top of page

ORGANIZATORZY

Joanna Burdzińska – joga, yoga&dance, medytacje z gongiem, właścicielka

Jestem szczęśliwa bo moja pasja stała się moim zawodem i sposobem na życie. Z wykształcenia jestem ekonomistką, informatykiem, przez wiele lat byłam związana z bankowością i tworzeniem systemów informatycznych. Od dziecka uprawiałam sporty: koszykówka (w kolekcji kilka medali ze studenckich czasów), narty i inne. Joga i medytacja stały się chwilą orzeźwiającego oddechu w cyfrowej codzienności, a z czasem sposobem na moje życie. Ponadto w regularnej praktyce jogi odnalazłam zdrowie i radość płynącą z kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem.

W 2009  roku   otworzyłam Studio Jogi YAM. Asany odkrywałam już  jako dziecko „obserwując wujka, który wówczas już praktykował intensywnie jogę, teraz piszę książki o jodze, tłumaczy z sanskrytu (niestety nie na język polski)”. Swoje pierwsze asany samodzielnie poznałam w Centrum Jogi Harmonia, tam też stawiałam pierwsze kroki jako nauczyciel hatha jogi. Dodatkowo nieustannie poszerzam swoje zainteresowania: ukończyłam kurs masażu shiatsu, masażu klasycznego, czterostopniowy kurs masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa, kurs masażu RAINDROP, ukończyła kurs Vedic Art I i II stopień. Posiadam  II stopień Reiki, II stopień Kinezjologi. Jestem Liderem Jogi Śmiechu, maluję obrazy, gram na misach i gongu. Ukończyłam kurs numerologii Karmicznej. Zajmuję się aromaterapia. Każde zajęcia kończę 15 min relaksem przy dźwiękach mis i gongu.  Niewielką dawkę filozofii jogi, wiedzy o kulturze i religii hinduistycznej oraz wiedzy o malarstwie religijnym mandal przekazali mi członkowie rodziny Chitrakar z Bhaktapur – Nepal. Pogłębiam swoją praktykę jogi pod okiem wspaniałego nauczyciela dr Norman Sjoman. Moim celem jest harmonijny rozwój CIAŁA, UMYSŁU i DUCHA.

Moimi nauczycielami są moi uczniowie, z którymi spędziłam już około 5 tysięcy wspólnych praktyk jogi.

Obecnie moją pasją jest Joga&Dance. Te zajęcia dają mi niesamowita radość.

EWA ZIÓŁKOWSKA ( SOPHIA SERCE ZIEMI )
Ukończyła kursy komunikacji interpersonalnej. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych oraz warsztatach holistycznego uzdrawiania. Uczęszczała do Szkoły Profesjonalnego Coachingu SPC w Krakowie. Za sobą ma kurs masażu dźwiękiem mis tybetańskich, terapię indywidualną w konwencji Gestalt. Dotychczas prowadziła Szkołę Jogi. Obecnie prowadzi różne warsztaty rozwojowe z dźwiękiem, kryształami..., medytacje dzieląc się swoimi wieloletnimi bogatymi doświadczeniami. Autorka wielu wierszy. Terapeutka. Wykonuje indywidualne masaże uzdrawiającymi i harmonizującymi dźwiękami mis kryształowych i tybetańskich wykorzystując przy tym dodatkowo harmonizujące kryształy, esencje energetyczne oraz generatory kryształowe,

co przyspiesza procesy transformacji. Z mężem gra harmonizujące i uzdrawiające koncerty tworząc Mandalę Dźwięku by poprzez czyste wibracje - pierwotnej duszy oraz dźwięki kryształowe zaprowadzić ludzi do domu ich serc, zapalić w nich ogień i obudzić geniusz, aktywować 12 helis DNA. Gra na misach kryształowych, tybetańskich, gongach, bębnie szamańskim.

Jarosław Ziółkowski

Od wielu lat pracuje z kryształami i esencjami energetycznymi tworząc z nich kryształową sieć na Ziemi. W tym m.in. przygotowuje i aktywuje je indywidualnie dla osób. Na bazie wieloletnich doświadczeń, własnych odkryć, ale też i inspiracji z wielu warsztatów, przekazów z kosmosu opracował autorskie metody aktywowania w człowieku większych potencjałów, w tym 12 nici DNA, większych obszarów mózgu otwierając Centrum Rozwoju Geniuszu.

Zajmuje się budową generatorów kryształowych harmonizujących, oczyszczających wokół przestrzeń, wspierających w działaniach zgodnych z Duszą, przyspieszających tysiące razy procesy transformacji, rozwoju ale też i chroniących przed szkodliwymi działaniami z zewnątrz. W planach ma tworzenie większych miejsc mocy z kryształów w ogrodach, osadach itp. tak by Ziemia wskoczyła na dużo wyższy poziom energetyczny i by realizowały się świetlane wizje i projekty na Ziemi. Zajmuje się też zdalnym oczyszczaniem i odbudową energetyczną mieszkań, osób, uzdrawianiem, odprowadzaniem bytów, dusz. Gra na bębnach, didgeridoo, misach kryształowych, tybetańskich i innych instrumentach. Autor m.in. książki ″Szczęście jest w nas″. Poprzez organizowane medytacje, koncerty, warsztaty, wyjazdy dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Płyta "La Galactique"

Joanna Burdzińska,

Ewa Ziółkowska, Łucja Nowicka, Jarosław Ziółkowski

Releksujące dźwięki gongu, mis kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, fletu, bębnów.

Utwór: Otwarte Serce - Joanna Burdzińska - gong, Ewa Ziółkowska - misy kryształowe, Łucja Nowicka - flet, Jarosław Ziółkowski - bębny
00:00 / 00:00
bottom of page