec poprowadzi Cię do odkrycia siebie – Ciebie prawdziwego. 
Zajęcia oparte są na osobistym doświadczeniu prowadzącej oraz zainspirowane rozmaitymi technikami tanecznymi i rozwojowymi jak GAGA, Kontakt Improwizacja, 5Rytmów, medytacja OSHO, medytacja prowadzona itp., w efekcie mając niepowtarzalny, autorski charakter.

Iwona Anna Hadula

Czarodziejka z sercem na dłoni.

Wyczarowuje radość wszędzie gdzie się pojawi. Prowadzona przez Intuicję pomaga odrzucić wszelką iluzję i przypomnieć sobie swą prawdziwą Istotę. Rozbrajającym, wibrującym śmiechem burzy wszelkie mury wokół ogrodów ludzkich Serc  i transformuje je, zasiewając ziarna radości, miłości i spokoju. Dzieli się swym doświadczeniem oraz wiedzą w drodze ku Pełni, wolności, spokoju ducha oraz 

wielopoziomowej harmonii.  Pomaga zrzucić ciężkie buty cierpienia i kroczyć BOS(k)O i z lekkością przez świat,

doświadczając życia w pełni akceptacji oraz miłości.

To wszystko łączy m.in. poprzez taniec intuicyjny, prowadzone medytacje, relaksacje połączone z masażem, 

transformujące sesje harmonii, śpiew, bajki oraz opowieści .

 

blog: https://magicznaprzestrzen.blogspot.com/

facebook:https://www.facebook.com/magiczna.przestrzen/

Wytańcz i wyśpiewaj marzenia do spełnienia Iwona Anna Hadula i Marta Ziobro

 

Łączymy metody: taniec spontaniczny, śpiew intuicyjny, medytacje, relaksacje dźwiękowe z gongiem,z instrumentami etnicznymi, oraz wszelką ekspresję artystyczną. To zapala iskry w ludzkich sercach.

 

Warsztaty: -Harmonia Duszy- transformacja, dotyk, wibracja-

(prowadzi Iwona)

Sesja głębokiego relaksu dzięki prowadzonej medytacji, a wszystko to w rytmie bębna, z pieśnią prosto z serca oraz energetycznym, harmonizującym dotykiem w przestrzeni 

spokoju, harmonii, miłości i radości.

Marta Ziobro

 

Miłośniczka tańca, śpiewu oraz wszelkiej sztuki od najmłodszych lat. Z wdzięcznością kroczy przez życie, ciesząc się z każdej chwili oraz możliwości realizacji tego, co jej w duszy gra. Poprzez holistyczne podejście dzieli się metodami, które pogłębiają kontakt z ciałem, integrują odrzucone emocje, wyciszają umysł, co znajduje odzwierciedlenie w harmonii życia codziennego. Doświadczenie zdobywała podczas studiów: Techniki relaksacji, Arteterapia, licznych warsztatów, festiwali pracy z ciałem oraz dzięki własnej eksploracji. Ciągle rozwijająca się w tym kierunku. Z radością odkrywa nowe możliwości na ścieżce pogłębiania poczucia ugruntowania, przez co czuje pewne stąpanie po Ziemi, ciesząc się z obfitości jakimi nas obdarza, doceniając swą Moc i korzystając z niej. Łącząc takie metody jak: taniec spontaniczny, śpiew intuicyjny, medytacje, relaksacje dźwiękowe z gongiem,z instrumentami etnicznymi, oraz wszelką ekspresję artystyczną zapala iskry w ludzkich sercach.

 

https://www.facebook.com/Soareda-Maya-1874741362779302/

Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska

Małgorzata Potempa arteterapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Istruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu. Uwielbia tańczyć, śpiewać i podróżować i realizować się twórczo.

Ewa Żukowska arteterapeuta, trener Radykalnego Wybaczania, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. Negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu ich więzi rodzinnych. Instruktor dynamiki tańca i ruchu w pracy z ciałem. Od 11 lat prowadzi Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. Lubi podróżować i czerpać inspiracje z innych kultur.

Małgosia i Ewa realizują autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Mówią o sobie: „Docieramy do ludzkich serc i do sedna ich problemów. Wspieramy w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywamy talenty i zachęcamy do realizacji swoich pasji zgodnie z maksymą: „Zachwyć się sobą czyli spójrz na swoje ISTNIENIE jako na ważne i wartościowe”.

Specjalny prezent dla Ciebie, podczas konwentu, możesz bezpłatnie skonsultować każdą sprawę. Zapraszamy, do zobaczenia na konwencie.

Strona internetowa: www.wspieranie-rozwoju.pl

Blog: ewazukowska.pl

Telefon: 603 126-196

„NAZYWAM SIĘ…I TO WYSTARCZY – trening samoakceptacji

 

Zastanowimy się wspólnie jaka zależność występuje między spełnieniem w życiu, a samoakceptacją?! Czego brakuje do układanki pt: „satysfakcjonujące życie” osobiste i zawodowe? Rezygnujesz z życia z pasją? Nawet nie wiesz kiedy popadasz w samokrytykę i najczęściej – sfrustrowany - stoisz w miejscu. Dlaczego innym, jakoś lepiej wszystko wychodzi, a Tobie zawsze czegoś brakuje?

Dowiesz się od czego zacząć, jak skutecznie odnaleźć poszczególne elementy tej układanki i sensownie je ułożyć. Wystarczy jeden ruch, aby połączyć wszystko w doskonałą całość. Poćwiczysz umiejętność lubienia siebie, doświadczysz tego kim jesteś i sprawdzisz, jak niewiele trzeba…. Od tego momentu Twoje życie może zmienić się, zdecydowanie na lepsze.

W programie m.in.

- co to jest samoakceptacja i jej wpływ na życiowe decyzje?

- w jaki sposób zmiana nastawienia do siebie, może podnieść jakość życia?

- jak rozpoznać osobisty zestaw talentów i co z nim zrobić?

CEREMONIA RADYKALNEGO WYBACZANIA

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, w jakim stopniu poczucie krzywdy lub poczucie winy blokuje Twoje działania i nie daje Ci upragnionego spokoju? W jednym i drugim przypadku hamujesz rozwój, a wytworzony żal do kogoś lub do siebie pochłania energię, którą mógłbyś przeznaczyć na marzenia.

Nie musisz nic rozumieć, nie musisz nic odpuszczać, nie możesz bagatelizować tego co się stało, ale nie wolno Tobie przestać marzyć!!! Pokażemy Ci drogę jak nie rezygnować z siebie i swoich pragnień. Zapewniam Cię, nie musisz wybaczać, ale… możesz zrobić coś ZAMIAST!!! To jest inne spojrzenie na wybaczenie.

Maciej Kozakiewicz

​Prezes stowarzyszenia Slow Jogging Polska, a także organizator Letnich i Zimowych Festiwali Witalnych dla rodzin oraz warsztatów dla ojców i synów Lato Leśnych Ludzi. Od 20 lat praktykuje recepty dotyczące zdrowia, ze szczególnym naciskiem na mindfulness, zbilansowaną dietę oraz slow jogging. Ponadto praktykuje taniec  5Rytmów, chińskie ChiKung. Odbył 10dniowe odosobnienie praktykując medytację Vipassana, która przyspieszyła proces odnajdywania kontaktu z własną intuicją. Metody slow joggingu uczył się od jego twórcy prof. Hiroakiego Tanaki z Uniwersytetu Fukuoka w Japonii. 

Prezes Stowarzyszenia Slow Jogging Poland, twórca projektu polskawitalna.pl, dziekan w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności. Inicjator powołania Centrum Promowania Zrównoważonego Stylu Życia UŁ.

Metody slow jogging uczył się bezpośrednio od jego propagatora prof. Hiroakiego Tanaki z japońskiego Uniwersytetu Fukuoka. Obecnie najaktywniejszy instruktor slow joggingu w Polsce.

Chętnie się z Wami podzielę entuzjazmem i wiarą, że można unosić się nad ziemią z lekkością motyla – slow” 

W treningach wykorzystuję swoje kilkuletnie doświadczenie z zajęć z międzynarodowymi nauczycielami pracy z duszą i ciałem, m.in.: Berit Hague, Davidem Neenanem, Ilsą Kutchera, Sneh Victorią Schnabel, Bertem i Sophie Hellinger, Daną Wisłocką oraz polskimi Markiem Wilkirskim, Małgorzatą Tarkowską, Radosławem Węglarzem, Markiem Balickim, Mariuszem Sroczyńskim, Robertem Wąsem, Tomaszem Nowakowskim, Krzysztofem Oparą, Józefem Jedlickim-Malkow, Anną Stanclik, Małgorzatą Sieczkowską, Katarzyną Gwiazdowską, Piotrem Bielskim, Damianem Janusem, Anną Kiestrzyn, Urszulą Mijakoski, Tadeuszem Niwińskim, Sylwią Rogalą-Marciniak, Karoliną Brzezińską, Magdą Kapela. Uczestniczyłem w programie coachingowym „Lider na Fali” METRUM (z Bartoszem Płazakiem).

Zapraszam na trening slow joggingu – japońskiej techniki wspierającej długowieczność praktykowanej również jako uzupełniająca forma treningu maratończyków. Dzięki swoim założeniom służy zarówno poprawie kondycji fizycznej, jak i może być wykorzystywana do różnych form medytacji w ruchu i praktyki uważności.

Zabiegani w codziennych sprawach, rozkojarzeni, z wiecznie uruchomionym i „przegrzanym” umysłem potrzebujemy wrócić do głębszego kontaktu ze swoim ciałem – ono daje nam wszelkie informacje i podpowiedzi niezbędne na co dzień. Bieg w rytmie komfortu z uśmiechem na twarzy (z jap. niko niko) może doskonale uzupełnić tygodniowy program holistycznego rozwoju i wzbogacić zdrowy kontakt z własnym ciałem.

 

SLOW JOGGING jest uznawany za jedną z najefektywniejszych metod utrzymania organizmu w zdrowiu przy dużym komforcie dla większości trenujących, dodatkowym atutem jest spędzanie czasu na powietrzu w otoczeniu przyrody. Stanowi doskonałą alternatywę lub uzupełnienie dla wszelkich form zajęciowych w salach. Jest to forma rekreacji bliska ideału, możliwa do wykonywania praktycznie wszędzie – od domowego pokoju, poprzez drogę do pracy, po zaplanowany trening w parku.

Większość uczestników potwierdza, iż w tej formie ruchu łatwo osiąga się stan radości a dodatkowo efektywnie spala zbędne kalorie i tkankę tłuszczową. Pozwala też na stosowanie technik medytacyjnych i uważności co dodatkowo wzbogaca poświęcony na tę formę ruchu czas.

Kasia i Klaudiusz Kulas

 

Witajcie! Podczas naszego wykładu na Konwencie Otwartego Serca będziemy mówić o tym, jak poprzez chorobę i dzięki niej zrozumieliśmy Tajemnicę

Życia, to kim jesteśmy i jaka jest nasza droga do wolności...Jesteśmy w służbie dla Was... Chcemy opowiedzieć o naszym pobycie w Brazylii u Jana od Boga i o tym jak ten pobyt wpłynął na nasze teraźniejsze życie.

Od paru lat zajmujemy się uzdrawianiem....wspólnie z przyjaciółmi prowadzimy Kryształowy Dom, miejsce, gdzie w przyszłości powstanie Klinika Nowego Ewolucyjnego Uzdrawiania. Mamy wiele narzędzi do pracy. Nano woda - Woda Kryształowa to jedno z elementów podnoszenia swojej wibracji, bioterapie - pozwalają zbalansować nasze struktury subtelne, a Panel Kryształowy od Jao z Brazylii dopełni to co jest potrzebne w Tu i Teraz...Aromaterapia i badania częstotliwości elektromagnetycznej to następne z narzędzi w Kryształowym Domu, sprzedaż kryształów, ich aktywizacja i programowanie oraz tworzenie siatki energetycznej wraz z narzędziami wolnej energii takimi jak System Balansujący Keshe,  Magrav  czy" kosiarka''. Prowadzimy różnego rodzaju szkoły i warsztaty wiedzy duchowej wzbogacając i ewoluując się wzajemnie...Dziękujemy i zapraszamy sercem.

Maja Strzelecka

Psycholożka, pedagog pracująca z ludźmi z chęci i pasji. Swoją drogę z pracą z ciałem rozpoczęła od wprowadzania w kontakcie indywidualnym i warsztatowym elementów dramy i psychodramy. Pasjonuje ją praca nad stresem i zaburzeniami psychosomatycznymi, także w kontekście uzależnień. Od kilku lat interesuje się pracą z ciałem A. Lowena, prowadziła warsztaty z bioenergetyki Lowenowskiej w KontenerArt, czy Strefie Kultury Sołacz. 
Święcie wierzy w to, że wszystko co nas dotyczy na każdej płaszczyźnie funkcjonowania począwszy od wczesnego dzieciństwa i relacji z rodzicami a skończywszy na naszych decyzjach, fascynacjach i lękach – zapisane jest na płaszczyźnie ciała i z poziomu ciała można to uwolnić.

WYKŁAD

„Ciało zna odpowiedź”” wykład dotyczący pracy z ciałem metodą A. Lowena
 

Udział w wykładzie umożliwia:
• zrozumienie psychologii ciała (wykład na temat wpływu doświadczeń emocjonalnych na budowę ciała)
• poznanie związku między budową swojego ciała a blokadami emocjonalnymi
• świadomość wpływu doświadczeń emocjonalnych nie tylko na sylwetkę ale także wagę ciała (dla osób, które mają problem ze schudnięciem)
W trakcie wykładu macie szansę zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące:
• pierwotnego oddechu i kontaktu z ciałem
• ugruntowania - stania mocniej na własnych nogach, praca nad nogami -stopami, stawami, kolanami, udami - ćwiczenia
• teoretyczne poznanie ćwiczeń bioenergetycznych
• zrozumienie własnego wpływu na zrównoważenie emocji
• niwelowanie złogów i napięć w ciele
• ogólna poprawa stanu zdrowia i energetyki ciała

WARSZTAT

 

„Ciało jest jak mapa, w różnych jego częściach kumulują się określone emocje- niewyzwolone, nieprzeżyte powodują deformacje i schorzenia w określonych partiach ciała”


Warsztaty pracy z ciałem metodą A. Lowena są dla Ciebie, jeśli chcesz:
- zbudować pełniejszy kontakt z własnym ciałem;
- lepiej radzić sobie ze stresem;
- uwolnić energię;
- usunąć napięcia z ciała;
- odzyskać radość i chęć do działania;
- dowiedzieć się więcej o sobie, od przewodnika, którym jest Twoje ciało.
W trakcie warsztatu zajmiemy się:
- prawidłowym oddychaniem i jego powiązaniem z funkcjonowaniem emocjonalnym;
- ugruntowaniem, czyli połączeniem kontaktu naszych stóp z podłożem. Dobre ugruntowanie – to efektywniejsza redukcja stresu.
- pracą nad roztapianiem blokad na płaszczyźnie ciała- poprzez pracę nad nogami, miednicą, poprawą elastyczności kręgosłupa, rękami, szyją i głową ;
- ćwiczenia z każdą partią ciała kończy masażem bioenergetycznym;
- w toku warsztatu zwiększa się świadomość własnego ciała, podnosi się poziom energii i radości, zwiększa ekspresja emocji.

Karol Chmielnicki oraz Dj - Nikolay Selekta. ​​​

Karol Chmielnicki (Hontei)

 

Czuję, więc… JESTEM „Bycie w Sobie - tylko z tego poziomu jesteśmy w stanie w pełni panować nad naszym życiem. Hontei – Siła Jedności Duszy i Ciała - to projekt poszerzenia świadomości ludzkiego ciała. Sesja bazująca na masażu staje się jedynie punktem wyjścia do głębszego doświadczania życia - bo kluczem do wewnętrznej harmonii i poczucia Siebie w totalnej akceptacji jesteśmy my sami”.

Nikolay Selekta

Doświadczony Dj, współorganizator Ecstatic Dance w Warszawie, a przede wszystkim: człowiek o niesamowitym wyczuciu dźwięku i wrażliwości muzycznej.

Zatańcz Siebie

(warsztaty - taniec intuicyjny)

Choć istnieje wiele technik uwalniających lub transformujących blokady i napięcia w naszym ciele, taniec pozostaje najprzyjemniejszą formą oczyszczania ciała z emocji.

Cel projektu:

Warsztaty „Taniec ciała w jedności z duchem”  zwracają uwagę przede wszystkim na pobudzanie oraz uwalnianie emocji, tak by nie blokowały one naszej spontaniczności i pozwoliły nam na  pełne wyrażanie Siebie i swoich uczuć.

​​​

Dla kogo?

Zajęcia są w szczególności skierowane do osób, które zwykle unikają wyrażania uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są  przede wszystkim osobom,  które:

 

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć

- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich kontaktów

- Mają opory  przed otwarciem się na innych

- Doświadczają napięć w ciele

 

 ...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.​​

Basia Migacz

Trener EFT. Doradca rozwoju osobistego. Coach wspierający osobistą transformację  oraz skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów. Z zamiłowania podróżniczka.

Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT)

EFT to jedno z największych odkryć  ostatnich lat na polu terapii i leczenia.  Założycielem EFT jest Gary Craig, który od lat 90-tych stosuje tą metodę na tysiącach osób z zaskakującymi efektami. Metoda  staje się coraz bardziej powszechna na całym świecie. EFT zaliczane jest do dynamicznie wynurzającego się nurtu Energo-Psychologia i Energo-Medycyna, czyli nurtu, który traktuje jednostkę ludzką jako jedną całość i który widzi, że fizyczne ciało oraz umysł i duch są ze sobą nierozerwalnie połączone, wpływając na siebie nieustannie. EFT przywraca organizm do naturalnego stanu harmonii. Jesteśmy skonstruowani tak, aby samoistnie powracać do tego stanu. Ciało ma swoje własne mechanizmy uwalniania tych napięć, ale w bardzo wielu przypadkach emocje są na tyle silne, że mechanizm nie daje rady. Niestety, niektóre doświadczenia, traumy emocjonalne, wychowanie, normy kulturowe, czy systemy przekonań blokują naturalną samoregulację i niepożądane emocje mają nad nami władzę. W konsekwencji owo napięcie pozostaje w ciele na poziomie komórek, niejednokrotnie kumulując się z czasem. W końcu może wybuchnąć w postaci jakiegoś zaburzenia czy choroby.

Odkryciem Gary Craig’a jest, że…

"Przyczyną wszystkich negatywnych emocji
jest zaburzenie w systemie energetycznym".

Brak równowagi w systemie energetycznym powoduje blokadę w przepływie energii, a to z kolei prowadzi nie tylko do negatywnych emocji, ale i do zaburzenia równowagi chemicznej w ciele i wytworzenia danego objawu fizycznego (od bólu głowy do raka, nie wspominając o depresji, czy innych symptomach )

Czy zauważyliście, że czasami są takie dni, gdy świat wygląda szaro i nieatrakcyjnie, życie jest do niczego, a ludzie są beznadziejni? Oraz że są takie dni, kiedy świat wygląda kolorowo i dobrze, życie ma cel i znaczenie, a ludzie są świetni? Jak to jest możliwe, przecież świat jest ten sam, życie to samo, ludzie też ci sami? Jedyne co stanowi tu różnicę, to nasze środowisko wewnętrzne, poprzez które postrzegamy i odbieramy to, co na zewnątrz. 

EFT pełni rolę swego rodzaju  korektora, który działa nawet jeśli nie wierzysz ,że zadziała !

Mariusz Jabłoński

Jestem z Wrocławia. Zajmuje się od wielu lat Jogą, wiedzą wedyjską i religioznawstwem.

​​

1/ Zajęcia w plenerze - joga odmładzająca.
2/ Wykład - Co to jest umysł i sposoby jego kontroli.
3/ Występ muzyczny , prezentacja twórczości Mariusz Jabłońskiego

Serdecznie zapraszam na stronę muzyków Nowej Ery

www.asztanea.pl

Serdecznie zapraszam do słuchania mojej muzyki na stronie:

www.soundclick.com/vitiyu 

Serdecznie zapraszam do oglądania moich filmów z muzyką na Youtube:

http://www.youtube.com/Vitiyu

​Kinga Maruszczak
 
Samouzdrawianie i rozwój. Kinga  od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne działania. Od 15 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem jest wspieranie innych i dostarczanie prostych narzędzi poprawy życia na wszelkich poziomach. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi. www.marzeniawdzialaniu.pl.  Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa –  the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady,  przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz otworzyć się na życie w obfitości i miłości.
Please reload

RSVP
bottom of page