top of page

Opis Prelegentów oraz ich wykłady i warsztaty

V Konwentu Otwartego Serca

Tytuł Witryny

Joanna Burdzińska

Jestem sobą, robię co co lubię, bawię się moi zajęciem. Dzięki tej zabawie stałam się nauczycielem jogi, powstało Studio Jogi YAM, uczę jogi i sprawia mi to ogromna frajdę. Poznaję "inny świat" tak gdzieś od 2005 roku. Wcześniej. Młoda ambitna osoba, dla której pięcie się po szczeblach kariery to cel życia nawet kosztem rodziny, domu - ale wówczas to było dla mnie świetną zabawą. Aż pewnego dnia zauważyłam, że to nie jest życie. Jak to zauważyłam to wszystko na mojej drodze zaczęło sprzyjać zmianom i tak jestem teraz TUTAJ i organizuję Konwent Otwartego Serca. Jak się wszystko zaczęło zmieniać to odkryłam nowe talenty, zaczęłam malować, grać na misach i gongach, nagrałam pierwszą płytę, poznałam ciało ludzkie i różne techniki masażu, zaczynam poznawać współzależność umysłu i ciała i wszystko jest dla mnie fascynującą podróżą.

Na konwencie poprowadzę zajęcia jogi, oraz zajęcia we wspólnym projekcie z Kasią Komin Zatańczmy Jogę.

Ewa Ziółkowska (Sophia Serce Ziemi) oraz Jarosław Ziółkowski

Poprowadzą uzdrawiający koncert relaksacyjny mis, gongów, didgeridoo z Joanną Burdzińską.

Ewa dotychczas prowadziła Szkołę Jogi oraz Projekt Mandali dźwięku.

Poprzez muzykę łączy Ciało i Duszę by żyć swą Pełnią i Mądrością od której zaczyna się Miłość do siebie i otaczającego Świata.

Obecnie prowadzi razem z Jarkiem różne warsztaty rozwojowe z kryształami, uzdrawiającymi dźwiękami, medytacje. Razem wykonują  też indywidualne masaże uzdrawiającymi i harmonizującymi dźwiękami mis kryształowych i tybetańskich wykorzystując przy tym dodatkowo harmonizujące kryształy, generatory kryształowe autorstwa Jarka, co przyspiesza procesy transformacji. Razem grają harmonizujące i uzdrawiające koncerty na misach kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, gongu, bębnach. Jarek od wielu lat pracuje z kryształami i esencjami energetycznymi tworząc z nich kryształową sieć na Ziemi. Zajmuje się też budową własnego autorstwa generatorów kryształowych harmonizujących, oczyszczających wokół przestrzeń, wspierających w działaniach zgodnych z Duszą, przyspieszających tysiące razy procesy transformacji. Zajmuje się też tworzeniem większych miejsc mocy z kryształów w ogrodach, osadach itp. tak by przyspieszyć procesy transformacji na Ziemi. Jarek zajmuje się równie  zdalnym oczyszczaniem i odbudową energetyczną mieszkań, miejsc pracy, osób, ale też i zdalnym uzdrawianiem, odprowadzaniem bytów, dusz.

http://www.harmonia-przestrzeni.com

Wykład: Kryształy i ich ogromne możliwości. Kryształy jako Żywa Biblioteka Kosmicznej Wiedzy oraz Żywa Świadomość. Tworzenie Kryształowej Sieci na Ziemi. Kryształowe Miejsca Mocy. Kryształy jako komputery kwantowe przyspieszające procesy transformacji, przebudzenia, aktywacji Boskich Talentów. Jak z Nimi możemy pracować.

Warsztat: Ewa Ziółkowska

WYBIERAM SIEBIE BO JESTEM MIŁOŚCIĄ 

 

 W trakcie Konwentu Otwartego Serca w Poznaniu poprowadzę zajęcia : 

 

 WYBIERAM SIEBIE BO JESTEM MIŁOŚCIĄ

 

 Czyli o tym jak wybrać życie w Nowej Energii Ziemi poprzez wybór przejawienia swego Mistrzostwa.

Bycia tym kim Jestem.Zaufaniu życia w Miłości... Doskonałości,Wolności,Wsparciu,Zaufaniu,Radości,Obfitości,Lekkości,Mocy,Spokoju, Harmonii. 

Otworzymy drzwi i okna naszych Serc by zaprosić do nich swą Boskość i ukochać wszystkie cudowne aspekty nas samych bo stworzyliśmy je sami dokonując ludzkich i ograniczonych wyborów wierząc,że jesteśmy ograniczonym istotami. Takie wybory były nam potrzebne na dany moment. Mocą naszego świadomego wyboru przyjmiemy dziś swoją Moc by poczuć głębię tego kim jesteśmy i jak wielki dar otrzymaliśmy. Podczas tego spotkania bez rozróżniania i iluzji oddzielania przyjmiemy wszystko co otrzymaliśmy jako Dar naszego zrozumienia. 

I od tej pory zasiądziemy jako Mistrzowie w Pałacu Miłości naszego Serca w sobie się odnajdując.Gdy sobie na to pozwalamy wszystko dzieje się naturalnie i harmonijnie ...płyną dźwięki doskonałe z naszych Serc....widzimy siebie i uwalniamy siebie by żyć w przepływie życia i doświadczać jego Cudów.A potem sam zdecydujesz czy chcesz pozostać w swym Mistrzostwie czy z niego wyjść?Czy możesz przyjąć w darze wszystko co stworzyłeś do tej pory w swym życiu bez osądzania tego.Czy możesz przyjąć opór i lęk przed swoją mocą i odważyć się stanąć w swoim świetle?

Do podróży użyjemy dźwięku mis kryształowych  i wspólnie zaśpiewamy by zakotwiczyć boską   wibrację w ciele.Połączyć nasze ludzkie aspekty i powierzyć boskiej wibracji na jaką się otwieramy.

Beata Ślusarek

 

Doradca duchowy i uzdrowiciel. Mistrz Nauczyciel Reiki (Usui, Gold, Kundalini), praktyk Ilahinoor, masażystka Lomi Lomi Nui. Zajmuje się polem energetycznym człowieka, oczyszcza drzewa genealogiczne z obciążeń rodowych, klątw i uroków. Wprowadza swoich klientów w stan relaksu, uzdrawia z traum i uwalniam od ciężaru przeszłości. Praca z wewnętrznym dzieckiem i równoważne energii żeńskich i męskich co przekłada się na wewnętrzną harmonię i jakość związków. Od dzieciństwa ma niezwykły kontakt z aniołami i Mistrzami Duchowymi. Lata pracy z ludźmi uaktywniły jej jasnowidzenie szczególnie w tematach zdrowia. Wróży z kart tarota, lenormand, anielskich i klasycznych. Skupia się na rozwiązywaniu problemów ludzi którzy proszą o pomoc i pomaga odnaleźć światełko w ciemnościach złych myśli. Posiada wysoko rozwiniętą intuicję. 

- "Największym moim nauczycielem było życie. Przeszłam ciężką drogę by się znaleźć w miejscu w którym jestem. Pomagały mi anioły, Święci ale tez mistrzowie duchowi którym z pokorą mówię DZIĘKUJĘ. Teraz sama jestem nauczycielem, uczę zrównoważonego rozwoju duchowego, uzdrawiania i pracy z aniołami. Moja pasja stała się moją pracą". 

Od 4 lat współpracuje z EZOTV, MOC MAGII w TVN, TVN7, POLONIA1, TO!TV itp. 

Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego w Polsce i za granicą. Od kilku lat organizuje wyjazdy duchowe na Bali - wyspę Bogów.

 

Temat: By odnaleźć cząstki swojej duszy - podróże duchowe na Bali i uzdrawianie drzewa rodowego jako powrót do początku. Uwolnić mistrza w sobie i zaufać mu.

JOLANTA ŁAGUNA - WOŹNIAK 

 

tytuł zajęć na "Dialog z ciałem- droga do pełnego życia" 

Jestem Szczęśliwą Kobietą, którą pasjonuje Życie. Mieszkam na wsi pod Zieloną Górą, gdzie z uwagą poszukuję sposobów na współistnienie z Naturą, uprawiam ogród, angażuję się w społeczne działania na rzecz mojego środowiska, a zawodowo jestem psychoterapeutką.

Na swej drodze spotykam wielu ciekawych ludzi, którzy wnoszą zachwycającą różnorodność i czynią moje życie bogatszym. Dzięki nim bezustannie odkrywam Siebie

Pracuję wieloma metodami terapeutycznymi. Są nimi między innymi: psychoterapia Gestalt, Core Energetics, metoda Aleksandra Lowena, terapia somatyczna, psychobiologia, ( Recall Healing, Totalna Biologia), ćwiczenia TRE®, Vedic Art, Taniec 5 Rytmów.

Tworzę swoją własną metodę, pracując z ludźmi, poszukującymi osobistego planu duszy, pragnącymi ucieszyć się życiem, doświadczającymi różnorakich kryzysów emocjonalnych, dolegliwości fizycznych, bądź chcących zyskać większą świadomość siebie.

Prowadzę terapię indywidualną, grupową, warsztaty tematyczne, w trakcie których z użyciem metod pracy z ciałem, uwalniamy zablokowania energetyczne, powstałe na skutek doświadczania traum w bardzo wczesnym okresie naszego istnienia ( okres prenatalny, poród, pierwsze lata życia), oraz bieżące napięcia i stres.

Zapraszam Ciebie na spotkanie, w trakcie którego poznasz narzędzia, by prowadzić uważny dialog ze swoim ciałem, poczuć się lepiej i pełniej doświadczać pulsacji życiowej energii.

Zapraszam serdecznie

Jola Łaguna-Woźniak
www.jaluna-psychoterapia.pl

tel. 691 483 691

Beata Jusik


A co, jeśli...??
Zapraszam Cię na moment zerknięcia na swoje życie z innej strony. Zapraszam Cię do wyjścia poza schematy dotychczasowego postrzegania siebie i tego, co Ciebie otacza. Zapraszam Ciebie do rozmowy o Twojej relacji z samym sobą oraz z innymi. Będziemy pracować w oparciu o pytania otwarte, pomagające spojrzeć na siebie i swoje życie z innej strony. Pytania, których celem nie jest znalezienie odpowiedzi, tylko poruszenie energii, by otworzyć drzwi dla zmian. Całość ukoronujemy opartą o pytania otwarte medytacją zakończoną przeciąganiem energii.

Znajdź drogę do Siebie

udrugiejstrony.blogspot.com

technikabowena.blogspot.com
przestrzenradosci.blogspot.com

Justyna Pęcherzewska

Przekazy od Boga, który jest Miłością.

 

Podczas spotkania opowiem na czym polega praca jasnowidza energetycznego, jak to jest widzieć duchy i demony, czytać aurę człowieka, analizować karmę rodu, przedstawiać cel duszy dla którego wcieliła się na ziemi, kontaktować się  z aniołami opiekuńczymi, a przede wszystkim podzielę się moim doświadczeniem rozmów z Bogiem i zainspiruję do osobistej z Nim relacji. Wyjaśnię także szczegółowo, kim są wcielenia astralne. 

 

Jestem prorokiem, praktykiem, uczennicą Boskiej Energii Miłości, a wiedzę którą posiadam uzyskałam z obserwacji oraz poprzez przekazy. Zakres tematyki to m.in. odprowadzanie duchów,  byty i demony, medytacji, modlitwa, Biblia, ochrona energetyczna, Kroniki Akaszy i dwupunkt jako narzędzia, podczepy energetyczne, oczyszczanie energetyczne człowieka, energetyka jedzenia, odżywianie praniczne, wcielenia- także inne niż ludzkie, anioły, szczególnie Archanioł Gabriel, Michał i Metatron, działanie orgonitów, umowa percepcyjna,

Będzie możliwość zadawania pytań na nurtujące pytania, umówienia się na indywidualny odczyt Pola energetycznego oraz zakup książki, która powstała na bazie intymnych dialogów prowadzonych z Bogiem jako Istotą Najwyższego Dobra i Miłości.

Książkę w postaci pdf można zakupić za symboliczną opłatą także przed konwentem, a na spotkaniu zapytać o interesujące zagadnienie. Kontakt w sprawie książki : swiatloproroka@gmail.com 

Mirriel - Magdalena Anna Kuźnik

Jestem.. kochającym i kochanym Dzieckiem Wszechświata i Matki Ziemi. Światłem Duszy w Materii.

 

Okres wieloletniej, intensywnej medytacji i pracy nad sobą, pod osobistym kierownictwem takich mistrzów jak Tenzin Wangal Rinpocze otworzył mnie na postrzeganie subtelnego wymiaru rzeczywistości i pracę z energią. Od ponad 10 lat jestem energetoterapeutą, terapeutą, uzdrowicielem pranicznym, medium, channelerką, nauczycielką medytacji. Wiedzę na temat terapii zdobywałam także na studiach (pedagogika specjalna), w Akademii Psychologii Terapeutycznej oraz podczas wielu certyfikowanych kursów i warsztatów. W mojej pracy łączę tradycyjne metody terapeutyczne z pracą na poziomie podświadomości i ciała energetycznego. Praktykuję modalności takie jak: uzdrowienie wewnętrznego dziecka, radykalne wybaczanie, ho'oponopono, hipnoterapia, uzdrawianie kwantowe, praca w polu serca, uzdrawianie praniczne, regresja, odczyt kronik akaszy i wiele innych. Przeprowadzam uwalnianie negatywnych wpływów i zapisów, odprowadzanie dusz, odblokowanie czakr, oczyszczanie przestrzeni energetycznej. Opracowałam holistyczną metodę Uzdrawiania Psychoenergetycznego polegającą na uwalnianiu źródła oraz wzorców traumy bezpośrednio z pamięci komórkowej, DNA, ciał subtelnych i kronik akaszy Duszy. W mojej pracy skutecznie pomogłam już setkom osób: przejść przez kryzysowe sytuacje w życiu, uwolnić się od toksycznych związków i nałogów, pokonać traumę, odblokować się na miłość i obfitość. 

 

Tytuł warsztatu: Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka

W ramach Konwentu Otwartego Serca chcę zaproponować Ci energetyczną podróż wgłąb Twojej Duszy oraz wielowymiarowe uwolnienie bagażu przeszłości podczas Ceremonii Energetycznego Uzdrowienia Wewnętrznego Dziecka.

 

Wspólnie odnowimy Połączenie ze Źródłem i Matką Ziemią, otworzymy Portal Białego Oczyszczającego Światła, przeprowadzimy inicjację w Złoty Promień Uzdrowienia i Obfitości, uaktywnimy 8 Czakrę Duszy, odnajdziemy Wewnętrzne Dziecko i w połączeniu z siłami Wszechświata uwolnimy jego prawdziwy potencjał. Dzięki udziałowi w warsztacie odblokujesz manifestację Twoich Intencji - dotychczas blokowanych przez lęki Wewnętrznego Dziecka, umocnisz połączenie z Twoim Prawdziwym Ja i tożsamość Kreatora Twoich doświadczeń na Ziemi.

 

Serdecznie zapraszam Cię na to spotkanie. W naszym Sercu płonie Jedno Światło. Każdy z nas jest zarazem Mistrzem i Uczniem. Transformujmy ból i urazy w Miłość, ponieważ to Miłość jest esencją naszej Duszy.

Renata Stankowska

Praca Serca

Skoncentrowana w ciele Praca Serca - metoda medytacji, której autorem jest SafiNidiaye umożliwia w prosty i bezpośredni sposób wykrycie w ciele stłumionych, ukrytych za aktualnymi problemami życiowymi emocji, uświadomienie ich sobie i otwarcie na nie serca.  Jest metodą przejrzystej percepcji, która koncentrując się na ćwiczeniu uważności ułatwia odbieranie rzeczywistości w sposób neutralny, połączony z oddechem i skupiony na ciele. Nazywa się „Pracą w głębi Serca”, ponieważ prowadzi do otwarcia serca. Jest „skoncentrowana na ciele”, ponieważ wszystkie uczucia manifestują się w ciele. Ciało, uczucia i serce są w centrum jej uwagi.

Technika Pracy Serca jest nie tylko metodą rozwiązywania problemów prowadzącą do uzdrowienia, jest także ścieżką świadomości, współodczuwania i duchowego przebudzenia. Jest drogą otwartego serca.

Sednem metody jest stopniowe przywracanie stanu naturalnego - zdolności odczuwania, w którą zostaliśmy wyposażeni przychodząc na ten świat.

Jej istotą jest poznanie i otwarcie serca na uczucia, których Państwo do tej pory nie byliście świadomi, a które z ukrycia ( podświadomości) obezwładniają was, utrudniają relacje i rozumienie samego siebie.

Zapraszam w przestrzeń otwartego serca, gdzie wszystkie uczucia są mile widziane, dopuszczane, szanowane, uznawane i rozumiane, gdzie jest miejsce na litowanie się nad nimi i współczucie dla siebie samego. W sercu, a nie w głowie ma miejsce odczuwanie i tam się udamy. Odczuwanie uzdrawia, koi, uobecnia w życiu, rozwiązuje wiele problemów, również tych, które wydają się nierozwiązywalne. Odczuwanie sprawia, że słyszymy głos intuicji.

Jestem pierwszą osobą z Polski, która posiada certyfikat SafiNidiaye. Mieszkam pod Poznaniem.

W roku 2017 ukończyłam dwuletnie, intensywne szkolenie odbywające się na południu Francji z metody Skoncentrowanej w ciele Pracy Serca wg SafiNidiaye i otrzymałam autoryzację do prowadzenia sesji indywidualnych oraz małych grup.

Metoda jest prosta i każdy może się jej nauczyć. Pewne warunki muszą zostać jednak spełnione, abyście mogli Państwo korzystać z niej w pełnym zaufaniu, a potem integrować w codziennym życiu:

 • Ciekawość i chęć obejrzenia własnych problemów z neutralnej perspektywy

 • Gotowość wzięcia odpowiedzialności za swoje uczucia ( pozytywne, negatywne, neutralne)

 • Zrozumienie, że w odczuwaniu własnych uczuć ( emocji) nie ma nic niewłaściwego, szczególnie zaś, jeśli dotyczy to uczuć negatywnych (zaprzeczających bólowi)

 • Zdolność do koncentracji na oddechu i umiejętność odbierania sygnałów płynących z ciała

Zapraszam na dwugodzinny wykład wraz z ćwiczeniami.

Mariusz Graczyk88 /LUXEMN/

 

Miłośnik jazdy na nartach, sauny i basenu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Pracuje w branży budowlano -  przemysłowej. Jest zwolennikiem i praktykiem skutecznych metod  pracy nad sobą w celu zmieniania siebie. W tym celu stosuje Ceremonię Ognia Agnihotry, stosuje uzdrawiającą metodę SRT (ang. Spiritual Response Therapy), magię świec, kryształów , obrazów oraz korzysta z technik hawajskiego Ho’oponopono. W pracy grupowej prowadzi mantrowanie (medytację, modlitwę) prowadzoną. Wieczny uczeń i kosmiczny wędrowiec-włóczykij. Uważa, że prawda jest kwantowo relatywna, a tak zwany rozwój duchowy ma zadanie praktycznie służyć polepszeniu jakości i radości życia tu i teraz (samemu sobie, rodzinie i otoczeniu). Jedyną Istotą na jaką mamy wpływ tu i teraz to my sami, zmieniając siebie na coraz lepszą wersję samego siebie zmieniamy świat na lepszy.

 

Dla czasu i miejsca konwentu 2020 r. rano o wschodzie słońca około godziny 8:09 i ewentualnie wieczorem przy zachodzie słońca ok. 15:44 /należy zobaczyć na plan zajęć / zostanie przeprowadzona Ceremonia Ogień Agnihotry . Przed rozpoczęciem Ceremonii rozkręcimy Boską Energię wypowiadając wszyscy na raz na głos jedno krótkie zdanie które podbije wibracje na bardzo wysokie poziomy, im więcej szczerości i uczucia w to zostanie włożone tym będzie wyżej , a energia mrowieniem będzie przepływała przez nasze ciała.

Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. Wiedza o ogniu Agnihotra pochodzi w Ksiąg Wedyjskich. Agnihotra ma wielką moc uzdrawiającą i przemieniającą. W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów w każdym z kierunków.

Działanie Agnihotry: 

 • Oczyszcza atmosferę neutralizując działanie cząsteczek promieniotwórczych 

 • Produkuje duże ilości jonów ujemnych, które odżywiają atmosferę. 

 • Nasyca powietrze praną – energią życia, wywołuje w ludziach pozytywne uczucia. 

 • Redukuje stres i napięcie umysłu 

 • Regeneruje komórki mózgowe, odnawia skórę i oczyszcza krew 

 • Neutralizuje bakterie chorobotwórcze 

 • Transformuje negatywne energie 

 • Uzdrawia miejsca i ludzi 

 • Wdychany dym Agnihotry przenika do krwiobiegu i poprawia krążenie, tonizuje układ nerwowy i przywraca harmonię w ciele. 

 • Rośliny lepiej wzrastają 

 • Pozytywnie wpływa na zwierzęta, w sposób analogiczny jak na ludzi. 

 • Podnosi poziom energii własnej 

Sam płomień Ognia Agnihotry będzie płonął ok. 10-15 minut, następnie przy muzyce Devi Prayer - Hymn to the Divine Mother /15 minut/ w dymie Agnihotry pomedytujemy/ wyluzujemy/ zrelaksujemy się w ciszy - wdychając uzdrawiający dym, pranę i każdy na swój sposób niech postara się być w tu i teraz w stannie dla niego najlepszymi. Następnie płynnie przejdziemy do uzdrawiania - modlitwy/mantry/medytacji prowadzonej Ho’oponopono . Sercem Huny jest Ho’oponopono to tajemnica osiągania wewnętrznej harmonii i spokoju, dobrobytu, bogactwa, szczęścia i zdrowia. Uważana jest za jedną z skuteczniejszych metod uzdrawiania którą można praktykować samemu lub w grupie. Na spotkaniu będziemy wspólnie uzdrawiać Duszę i Ciało Hawajską techniką Ho’oponopono – uzdrawiającą modlitwą/mantrą prowadzoną w tematach związanych z podniesieniem komfortu życia. Przy wspólnej technice uzdrawiania tą metodą moc jest większa, gdyż działa tu proces synergii grupy.  

 

Kilka słów o Mariuszu :)

Mariusz........jest moim Duchowym Przewodnikiem. Odczuwa energetycznie gdy

"coś" się u mnie dzieje i wspomaga mnie w podejmowaniu ważnych decyzji.

Świetnie łączy różne niekonwencjonalne metody i terapie uzdrawiania. Jego autorskie

metody przynoszą zamierzone rezultaty podwyższania wibracji w ciele co powoduje zdrowienie ludzi i przyrody wokół. Kocha ludzi i zwierzęta. Można na niego zawsze liczyć. Jego profesjonalizm odczuwa się w pracy zawodowej i działaniach duchowych.

Bezcenna znajomość dla mnie.

Hanna

 

Mariusz często korzysta w swej pracy z pradawnych technik oczyszczania i uzdrawiania hawajskiego  ho’oponopono i hinduskiej agnihotry. Szczególnie interesuje go kreacja i nasz wpływ na rzeczywistość. Zmienianie świata (czyli nas samych) na lepsze jest w obecnych czasach najważniejszym wyzwaniem i myślę że działania Mariusza doskonale się w to wpisują.

Małgosia

 

Mariusz Graczyk 

Zajmuje się uzdrawianiem metoda Hooponopono i robi to doskonale,Od kilku lat robi ceremonie świętego
ognia Agnihitry, oczyszcza przez to, uzdrawia i leczy.

Pracuje też swoimi autorskimi metodami.

Zawsze intuicyjnie wie kiedy do mnie zadzwonić, bo akurat bardzo tego potrzebuje. Jego spostrzeżenia
i rady są dla mnie bardzo , przyczynił się do mojego osobistego rozwoju w bardzo dużym stopniu.

Jestem za to mu bardzo wdzięczna.

Monika

Mariusz jest moim Przyjacielem. Znam go bardzo długo I uczestniczyłem we wszystkich jego
najważniejszych przemianach. Od imprezowego hedonistycznego kolesia, świetnie wykorzystującego świat
materialnych uciech, / wiem, bo sam w tym uczestniczyłem / po człowieka, który wplótł od kilku lat w swój
Świat - ROZWÓJ DUCHOWY.

Agnihorta - ten termin poznałem dopiero z ust Mariusza. Spodobała mi się, ponieważ jest uniwersalna i jako
sama w sobie tylko przebywając blisko niej, niesie elementy oczyszczania i uspokajania
ENERGETYCZNEGO. Jeśli dodamy do tego formuły INTENCJI + grupa / silniejsze oddziaływanie pola /
otrzymamy już sam w sobie UTRWALANY LEPSZEJ JAKOŚCI PROGRAM O POZYTYWNYM
ZABARWIENIU.

Jakie Intencje, o co chodzi ? czy się one zmaterializują ?

Tu wkracza Mariusz. Jego poczucie ciekawej stylistyki, oprawy, a także bardzo elastyczne podejście do
kierunku w jakim ma przebiegać Agnihorta może mieć nasz własny indywidualny projekt, albo świetny
 kompromis dogadania z grupą. Mariusz bardzo fajnie tłumaczy takie sprawy i otwiera oczy na możliwości tej
naszej ziemskiej zabawy w Doświadczenia.

Uczestniczyłem wielokrotnie indywidualnie i grupowo w tej Ceremonii, co oznacza, że mi się podoba, bo
udawanie przed Przyjacielem, że robię to dla naszej Przyjaźni, by go nie urazić jest WYPACZENIEM.

POLECAM SERDECZNIE !

Adrian SITKO

 

Mariusza poznałem niedawno. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Ma ogromną charyzmę i przekonanie, że jego metody dają spokój, oczyszczenie i uzdrowienie. 

Pokazał mi i wytłumaczył jak Agnihorna wpływa na nasze życie. Chcę więcej!

Piotr

Anna Selena

Mieszka w Pile, nie używa komputera, żyje w zgodzie ze sobą. na ścieżce rozwoju jest od ponad 30 lat. Nauczycielka jogi, która zajmuje się ścieżką duchową, huną, samouzdrawianiem , jasnowidzeniem.

Jej hobby to jest przypomnienie ludziom, że:

​ 
każdy z nich jest mistrzem, który przejawia się poprzez ciało, ale o tym zapomniał.

Poprowadzi warsztat pod tytułem:

"Żyjąc w Jam Jest bądz w Jam Jest"

Iwona Aruna Mazurek

 

Lubię mówić o sobie po prostu... Jestem... Ale wiem, że umysł potrzebuje wiedzieć, więc... Jestem absolwentką Studium Psychologii Psychotronicznej oraz Akademii Sztuk Kreatywnych. Ponad 20 lat temu przeżyłam potężną transformację i transmutację, gdy budziłam się do świadomego życia. Od tamtego czasu dzielę się swoim doświadczeniem. Jestem intuicyjną wizjonerką, duchową uzdrowicielką, malarką, aurystką i kreatorką artystycznych metod pracy Światłem. Ukończyłam również Akademię Przywództwa, gdzie trenerami są Konie, na rzecz których działam od ponad dwóch lat charytatywnie. Są One moją wielką Miłością... 

Stworzyłam autorską metodę uzdrawiania wysoko wibrującymi kolorami i promieniami kosmicznymi Kolorowe Motyle®, która pozwala na przeżycie małych i wielkich metamorfoz na ścieżkach swojego życia. Podczas spotkania będziemy korzystać z elementów tej metody, aby transformować i uwalniać.

Kolorowe Motyle® to obrazy wyłaniające się z duchowych przestrzeni. Są one czyste, żywe, świetliste, promieniujące i wibrujące. Jeszcze wiele miesięcy po wydarzeniu działają w zadziwiający sposób na podświadomość osoby, dla której są tworzone. Kolorowe Motyle przynoszą na swoich skrzydłach zakodowane przekazy i odpowiedzi. Są nośnikiem informacji, które przekazuje nam nasza Dusza przemawiając formą i kształtem motyla oraz energią i wzorem kolorów na jego skrzydłach. Obrazy powstają poza świadomością, są wolne od działania naszego ego i nie można w żaden sposób wpłynąć na wybór kolorów czy jakość obrazu. Są najczystszym przekazem duszy, dlatego tak mocno działają swoją energią i są uznawane za nowatorskie.

 

Czas 40 - 60 minut ( w zależności od ilości osób) 

Uczestniczyć mogą wszystkie osoby, które wyrażą taką ochotę 

https://www.facebook.com/Metoda-Kolorowe-Motyle-238434122945415/ 

 

Mandala Bogiń

Mandala Bogiń to mój Dar Duszy, aby w medytacji wspólnych Kobiecych Kręgów doświadczać mocy Bogini w każdej z nas...  

Podczas prowadzonej medytacji każda z nas połączy się ze swoją Wewnętrzną Boginią i otrzyma od niej przesłanie. Potem stworzymy wspólną Mandalę Bogiń. 

Na koniec powstanie przesłanie od wszystkich Bogiń.

 

Czas 30-40 minut; min 2 osoby - max 30 osób, spotkanie dla Kobiet

https://www.facebook.com/MandalaBogin/?modal=admin_todo_tour  

Link do opisu spotkania z moją Boginią

https://www.facebook.com/MandalaBogin/posts/132344401494024?__tn__=K-R 

Zbigniew Stecko

 

Mieszkam w Pile z cudowną żoną. Z zawodu elektronik, własna firma. Od 18 lat wegetarianin. Od urodzenia przyjaciel zwierząt.

 

Zsynchronizowanie ciała duszy i umysłu. Miłość, młodość długowieczność.Wegetarianizm to stan wyższej świadomości. Stwarzaj rzeczywistość, w której chcesz istnieć jako Świadoma Istota.

Żyj, kochaj i pozwól żyć i kochać innym.

Danka Grabczan


Z wykształcenia jestem ( czyli moje status quo) zootechnikiem, psychologiem zwierząt. A także instruktorką jazdy konnej i hipoterapeutką, facylitatorką procesów edukacyjnych z udziałem koni (wg metody Horse Assisted Educatoin). Zajmuję się również masażem zwierząt oraz prowadzę zajęcia dla dzieci i dorosłych w oparciu o bliski kontakt ze zwierzętami.
Do tego jestem mamą dwójki dzieci. Dorosłego już Mikołaja i dziewczęcej jeszcze Ali. Po za swoją pracą lubię śpiew, taniec, czyli wszelkie przejawy ruchu a także książki w wersji nieelektronicznej.

Opowiem o własnych doświadczeniach. Zmiana jaką wniosły konie w moje życie. Długie lata z procesem samopoznania. Mało mam doświadczenia z pracą z energiami. Raczej emocje. Obserwacja i praca nad zmianą nawyków. Praca z ruchem, która jest dla mnie drogą do bycia lepszym jeźdzcem a zarazem odkrywaniem swoich możliwości. Ruch jest też sposobem na porozumieniem z koniem. No i cały temat porozumienia ze zwierzętami. Pod tym tytułem naprawdę zmieści się cała historia mojego życia. Jeszcze przecież nieskończona

Sylwan Tymoteusz

 

Muzyk, arteterapreuta, doświadczony menadżer i bębniarz. Twórca arte-coahingowej metody pracy z kadrami „Orkiestra”.

Zafascynowany "magicznymi" właściwościami bębnów djembe i mocą ich terapeutycznych wibracji, prowadzi warsztaty bębniarskie. Celem jego warsztatów jest: przeżywanie radości wspólnego tworzenia, uważność i podwyższanie energii grupy, a także koordynacja półkul mózgowych, rozluźnienie napięcia psychicznego

i fizycznego. Jednym zdaniem jego warsztaty to droga do prawdziwego, głębokiego relaksu i samorozwoju. Dzięki grze na djembe zachowuje czystość umysłu i radość życia. Gra na bębnach pod jego okiem to relaks, integracja i niezwykła przygoda, którą tak opisuje jedna z uczestniczek- dyrektor szkoły w Bytomiu:

 "Dzisiejsze bębny okazały się odkryciem mnie samej dla siebie samej. Doznałam takiego poziomu spokoju i zrelaksowania, że nie potrafię zdefiniować kiedy ostatni raz i pod wpływem czego tak się czułam. Dziękuję Wam za to niezwykłe przeżycie..."

Joanna Szczygłowska

Fizjoterapeuta, osteopata, coach duchowy  Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku fizjoterapia i Austriacką Szkołę Osteopatii, aby poznać ścieżki masażu leczniczego i terapii manualnej z Zachodniej Wiedzy Medycznej i połączyć je z Mądrością Wschodu i starożytnych sztuk uzdrawiania z różnych zakątków świata takich, jak Anielski Biały Śpiew, taniec, muzykoterapia (gra na misach tybetańskich, didgeridoo, dzwonkach koshi, bębnie i indiańskich fletach), szamanizm (praca z duchami przodków i duchami natury), biała tantra, medycyna chińska i tybetańska. Studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zainspirowały Joannę do stworzenia własnego SPA & WELLNESS Anielska Grota w Hotelu BAST w Inowrocławiu k. Torunia i zorganizowania tam holistycznego centrum relaksu, rozwoju i kompleksowej rehabilitacji schorzeń kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Relaksuje się tam ludzi po długotrwałym stresie oraz leczy dorosłych i dzieci za pomocą doboru właściwej diety, usunięcia złych nawyków, zadbania o odpowiednie ćwiczenia i ruch, medytacji, ziołolecznictwa, aromaterapii, fizjoterapii, osteopatii, terapii manualnej, medycyny chińskiej, tybetańskiej i licznych warsztatów rozwoju osobistego, Pasjonatka naturalnej jazdy konnej i łucznictwa konnego. Zajmuje się zaklinaniem koni ucząc ludzi ich sekretnego języka ciała, emocji i energii. Miłość do zwierząt sprawiła, że Joanna pomaga zwierzętom kompleksowo rehabilitując je z różnych urazów, traum, emocji. Jej pasją jest szukanie praprzyczyn chorób u dorosłych, dzieci i zwierząt dzięki harmonizowaniu ciała, emocji, umysłu i duszy. Lubi podróże i mistykę. Od każdej Istoty na swojej drodze uczy się czegoś nowego. 

 

www.anielskagrotaspa.pl/rehabilitacja.php

WYKŁAD "Tajemnice serca czyli jak uzdrowić stare rany karmiczne i stworzyć szczęśliwe relacje międzyludzkie". Zapraszam Ciebie w podróż do wnętrza Twojego Serca: Świątyni Skarbów Twojej Duszy. Posłuchaj Głosu Twojej Intuicji. Poznaj swojego wewnętrznego Mistrza i Nauczyciela, Anioły i Przewodników Duchowych. Otwórz swoją Czakrę Serca i aktywuj nadprzyrodzone moce daru uzdrawiania. Duchy Przodków pomogą Ci uzdrowić rany rodowe oraz rany z poprzednich wcieleń. Zanurkuj w głąb Twojej jaskini podświadomości i uświadom sobie zapisane tam wzorce, odkryj talenty i stare traumy. Choroba to droga do samorozwoju duchowego, dzięki której zrozumiesz przyczyny powstawania ran karmicznych w ciele fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Pobaw się w archeologa i odkryj tajemnice powstawania wzorców chorób kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Poznaj holistyczne metody uzdrawiania ran karmicznych takie jak: masaż energetyczny metodami Indian, Aborygenów i Filipińczyków, chirurgia fantomowa, terapia polarity, metoda Bowena, osteopatia czaszkowo-krzyżowa, wisceralna, funkcjonalna-chiropraktyka, refleksologia, biorezonans, wibroterapia, coaching, choreoterapia, drzewoterapia, pranajama, medytacja, falun dafa. Podążaj drogą tantry czyli poznaj starożytny język mistycznej miłości. Poczuj taniec wzorców podświadomości, który pomoże Tobie stworzyć szczęśliwe relacje międzyludzkie. Naucz się sztuki komunikacji w związkach. Wyraź swoje potrzeby i pragnienia. Doświadcz duchowej bliskości, obudź w sobie świadomość seksualną i miłość bezwarunkową.Stwórz mapę marzeń i przyciągnij do siebie wymarzonego partnera. Odkryj swoje blaski i pokochaj swoje cienie. Spójrz na świat oczami zakochanego człowieka.

Witosław Janaszek

Jak tylko sięgnę pamięcią interesował mnie rozwój wewnętrzny i duchowość. Ponad 20 lat praktykuję różnego typu medytacje. Przez ten czas miałem wielu nauczycieli. Od trzech lat działam jako terapeuta w metodzie One Brain. Stosuję też techniki energetyczne, usuwające blokady, udrażniające przepływy, rewitalizujące. Wszystko w zależności od potrzeb klienta. Prowadzę też od kilku miesięcy Męski Krąg w Poznaniu, dający możliwość zobaczenia i doświadczenia męskości w znacznie głębszy sposób.

Motto: Powierzam miłości moje życie.

 

Temat warsztatu: Zaproś miłość i szczęście do swojego życia.

 

W życiu pociąga mnie alchemia. Pomagam ludziom wytworzyć złoto z szarości życia. Tym najpiękniejszym złotem, według mnie jest MIŁOŚĆ. Czy wiesz jakie warunki, odczynniki, proporcje są potrzebne, aby uzyskać prawdziwe złoto? Chętnie podzielę się z Tobą moimi własnymi doświadczeniami oraz doświadczeniami z pracy z moimi klientami. W miarę możliwości zaprezentuje też, kilka pomocnych na tej drodze technik i trików, zaproszę Ciebie do wspólnej medytacji.

 

W swojej pracy skupiam się na intuicji i odczuwaniu. Pracując z ciałem często działam na  płaszczyźnie energetycznej, jeśli jest potrzeba oczyszczam, udrażniam, dodaję energii. Poprzez ciało wiem jak bezpośrednio rozmawiać z podświadomością, tam są emocje, nasze przeżycia, oczekiwania i pragnienia. Łącząc się z pierwotnym źródłem dostaję odpowiedzi oraz inspirację do rozwoju i głębszego doświadczania. W ten sposób rozwiązuję trudne kwestie, powstają rytuały oraz ceremonie.

 

Na konwencie poprowadzę też męski krąg i chciałbym zaprosić Ciebie mężczyzno do głębszego doświadczenia siebie. Tak abyśmy mogli poprzez naszą męskość zobaczyć i w pełni odczuć piękno kobiet.

Maria Grońska

Autorka SILENCE from SOUND - unikatowej, bezpiecznej i skutecznej metody uzdrawiania poprzez dźwięk.Doświadczenie zawodowe to ponad 20 pracy z energią  na rzecz ludzi i przestrzeni.Dzieli się ze światem, czym jest barefoot 24/24/365 - najprostszy i zdrowy sposób przemiany świadomości.

 

 

Korzyści płynące z doświadczania SILENCE from SOUND 

 

przemiana świadomości - Kim jestem, jaka jest moja droga?

uwolnienie w łagodny sposób od starych programów i traum

przemiana na poziomie komórkowym.

informacje, na które jesteś gotowy na poziomie intuicji

zintegrowanie wypracowanych jakości z osadzeniem ich w rzeczywistości

rozwijanie dalszych horyzontów.

https://youtu.be/3lneOh_qmDM

https://youtu.be/bmw8ZCAQiUc

https://youtu.be/BvmeJs2J3Ag

https://youtu.be/2CMNRFHUf44

 

https://www.facebook.com/silencefromsound/

Sabina Piłat i Artur Leszczowski

Sabina lat 48 bezustannie zgłębia nauki z różnych ścieżek kulturowych i swoich zróżnicowanych doświadczeń życiowych i zawodowych (medycyna alternatywna, praca z energią, kobieca seksualność).
Jej obecne poszukiwania podążają w kierunku nieustannego doskonalenia swego wnętrza. Inspiruje ją szeroko rozumiana energia oraz pierwotna żeńska energia kreacji wywodząca się z tradycji rdzennych kultur. Odkrywaniem swojego potencjału żeńskości dzieli się z partnerem aby przenikać do energii męskiej w czystej formie. Ma doświadczenia prowadzenia medytacji, podróży w głąb siebie oraz odkrywaniu piękna duszy, energii serca i czystej energii łona.

Artur lat 49, praktykuje nauki Radża Jogi, wielokrotnie bywał w Indiach w ośrodkach duchowego rozwoju. Dzięki wieloletniej praktyce nauk i medytacji Radża Jogi poznaje piękno duszy w jej czystej postaci. W pewnym okresie swojego życia odkrył, że energia duszy nie jest przeciwna energii seksualnej i po wieloletniej pracy w harmonizowaniu tych energii doświadczył jego piękna którym dzieli się z innymi. Odkrywa w sobie "Świętą Męskość".  Korzysta z przekazów i doświadczeń ludzi różnych kultur i światopoglądów.

 

Jesteśmy parą która pracuje wiele lat nad wewnętrzną przemianą w sferze duszy, uczuć i ciała w intymnej relacji kobiecej i męskiej energii.W naszych poszukiwaniach nawiązujemy do Archetypu Pary która jest dla nas wyznacznikiem i czystą esencją bezwarunkowej pierwotnej Miłości.Wierzymy że każdy z nas pracując nad sobą może wejrzeć i skontaktować się z takim kodem który jest zapisany w nas a do którego tęsknimy.  W swoich doświadczeniach pracy nad duszą jako para szybko odkryliśmy, że piękna czysta miłość duszy, płynącą z serca staje się lekarstwem w relacji intymnej między kobietą a mężczyzną.  Miłość duchową ponownie wprowadzamy w swoje życie,  poprzez pracę nad swoimi cechami charakteru takimi jak spokój, cierpliwość, tolerancja, akceptacja, pokora... Zauważyliśmy, że nasze duchowe wartości są siłą i fundamentem aby miłość w nas rosła. Odkrycie i doświadczenie to stało się bardzo przełomowe w naszym życiu, ponieważ aby poczuć piękną duchową miłość nie zawsze potrzeba uciekać w odosobnienie czy samotność. Jak również aby doświadczać spełnienia w intymności nie jest konieczna różnorodność partnerów ale jakość relacji.  Kiedy osiągamy stan świadomości swojej duchowej pełni poprzez wewnętrzną podróż w siebie oraz dzięki prostym praktykom nad energią seksualną żeńską i męską (tao, oryginalna tantra, alchemia miłości), możemy wspaniale zharmonizować swoje życie w związku, w harmonii intymnej i duchowej.

Wspólnie prowadzimy życie w zgodzie z Matką Ziemią, szanując innych i przyrodę. Jesteśmy świadomymi wegetarianami i kochającą się parą, rozumiejącą swoje potrzeby i czującą intuicyjnie swoją bliskość.
    Naszym celem i pasją jest dzielenie się zdobytymi obserwacjami i doświadczeniami tak aby dały one impuls wszystkim tym którzy chcą zajrzeć w siebie, w swoją Duszę.

Celem tworzenia wibrującej relacji zgodności ciała z Duszą jest również działanie dla dobra wszystkich istot. Sądzimy, iż świadome relacje pełne Miłości  podnoszą wibracje energetyczne wszystkiego wokół.

Nasz wykład połączony z medytacją prowadzimy razem wymieniając się swoimi  spostrzeżeniami odnośnie naszych osiągnięć i przemianam w życiu oraz naszą duchowością.

Marta Piotrowska

 

Od wielu lat pasjonuję się rozwojem osobistym i duchowym. Organizuję kręgi uzdrawiania oraz współorganizuję kręgi kobiet i mężczyzn.


Prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty, podczas których:
🍀 rozwiązujemy konflikty emocjonalne tworzące napięcia oraz choroby w ciele,
🍀 poprawiamy i harmonizujemy relacje rodzinne oraz inne,
🍀 odkrywamy i analizujemy programy rodowe, które mają wpływ na nasze życie,
🍀 uwalniamy umysł od negatywnych przekonań, wzorców i schematów,
🍀 uwalniamy ciało od chorób, napięć i dolegliwości.

W tym celu posługuję się narzędziami oraz zasobami związanymi z COACHINGIEM, TOTALNĄ BIOLOGIĄ, RECALL HEALING, 5 PRAWAMI NATURY (Nowa Germańska Medycyna), MINDFULNESS (uważność na ciało, oddech i myśli), ASTROLOGIĄ, SATORI, 22 ISKRY ŻYCIA ORAZ INTUICJĄ❤️

Dodatkowo organizuję cykl opolskich konferencji NATURALNIE ZDROWI, podczas których zgłębiamy wiedzę alternatywną. Zajmuję się natychmiastowym uzdrawianiem korzystając z praktyk HUNY - starożytnego systemu uzdrawiania. Odkrywanie wewnętrznej mocy pomaga mi podążać własnym szlakiem i kreować rzeczywistość, która ze mną współgra i rezonuje.
Jako trener narzędzia rozwojowego FRIS ® przeprowadzam indywidualne analizy Stylu Myślenia oraz Stylu Działania.

Twoja moc w Tobie!

WARSZTAT 1  „TAJEMNICE SAMOUZDRAWIANIA”
CZAS – 1.30 / 2 H
ILOŚĆ – 20 OSÓB


Czy kiedykolwiek próbowałeś/łaś uzdrowić swoje ciało? Pozbyć się bólu, napięcia, objawów choroby, przeziębienia, jakiegokolwiek dyskomfortu w ciele? Jeżeli nie…Zapraszam Ciebie na warsztat podczas, którego:

•    poznasz przekonania ograniczające w praktyce uzdrawiania oraz cechy efektywnego uzdrowiciela,
•    zbadasz swoje duchowe połączenie,
•    ukierunkujesz energię na uwolnienie własnej wewnętrznej mocy, mocy wpływania,
•    poznasz metody uzdrawiania, które skrywa HUNA – system uzdrawiania oparty na dawnych wierzeniach,
•    nauczysz się widzieć  w sobie kreatora, który czyni cuda w oparciu o własną intuicję.

Wszechświat działa i pracuje pięknie,  jesteś jego częścią. Wykorzystaj to, co już masz, aby świecić jasno dla siebie, dla innych, dla wszelkiego stworzenia. Jakość doświadczeń w Twoim życiu jest wyborem, tak jak i zdolność do SamoUzdrawiania. Możesz wierzyć innym, co jest prawdziwe, albo samemu/samej sprawdzić to dla siebie…

WARSZTAT 2  „CIAŁO WIE- KRĄG UZDRAWIANIA”
CZAS – 1.30 / 2 H
ILOŚĆ – 20 OSÓB
    
Krąg uzdrawiania to seans, którego celem jest m.in. uświadomienie biologicznych konfliktów emocjonalnych powodujących choroby, dolegliwości oraz napięcia w ciele. W wyniku stresu, traum z dzieciństwa czy przyjętych przez nas niekorzystnych wzorców z otoczenia, kondycja psychofizyczna ulega pogorszeniu, a nasze mądre ciało komunikuje się „do upadłego” , aby odbić niczym lustro myśli i przekonania. Podczas spotkania zaopiekujemy się miejscami, które są niedoczyszczone z emocji i będziemy je uwalniać. Wykorzystamy karty „22 iskry życia”, aby przyjrzeć się zapisom, jakie nosimy w sobie i zrozumiemy jak działa pamięć komórkowa. Połączymy się z podświadomością, aby uzdrowić nasze ciało i rozpocząć regenerację uszkodzonych komórek. Rozwibrujemy energię, aby poczuć wibrację wdzięczności i miłości. Każdy z nas intuicyjnie wie, czego mu potrzeba, aby rozpocząć wewnętrzny proces transformacji. Rozbudź swoją zdolność do uzdrawiania w kręgu bezpieczeństwa i wsparcia.

Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska

Małgorzata Potempa  arteterapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Instruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu. Uwielbia tańczyć, śpiewać i podróżować i realizować się twórczo.

Ewa Żukowska arteterapeuta, trener Radykalnego Wybaczania, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. Negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu ich więzi rodzinnych. Instruktor dynamiki tańca i ruchu w pracy z ciałem. Od 11 lat prowadzi Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. Lubi podróżować i czerpać inspiracje z innych kultur.

Małgosia i Ewa realizują autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Mówią o sobie: „Docieramy do ludzkich serc i do sedna ich problemów. Wspieramy w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywamy talenty i zachęcamy do realizacji swoich pasji zgodnie z maksymą: „Zachwyć się sobą czyli spójrz na swoje ISTNIENIE jako na ważne i wartościowe”.

„NAZYWAM SIĘ…I TO WYSTARCZY – trening samoakceptacji

 

Zastanowimy się wspólnie jaka zależność występuje między spełnieniem w życiu, a samoakceptacją?! Czego brakuje do układanki pt: „satysfakcjonujące życie” osobiste i zawodowe? Rezygnujesz z życia z pasją? Nawet nie wiesz kiedy popadasz w samokrytykę i najczęściej – sfrustrowany - stoisz w miejscu. Dlaczego innym, jakoś lepiej wszystko wychodzi, a Tobie zawsze czegoś brakuje?

Dowiesz się od czego zacząć, jak skutecznie odnaleźć poszczególne elementy tej układanki i sensownie je ułożyć.  Wystarczy jeden ruch, aby połączyć wszystko w doskonałą całość. Poćwiczysz umiejętność lubienia siebie, doświadczysz tego kim jesteś i sprawdzisz, jak niewiele trzeba…. Od tego momentu Twoje życie może zmienić się, zdecydowanie na lepsze.

W programie m.in.

- co to jest  samoakceptacja i jej wpływ na życiowe decyzje?

- w jaki sposób zmiana nastawienia do siebie, może podnieść jakość życia?

- jak rozpoznać osobisty zestaw talentów i co z nim zrobić?

Specjalny prezent dla Ciebie, podczas konwentu, możesz bezpłatnie skonsultować każdą sprawę.  Zapraszamy, do zobaczenia na konwencie.

Strona internetowa: www.wspieranie-rozwoju.pl

Blog: ewazukowska.pl

Telefon: 603 126-196

 

CEREMONIA RADYKALNEGO WYBACZANIA

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, w jakim stopniu poczucie krzywdy lub poczucie winy blokuje Twoje działania i  nie daje Ci upragnionego spokoju? W jednym i drugim przypadku hamujesz rozwój, a wytworzony żal do kogoś lub do siebie pochłania energię, którą mógłbyś przeznaczyć na marzenia.

 Nie musisz nic rozumieć, nie musisz nic odpuszczać, nie możesz bagatelizować tego co się stało, ale nie wolno Tobie przestać marzyć!!!  Pokażemy Ci drogę jak nie rezygnować z siebie i swoich pragnień. Zapewniam Cię, nie musisz wybaczać, ale… możesz zrobić coś ZAMIAST!!! To jest inne spojrzenie na wybaczenie.

Strona internetowa: www.wspieranie-rozwoju.pl

Blog: ewazukowska.pl

Telefon: 603 126-196

Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat

Motto: Każdy jest swoim własnym nauczycielem, technika to tylko sposób na jego przebudzenie.

Magdalena Pajzderska

Lubię mówić o sobie, że jestem „patrzeniem i uważnym słuchaniem”. Ciągnie mnie do ludzkich historii, zamyśleń. Odkąd pamiętam interesowałam się szeroko rozumianą ezoteryką i psychologią. Prowadzę w Poznaniu szamańskie podróże InnerDance polegające na wprowadzaniu uczestnika w stan transu za pomocą odpowiednio dobranej muzyki, jak i intuicyjnego dotyku. Cały czas ciekawię się Światem i zgłębiam jego najrozmaitsze „zakamarki”. Poprzez zaciekawienie do rozwoju. Współtworzę również projekt „Plemię dźwięków”, czyli szamańsko-medytacyjne Jam session dla osób które nie zajmują się zawodowo muzykowaniem, ale czują i chciałyby się podzielić w kręgu dźwiękami. Z wykształcenia pedagog, z serca wielki przyjaciel wszelkich istot nie posługujących się ludzkim językiem.


Grzegorz Piłat

Dwie najważniejsze dla mnie jakości to: spontaniczność i poznawanie rzeczywistości przez doświadczanie jej samodzielnie. Od Dziecka za cokolwiek się nie zabrałem – rysunek, muzykę czy jazdę na łyżwach, zawsze najważniejsza była dla mnie improwizacja i wyrażanie siebie. Wszystkie te małe pasje dzieciństwa łączyła jeszcze jedna rzecz, z której nie zdawałem sobie wtedy sprawy – odmienny stan świadomości. Kiedy rozpoczęła się moja przygoda z InnerDance zrozumiałem, że ta technika bardzo mocno ze mną rezonuje właśnie z tego powodu. Zacząłem zagłębiać się w nią po to żeby zrozumieć czym są i w jaki sposób pojawiają się stany transowe. Dzięki temu starałem się  zmienić jakość swojego przeżywania rzeczywistości, zarówno tej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wtedy stany transowe wydawały się czymś zupełnie nowym w moim życiu, teraz kiedy o tym piszę i się nad tym zastanawiam, rozumiem, że towarzyszyły mi one odkąd pamiętam, ale kompletnie ich nie rozumiałem i na pewno nie wpadłbym na to, żeby próbować je w jakiś praktyczny sposób wykorzystać. Teraz wiem – to właśnie one są dla mnie nieocenionym i najważniejszym narzędziem samopoznania i samorozwoju.

InnerDance - podróż w głąb podświadomości (1,5h wersja demo lub 2h proces w całości)

InnerDance to nie zajęcia ruchowe. InnerDance to taniec wnętrza, pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości, pobudzany jest jednocześnie przepływ energii w ciele. Pojawia się pogłębiony stan świadomości, który pozwala na odkrycie podświadomych wzorców, przekonań, emocji i energii. Możesz przyjrzeć się temu co się pojawia w Twoim wnętrzu z zupełnie innej perspektywy - tak jakby to był sen - sen o Tobie samym! 


Sam proces zazwyczaj trwa półtorej godziny - tyle ile jeden cykl snu. Kiedy już położysz się wygodnie i zamkniesz oczy pomożemy Ci zrelaksować się za pomocą słów. Uspokoimy ciało i umysł tak, aby Twoja świadomość pozostała w stanie czuwania i uważności. Później wykorzystamy muzykę jako narzędzie do osiągania odmiennych stanów świadomości. Utwory będą Cię na przemian wzruszać, denerwować, uspokajać... (naprzemiennie pobudzimy Twój układ współczulny i przywspółczulny) w jednej chwili możesz wznieść się wysoko w błogie przestworza samoakceptacji i miłości, żeby zaraz potem zapaść się głęboko w podziemia, tam gdzie mieszkają lęki i gniew. Ten wewnętrzny taniec kontrastów pozwala przyjrzeć się sobie z wielu różnych perspektyw. Będziemy w tym pomagać intuicyjnym dotykiem i dźwiękami. Nagłe uderzenie bębna może pomóc Twojemu ciału wyrzucić skumulowane napięcia, zaś delikatny dotyk pozwoli rozluźnić się kiedy będzie już po wszystkim... Takie "huśtawki" mogą pojawić się wielokrotnie podczas jednej sesji. Na koniec znów będziesz się mógł/mogła zrelaksować, a my znów użyjemy słów żeby wyprowadzić Cię z powrotem do normalnego stanu.


InnerDance zmienia/poszerza postrzeganie świata, uwalnia od napięcia i stresu, wyzwala spontaniczność, ułatwia porzucanie niepotrzebnych nawyków, pomaga się "zresetować" i nabrać świeżego spojrzenia, wspomaga wyrażanie tłumionych emocji. Rozwija wrodzoną intuicję i wrażliwość. pomaga odnaleźć swoją własną ścieżkę.

https://www.facebook.com/lyzkapustychzegarkow/


Plemię Dźwięków - Szamańskie Jam Session

Spontaniczne, żywe, wspólne muzykowanie w "plemiennych klimatach"! Talent muzyczny nie jest wymagany - tak naprawdę każdy go ma, tylko nie każdy go obudził, a stany transowe w tym budzeniu bardzo pomagają ♥ Nie jesteśmy po szkole muzycznej, po prostu lubimy pobrzdąkać :)
Spotkanie zaczynamy od krótkiej medytacji - tak jak każdy czuje - i dopiero potem zaczynamy grać:)
A! Instrumenty...  Prosimy o przyniesienie własnych instrumentów! Kto ma, niech przyniesie, kto nie ma, ten i tak ma - własny głos i ręce!:)

Radomir Potok

Jestem Praktykiem i Trenerem Oddechu Transmodalnego.

Prowadzę warsztaty grupowe oraz indywidualne sesje oddechowe.

Ta metoda pracy skradła moje serce. Jest w niej coś niewinnego. Bliskość z samym sobą oraz z drugim człowiekiem. Dzięki świadomemu oddechowi doświadczamy tego co żywe w nas.

Mam już za sobą ponad 800 godzin profesjonalnego treningu w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego, w tym wiele własnych sesji oraz z klientami. Prowadzę również sesje masażu holistycznego Pulsing, oraz sesje pracy z podosobowościami – Dialog z Głosem ( Voice Dialoque ).

Fanpage Facebook : @potokzoddechem

https://www.facebook.com/potokzoddechem/

ŚWIADOMY ODDECH - WPROWADZENIE W ŚWIAT INTELIGENCJI ODDECHU

Zapraszam na spotkanie wprowadzające w świat inteligencji oddechu. Dzięki obecności na nim poznasz praktyki oddechowe, które będziesz mogła/ mógł używać w sytuacjach stresowych, wymagających skupienia i uwagi. Uspokoisz gonitwę myśli, zrelaksujesz się, a także wzmocnisz się.

PODCZAS SPOTKANIA:

- Poznasz swój oddech i zrozumiesz, na czym polega jego inteligencja oraz w jaki sposób możesz z niej korzystać, aby twoje życie stało się pełniejsze.

- Zrozumiesz zależność pomiędzy tym jak płynie twój oddech a tym, jak przeżywasz swoje życie.

- Poczujesz relację pomiędzy oddechem a sposobem funkcjonowania twojego ciała i nauczysz się z nim kontaktować.

- Doświadczysz świadomego przeżywania emocji

- Zrozumiesz, w jaki sposób generujesz stres i nauczysz się, jak za pomocą własnego oddechu możesz go neutralizować tak, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe.

W PROGRAMIE:

- Ćwiczenia odczuwania i obserwacji oddechu – elementów niezbędnych do zrozumienia, na czym polega Inteligencja Oddechu.

Ta praktyka nauczy cię odczytywać język, jakim komunikuje się Twój oddech.

- Pogłębianie i poszerzanie oddechu, jako element komunikacji z ciałem. Poczujesz pełniejszy przepływ oddechu, doświadczysz, jak twój oddech i twoje ciało komunikują się ze sobą i jak nawzajem na siebie wpływają.

- Poznanie mocy pełnego oddechu. W tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji.

Zapraszam - Weź oddech do życia

Janka Jankiewicz

Mieszkam na wsi pod Strzelinem, blisko Natury. To w niej spotykam Boskość, a także w Tańcu, Śpiewie i Dotyku. Wiele lat zajmowałam się teatrem jako aktorka, reżyserka i pedagog teatru. Jestem autorką projektu TKANKA Pracownia Mandali - tkam indywidualne, intencjonalne Mandale na zamówienie. Od kilku lat kroczę ścieżką Tantry, zgłębiając jej tajniki i asystując w warsztatach takich nauczycieli jak Prem Santoshi, John Hawken, Freya Wolna. Podążając za swoją pasją odkrywania duchowego świata Dotyku i Energii ukończyłam certyfikowany kurs masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole Path of Transformation Johna Hawkena. Z miłością dzielę się uzdrawiającymi seksualność masażami tantrycznymi oraz aktywnymi formami medytacji. Trzymam tantryczne Kręgi Kobiet w Warszawie, Strzelinie, oraz u siebie na wsi w Ostrężnej. 

 

LOVE TEMPLE Świątynia Miłości

Późnym wieczorem zapraszamy wszystkich uczestników Konwentu do Świątyni Miłości.

Będzie to Święte miejsce, w którym możesz bezpiecznie i w relaksie eksplorować Swoje połączenia z innymi lub samym/ samą sobą. 

Miejsce, które zaprasza do podążania za nurtem chwili. 

Może zechcesz podelektować się różnymi formami dotyku lub masażu, może przyjdzie Ci ochota na inne doznania zmysłowe, może zechcesz pobyć w przestrzeni medytacji lub tańca, a może dasz się zaskoczyć swoim pragnieniom. 

Daj się ponieść subtelności chwili i otwórz się na Boską Przyjemność.

Przestrzeń Świątyni będzie trzymana przez Kapłankę Miłości, która na początku wprowadzi uczestników w tajniki dbania o swoje granice, szacunku dla granic innych i odpowiedzialności za kreacje tej wspólnej Boskiej Podróży. Czas:3 h

TANIEC EMOCJI dla par

 

Emocje to forma Energii, która chce przez nas bezustannie przepływać. Są one pięknym Darem, który dostaliśmy po to by nam służył. Być może na pewnym etapie swojego życia usłyszałeś_aś, że to nie jest OK, by przepuszczać ten przepływ przez siebie i nauczyłeś_aś się wybierać “ to chce czuć, a tego nie”. I być może nie poinformowano Ciebie o tym, że wstrzymując czucie tego co niewygodne, zamykasz się również na czucie tego co przyjemne, na CZUCIE w ogóle, na Życie.

Warsztat zaprasza do CZUCIA w Pełni, na obu biegunach >>wygodne-niewygodne<<, pomiędzy i poza nimi.

Jak być dla siebie i dla innych w emocjach? Jak zadbać o swoje ciało emocjonalne, a w jaki sposób możemy wesprzeć bliską nam osobę, gdy potrzebuje Twojej obecności w trudnym? 

Poeksplorujemy ten obszar używając do tego takich narzędzi jak Ruch/ Taniec, Oddech i Dźwięk. Wyrażaj odpowiedzialnie, wyrażaj bezpiecznie dla Siebie, dla Innych. 

Przyjdź z partnerem/ką życiowym_ą lub osobą którą ledwo poznałeś/aś na korytarzu.

Warsztat trwa 2 godziny dla ok 30 osób.

Izabela Konwińska

Ukończyła kurs hipnoterapii i terapii regresywnej w Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii, pod okiem Andy’ego Tomlinson’a, jednego ze światowych autorytetów w dziedzinie terapii regresywnej, autora książek "Healing the eternal soul" i "Transforming the eternal soul"

Jest czlonkiem Spiritual Regression Therapy Association, organizacji zrzeszającej terapeutow regresywnych pracujących według międzynarodowych standardów:
http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/past-life-regression-therapists.htm

Tytuł warsztatu..1. ”Hipnoterapia bez tajemnic”, 2. „Terapia regresywna bez tajemnic”

.. https://www.facebook.com/Izabela-Konwinska-Hypnotherapy-282298222238098/

. https://www.youtube.com/watch?v=1mSbUQPNLFE

Moja strona to: www.izabelakonwinska.com


„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.” Carl Gustav Jung


1. „Hipnoterapia bez tajemnic”

Hipnoza – wielu kojarzy się z efektownymi sztuczkami mającymi na celu zdumiewać i zabawiać widownię. Przede wszystkim jednak to naturalny stan, w który spontanicznie wchodzimy parę razy dziennie np. wtedy, gdy bez reszty pochłania nas książka czy program telewizyjny. Stan głębokiego relaksu, podobny do tego, który osiągamy podczas medytacji, można wykorzystać na naszą korzyść – w celu zmiany ograniczających nas przekonań (a, co za tym idzie, naszego życia) – jako, że o wiele łatwiej dotrzeć w nim do podświadomości. I tak hipnoterapia jest niezwykle skuteczna przy rzucaniu palenia, pozbywaniu się fobii, pomaga w odchudzaniu, podbudowuje pewność siebie, pomaga w problemach ze snem czy budowaniu motywacji…. Czasem wystarczy już jedna sesja, aby dostrzec wyraźne zmiany! Hipnoterapia jest na świecie coraz bardziej akceptowana przez główny nurt psychologii. Angielska służba zdrowia zatrudnia już hipnoterapeutów do pracy z pacjentami cierpiącymi na zespół jelita drażliwego i na oddziałach onkologicznych. Warsztat przeznaczony  jest dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o hipnoterapii, szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały z tą metodą styczności. W ramach warsztatu przeprowadzona zostanie także grupowa relaksacyjna sesja hipnoterapeutyczna.


2. „Terapia regresywna bez tajemnic”

Terapia regresywna to holistyczna forma terapii, w ramach której dokonujemy regresji czyli cofnięcia się i przepracowania danego problemu emocjonalnego u jego źródła. Dzięki zastosowaniu płytkiego transu hipnotycznego uzyskujemy dostęp do informacji przechowywanych w podświadomości - zarówno konkretnych wspomnień z dzieciństwa jak i symbolicznych opowieści o naszych przeszłych wcieleniach. Przepracowanie źródła problemu na poziomie podświadomym (w odróżnieniu od zajmowania się jedynie jego symptomami z poziomu świadomego) pozwala na niezwykle szybką i skuteczną transformację danego wyzwania emocjonalnego. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej fascynującej metodzie i doświadczyć grupowej sesji podroży do przeszłego wcielenia, serdecznie zapraszamy.
Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, niezależnie od światopoglądu – nie trzeba wierzyć w reinkarnację, aby skorzystać z tego wyjątkowego procesu pracy z podświadomością!
...................................................... 

Dla kogo warsztaty ?  Osoby w wieku od 16 lat. (Jedyne przeciwskazanie to zdiagnozowane poważne choroby psychiczne, ze szczególnym uwzględnieniem stanów psychotycznych.) 
Z tych warsztatów skorzysta każdy, kto poszukuje skutecznych sposobów rozwoju i transformacji, chce przepracować jakiekolwiek wyzwania emocjonalne czy po prostu czuje, że w jakiś sposób „utknął” w życiu. 

Co wyniosę z warsztatów ?    (jak uczestnicy skorzystają ?)
Podstawowe informacje na temat hipnozy i hipnoterapii + możliwość doświadczenia grupowej sesji hipnoterapii
Podstawowe informacje na temat terapii regresywnej według standardu międzynarodowego + możliwość doświadczenia grupowej sesji podróży do przeszłego wcielenia

O metodzie ......

Hipnoterapia polega na wykorzystaniu stanu transu hipnotycznego (głębokiego relaksu) w celach leczniczych – przezwyciężaniu fobii, przełamywaniu niechcianych nawyków, budowaniu poczucia własnej wartości itp.
Terapia regresywna to holistyczna forma terapii mająca na celu uzdrowienie wszelkich wyzwań emocjonalnych, poprzez cofnięcie się do źródła problemu i przepracowanie go na poziomie podświadomym.

Co przynieś?  Wygodny strój, woda.

Barbara Zimoch

Konsultant Ayurwedy Instytutu Jiva  w Fardidabad Indie, Coach ICF, Trener Komunikacji Transformującej.

Udzielam indywidualnych konsultacji z zakresu life coachingu, rozwiązywania problemów osobistych i umiejętności dobrego porozumiewania się, wyrażania swoich potrzeb i wprowadzania harmonii w relacjach rodzinnych i w pracy zawodowej.

Ayurweda to najstarszy na świecie holistyczny system medyczny.Podczas konsultacji ayurwedyjskich ustalam konstytucję psycho-fizyczną, przyczyny zaburzeń zdrowotnych i proponuję stosowanie odpowiednich terapii: diety, ziół, medytacji i ćwiczeń  w celu przywrócenia równowagi w organizmie. Wykonuję masaże ayurwedyjskie harmonizujące ciało fizyczne i ciała subtelne.

Tworzę kompozycje indywidualnych esencji olejowo-eterycznych, które  wzmocnione afirmacjami i różnymi sposobami aplikacji przywracającą w łagodny i pachnący sposób harmonię na planie ciała, umysłu i duszy.

Dzięki wysokim zdolnością intuicyjnym skutecznie wspieram we wprowadzaniu zmian w różnych obszarach życia, doskonale dobieram właściwe terapie, które przynoszą pozytywne skutki dla osób kierujących się otrzymanymi wskazaniami.

Opracowałam Program certyfikowanych szkoleń Holistic Wellness Punygandha mający jako swoją misję nauczenie stosowania w 100% naturalnych produktów olei, ziół, pudrów kwiatowych i innych substancji naturalnych do wykonywania masaży i zabiegów leczniczych  i pielęgnacyjnych w oparciu o Ayurwedę.

Prowadzę warsztaty coachingowe i o tematyce ayurwedyjskiej w różnych miejscowościach, tam, gdzie spotykam ludzi pragnących wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu.

Mini warsztat Numerologii Wedyjskiej – Barwy Twojego Temperamentu

Vedy to starożytne Księgi Mądrości, które pomagają duszy przechodzić przez  doświadczenia cyklu życia i śmierci.
Ten cykl odłączania się od Wszechświata w chwili narodzin i przybierania ciała fizycznego za każdym razem innego dostarcza możłiwości rozwoju. Prowadzi do osiągnięcia najwyższego poziomu świadomości, na którym możłiwe jest wieczne szczęście.
Numerologia wedyjska to dziedzina wiedzy, która poprzez liczby opisuje zachowania ludzkie wynikające z wpływu ciał niebieskich emitujących mierzalne częstotliwości wpływające na całą naturę materialną, w tym na indywidualny temperament ludzki. Temperament okreśła naszą chemiczną naturę tworzącą fizyczne i mentalne środowisko wewnątrz ciała, które umysł interpretuje jako uczucia i emocje.
Na mini warsztacie namalujemy mandalę w barwach twojego temperamentu.

Tel. kom. 501 574 355

E-mail: barwyharmonii@gmail.com

www.facebook.com/BarwyHarmonii

Katarzyna Bratumiła Barczyńska

Zawodowo jestem wykształcona jako architekt inżynier, doktor historii architektury Politechniki Wrocławskiej – ze specjalnością początków gotyku klasycznego na Śląsku – gotyku dającego połączenie Nieba i Ziemi poprzez Człowieka.   
Byłam kilkuletnim wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego kształcąc dokumentalistów zabytków.  

Prywatnie: Po śmierci synka otworzyły mi się możliwości „czytania z przestrzeni” i kontaktów z energiami otoczenia, co doprowadziło do rozwoju tych umiejętności oraz szybkich i gwałtownych zmian zawodowych i osobistych. 

Od kwietnia 2013 roku mieszkam (wraz z rodziną)  w mini wsi w Górach Kocich, niedaleko Trzebnicy, co dało mi nareszcie! okazję do badania pola kryształowego Przyrody, obserwowania i odtwarzania pierwotnej energetyki roślin uprawianych przez człowieka i słuchania ich. 

Prowadzę również doświadczenia nad tematyką kryształowych ogrodów oraz harmonizacją otoczenia domu i jego wnętrza – poprzez wprowadzanie elementów żywiołów i struktury kryształowej. 

Jaki mam wpływ na swoją przyszłość?

Czy mam zaplanowane szczęście ? Kto kieruje naszym losem? Jak uzyskać świadomość oświeconą? Czy oświecenie to szczęście?

 

 

Aktywowanie ścieżki diamentowej struktury pola człowieka
 

Rubin i Złoto, Serce i Umysł, Kobieta i Mężczyzna

Bogumiła Małota

Jest pasjonatką życia we wszystkich jego przejawach. Ukończyła prawo. Jest instruktorem jazdy konnej, malarką, łyżwiarką, projektantką i pisarką. A teraz w otwartości na więcej może powiedzieć: " Niech żyje Życie".

 

C E R E M O N I A    C A C A O

Ceremonia ta jest specjalnym czasem spotkania się w Przestrzeni Dusz, gdzie spotykają się nasze Dusze i mają możliwość pokazania sobie nawzajem jeszcze nieodkrytych aspektów w nas samych. Przy pomocy afrodyzjaków takich jak Cacao, Anyż, Cynamon i innych w szczególny sposób przygotowywanych i łączonych, mamy możliwość otworzenia się i poczucia siebie jeszcze innymi zmysłami anielskimi. Jest to magiczne doznanie uwzględniając, że prowadzimy ten ceremoniał z przestrzeni Jam Jest.

Ilość osób uczestniczących do 30 osób

opłatę,o którą prosimy za składniki  to 15 zł

czas trwania - 1  godzina

aby się przekonać trzeba doświadczyć

 

z miłością Z a p r a s z a m y

Bogusia i Robert

Robert Zabielski

 

Ja jestem wcielonym tchnieniem Ducha Miłości - tu na Ziemi. Oddycham, przyzwalam na zaistnienie cudów w pełnej i spójnej akceptacji obecnej chwili, którą tworzę wieczne teraz. Łączę przeszłość, która jest tylko pięknym wspomnieniem i przyszłość która istnieje boską wyobraźnią istoty wszechogarniającej całe istnienie. Kocham ludzi, aspekty mnie samego. Kocham się tak rozprzestrzeniać odczuciem rozkoszy chwili, zwykłej przyjemności pieszczenia zmysłów muzyką i słowem. Prowadzimy z Bogusią działania arteterapeutyczne oraz Centrum Relaksu Dźwiękiem. Jako coach-trener przybliżam ludziom naturalne metody Indian adaptując te najskuteczniejsze zajmując się tzw. przypadkami wymagającymi większej uwagi oraz pełnego przyzwolenia na uzdrowienie. Stosuje masaże róznych technik orientalnych również dźwiękiem. Motto na dziś: Żyj wiecznym teraz, czując i kochając całą swoją pełnią wielkiej tajemnicy do odkrycia: kim jesteś”

SPEKTAKL  KOSMICZNE JA - JA.

 

Spektakl ten, odbędzie się bezpośrednio po prowadzonej przez nas  Ceremonii Cacao i będzie kontynuacją spotykania aspektów Siebie. Osoby, które nie będą uczestniczyły we wcześniejszej Ceremonii Cacao jak najbardziej mogą uczestniczyć w spektaklu. Ja - Ja to główny cel przybycia tu na tę Planetę aby w czasie tego procesu zintegrować swoją pełnię, wszystkie możliwe aspekty Siebie. To co pragniemy z wami współtworzyć w przygotowanej przez nas przestrzeni to łatwość otwierania się na nieznane a wręcz pokochanie N I E Z N A N E G O. Wiemy, że jest to możliwe tylko w bezpiecznej przestrzeni. Od dwóch lat razem z Robertem prowadzimy tego typu spektakle i stało się to naszą pasją. Dlatego z Radością i Miłością spotkamy się tu z Tobą w czasie Konwentu Serc.

                                        Bogusia Olin i Robert Zabielski

Małgorzata Brzoza

 

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć 
i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji - klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron - Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny "Nieznany Świat". Nazwana przez prasę "Pierwszą Damą Polskiej Numerologii".

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopien Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

"Po Numerkach do Serca" 

tytuł wykładu:

Karma Rodu i Kody Reinkarnacji jak zrozumieć siebie przez pryzmat daty urodzenia, imion i nazwisk. 

 

Iwona Każmierczak

 

mgr fizjoterapii, pedagog, psychoterapeuta

MINDFULNESS

 

Mindfulness - to bycie w uważności , w pełnej obecność tu i teraz , bez osądzania i oczekiwania . Jest doświadczaniem życia takiego jakie jest . Jest drogą wyboru pomiędzy tu i teraz a było czy będzie .Jest drogą rozwoju która bierze początek w statycznej medytacji i przenosi się na medytację w ruchu by stać się sposobem i stylem życia.

Jednym z założeń treningu Mindfulness jest zaakceptowanie swoich myśli i emocji . Celem treningu jest uwolnienie się od automatycznych ocen, oczekiwań, schematów . Stan relaksacji oraz poczucia szczęścia jest osiągany jakby przypadkowo, jako wtórny efekt bycia w stanie uważności.

Trening uważności oparty jest na koncentracji na oddechu, ćwiczeniach zwiększających świadomość ciała , emocji , myśli.

Podstawowymi zasadami pracy z uważnością jest: świadome oddychanie, zajmowanie się jedna rzeczą na raz, zauważanie i odłączenie się od automatycznych zachowań, myśli i emocji, bycie w tu i teraz .

Efektem Treningu Uważności jest : redukcja stresu i wewnętrznego napięcia, poprawa relacji , dystans do siebie i innych, poprawa uwagi i koncentracji, wewnętrzna harmonia, radoś

, zdrowie.

Profesor Jon Kabat- Zinn wprowadził metodę uważności do medycyny i psychoterapii i jako pierwszy opisał jej efekty w pracy z ludźmi. W 1979 roku założył pierwszą Klinikę Redukcji Stresu Opartą na Uważności w Massachusetts.

Trening uważności skierowany jest do wszystkich osób które , szukają sposobu radzenia sobie ze stresem, emocjami, trudnymi relacjami, codziennością, napięciem i bólem w ciele, schorzeniami psychosomatycznymi, obniżonym nastrojem. Dla wszystkich szukających sposobu na piękne, dojrzałe , radosne życie .

Zapraszam na spotkanie z Mindfulness na którym doświadczysz :

 • Scanowania ciała

 • Chodzenia w uważności

 • Medytacji na Tu i Teraz

 

www.iwonakazmierczak.pl

Joanna Siemieńczuk

• Malarka
• Liderka jogi śmiechu
• Nauczycielka jogi w stylu Ananda Marga
• Regreserka (Regresing®)
• Prowadząca zajęcia tańca intuicyjnego oraz Kręgów Kobiet.
https://joannamagdalenaart.wixsite.com/art-of-love/

Ciało stanowi dla niej tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Dzieli się tym doświadczeniem poprzez prowadzenie zajęć tańca intuicyjnego, jogi śmiechu oraz Kręgów Kobiet, które pomagają uwalniaś się od iluzji, wspierają poczucie jedności z innymi ludźmi oraz drogę do uzyskania balansu męskiej i żeńskiej energii.

JOGA ŚMIECHU

Zapraszamy na zajęcia gwarantujące ogromną dawkę radości oraz dające przestrzeń do popuszczenia wodzów kontroli, czy przekonań o tym co jest właściwe, czy stosowne. Tutaj zostawiamy wszystkie konwenanse za drzwiami, na powrót stając się jak dzieci :) 

Joga śmiechu jest wyjątkową techniką gimnastyczną zmieniającą podejście do życia, wyzwalająca pokłady wewnętrznej, bezwarunkowej radości i ugruntowująca ją w duszy. Nie wymaga poczucia humoru, radosnego usposobienia, ani żadnych umiejętności poza przeciętną sprawnością fizyczną. Wspólna praktyka polegająca na wzajemnym zarażaniu się śmiechem i wykonywaniu w grupie ćwiczeń opartych na zasadach dziecięcej zabawy, pozwala na rozluźnienie, przebudzenie radości kontaktu z innymi ludźmi, nabranie zdrowego dystansu do samego siebie i otaczającego świata oraz na skontaktowanie się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Głęboki, szczery śmiech pomaga rozpuszczać blokady i napięcia oraz spoglądać na świat z niewinnością, świeżością i radością. Praktykowanie jogi śmiechu jest bezcennym narzędziem do samorozwoju i otwierania się na nową, piękną jakość życia.

 

TANIEC INTUICYJNY – PROWADZONA MEDYTACJA W RUCHU

Autorskie zajęcia podczas, których Twoja uwaga zostanie skierowana do Twojego wnętrza poprzez prowadzoną medytację w ruchu. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości ciała oraz pogłębienie uważności, jednocześnie wyzwalając od potrzeby kontrolowania ruchu i poruszania się po znanych już szlakach. Pozwala to na odkrycie całkiem nowych i przemierzenia ich w dzikości, spokoju, delikatności, czy też ekstazie.

Wszystko, co chcesz powiedzieć – wyraź poprzez taniec. Rozluźnij się, wsłuchaj w głos Twojego ciała szepczącego o tym, co stłumione, ciche i wyparte. Pozwól mu znaleźć nowe ścieżki i rozpuść iluzoryczne kajdany. Zatańcz swoje uczucia i uwolnij pierwotny ruch, który najlepiej opisze Twoją istotę. Przebudź intuicję i zanurz się głębiej w swoim ciele i uczuciach. Niech taniec poprowadzi Cię do odkrycia siebie – Ciebie prawdziwego. 
Zajęcia oparte są na osobistym doświadczeniu prowadzącej oraz zainspirowane rozmaitymi technikami tanecznymi i rozwojowymi jak GAGA, Kontakt Improwizacja, 5Rytmów, medytacja OSHO, medytacja prowadzona itp., w efekcie mając niepowtarzalny, autorski charakter.

Karol Chmielnicki​​​

Karol Chmielnicki (Hontei)

 

Czuję, więc… JESTEM „Bycie w Sobie - tylko z tego poziomu jesteśmy w stanie w pełni panować nad naszym życiem. Hontei – Siła Jedności Duszy i Ciała - to projekt poszerzenia świadomości ludzkiego ciała. Sesja bazująca na masażu staje się jedynie punktem wyjścia do głębszego doświadczania życia - bo kluczem do wewnętrznej harmonii i poczucia Siebie w totalnej akceptacji jesteśmy my sami”.

Każde ciało ma swój własny rytm - odkryj go, a odkryjesz drogę do samouzdrawiania ciała i duszy...

Jeśli prawdą jest, że ciało ma wpływ na ducha, a duch oddziałuje na ciało, to taniec jest najprzyjemniejszym narzędziem pracy z naszymi emocjami, jaki znam. Zapraszam serdecznie na warsztat poszerzania świadomości naszego ciała i pracy z emocjami - "Dotknij Siebie"

Cel projektu:

Warsztaty „Dotknij Siebie” mają na celu zwrócenie uwagi na nasze Ciało. Będziemy pracowali nad pobudzaniem oraz uwalnianiem emocji – tak, by nie blokowały one naszej spontaniczności i pozwoliły nam na pełne wyrażanie Siebie i swoich uczuć.

Dla kogo?

Zajęcia są w szczególności skierowane do osób, które zwykle unikają wyrażania uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim osobom, które:

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć
- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich relacji
- Mają opory przed otwarciem się na innych
- Doświadczają napięć w ciele

...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.

 

Zapraszam serdecznie,
Karol Chmielnicki - Hontei


bo prawdziwa nauka podbija pasję, a pasja chęć nauki

 

Karol Chmielnicki 

dyrektor do spraw figli i psot 

tel. +48 537 091 960 

www: www.szkolaszczescia.pl

mail: karol.chmielnicki@gmail.com

​Kinga Maruszczak
 
Samouzdrawianie i rozwój. Kinga  od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne działania. Od 15 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem jest wspieranie innych i dostarczanie prostych narzędzi poprawy życia na wszelkich poziomach. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi. www.marzeniawdzialaniu.pl.  Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa –  the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady,  przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz otworzyć się na życie w obfitości i miłości.
Please reload

bottom of page