top of page

PROGRAM IV KONWENTU OTWARTEGO SERCA

18 -20 STYCZNIA 2019

https://docs.wixstatic.com/ugd/2a7df6_8df877b70c8842378ef723886ae56200.pdf

obraz IV konwent.jpg

Joanna Burdzińska

wystąpi z Katarzyną Komin w piątek 17.30-18.15 (20 miejsc) Zatańczmy Jogę (sala duża), Z Ewą Ziółkowską i Jarosławem Ziółkowskim w piątek 20.30-22.00 Uzdrawiający koncert relaksacyjny mis, gongów, didgeridoo...

Jestem sobą, robię co co lubię, bawię się moi zajęciem. Dzięki tej zabawie stałam się nauczycielem jogi, powstało Studio Jogi YAM, uczę jogi i sprawia mi to ogromna frajdę. Poznaję "inny świat" tak gdzieś od 2005 roku. Wcześniej. Młoda ambitna osoba, dla której pięcie się po szczeblach kariery to cel życia nawet kosztem rodziny, domu - ale wówczas to było dla mnie świetną zabawą. Aż pewnego dnia zauważyłam, że to nie jest życie. Jak to zauważyłam to wszystko na mojej drodze zaczęło sprzyjać zmianom i tak jestem teraz TUTAJ i organizuję Konwent Otwartego Serca. Jak się wszystko zaczęło zmieniać to odkryłam nowe talenty, zaczęłam malować, grać na misach i gongach, nagrałam pierwszą płytę, poznałam ciało ludzkie i różne techniki masażu, zaczynam poznawać współzależność umysłu i ciała i wszystko jest dla mnie fascynującą podróżą.

Na konwencie poprowadzę zajęcia jogi, oraz zajęcia we wspólnym projekcie z Kasią Komin Zatańczmy Jogę.

Ewa Ziółkowska (Sophia Serce Ziemi) oraz Jarosław Ziółkowski

Poprowadzą uzdrawiający koncert relaksacyjny mis, gongów, didgeridoo z Joanną Burdzińską, Aliną Kummer w piątek o godz 20.30-22.00.


Ewa poprowadzi warsztat z Anną Sernawit Ślusarską: Mandala Dźwięku. Spotkania z Aniołami i koncert kryształowych mis w wibracji Otwartego Serca w niedzielę o godz 10.15-11.15.

Niedziela o godz 12.45 - 14.00. Kryształy i ich ogromne możliwości. (Sala średnia).

Ewa dotychczas prowadziła Szkołę Jogi oraz Projekt Mandali dźwięku. Obecnie prowadzi razem z Jarkiem różne warsztaty rozwojowe z kryształami, uzdrawiającymi dźwiękami, medytacje. Razem wykonują  też indywidualne masaże uzdrawiającymi i harmonizującymi dźwiękami mis kryształowych i tybetańskich wykorzystując przy tym dodatkowo harmonizujące kryształy, generatory kryształowe autorstwa Jarka, co przyspiesza procesy transformacji. Razem grają harmonizujące i uzdrawiające koncerty na misach kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, gongu, bębnach. Jarek od wielu lat pracuje z kryształami i esencjami energetycznymi tworząc z nich kryształową sieć na Ziemi. Zajmuje się też budową własnego autorstwa generatorów kryształowych harmonizujących, oczyszczających wokół przestrzeń, wspierających w działaniach zgodnych z Duszą, przyspieszających tysiące razy procesy transformacji. Zajmuje się też tworzeniem większych miejsc mocy z kryształów w ogrodach, osadach itp. tak by przyspieszyć procesy transformacji na Ziemi. Jarek zajmuje się równie  zdalnym oczyszczaniem i odbudową energetyczną mieszkań, miejsc pracy, osób, ale też i zdalnym uzdrawianiem, odprowadzaniem bytów, dusz.

http://www.harmonia-przestrzeni.com

Wykład: Kryształy i ich ogromne możliwości. Kryształy jako Żywa Biblioteka Kosmicznej Wiedzy oraz Żywa Świadomość. Tworzenie Kryształowej Sieci na Ziemi. Kryształowe Miejsca Mocy. Kryształy jako komputery kwantowe przyspieszające procesy transformacji, przebudzenia, aktywacji Boskich Talentów. Jak z Nimi możemy pracować.

Warsztaty: Ewa Ziółkowska i Anna Sernawit Ślusarska.

Mandala Dźwięku. Spotkania z Aniołami i koncert kryształowych mis w wibracji Otwartego Serca.

Podczas tego spotkania  zagramy dla Was na kryształowych misach i uruchomimy nasz wewnętrzny głos płynący z przekazów jakie otrzymujemy od Aniołów w przestrzeni  Otwartego  Serca.

Poprzez głęboką relaksację i wewnętrzny spokój jaki sobie ofiarujemy będziemy mogły w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania odczytać informacje płynącą ze źródła.

Dodam, iż nasze spotkanie z Anią jest wyjątkowe ponieważ intencja tego spotkania to wyjście poza umysł, poza ocenę i własne wyobrażenia. Podczas naszego grania będziemy mogły przywitać  siebie na nowo  i jeszcze mocniej otworzyć swe Serca. W procesie tym będzie towarzyszył nam dźwięk, kryształ i światło a podczas tej medytacyjnej podróży do własnego wnętrza na sali umieszczone zostaną specjalnie malowane przez Anię energetyczne obrazy Aniołów na których  przekaz będziemy mogli się otworzyć podczas tego spotkania. Przywieziemy ze sobą również aktywowane w tym celu kryształy i generatory kryształowe autorstwa Jarosława Ziółkowskiego przyspieszające procesy transformacji na Ziemi. Będzie to zatem spotkanie w nowym Wymiarze – do którego zapraszamy serdecznie wszystkie te osoby, które wybierają dla siebie życie w harmonii i pokoju oraz  pragną aktywować w sobie Geniusz by właściwie odczytać potencjały jakie są w każdym z nas i do jakich zawsze możemy się dostroić  gdy wejdziemy  w odpowiednią przestrzeń energetyczną. Wiem, iż Mandala Dźwięku, którą noszę w swym sercu od wielu lat dotyka teraz swą wibracją wiele osób, które pragną spotkać się w Jedności. Moim marzeniem jest byśmy weszli razem w tą przestrzeń bo nie potrzebujemy dłużej przysłowiowo niczego „oczyszczać w sobie „.Wystarczy, iż poczujemy wszystkie te potencjały w nas, które zawsze były i pozostają nam bliskie  wtedy w sposób naturalny uaktywnimy swe umiejętności.  Dźwięk i energia nowej Ziemi są neutralne. Tylko umysł rozróżnia i nazywa powołując do życia jakości, które nam służą lub nie. Zapraszam dziś na nasze spotkanie w Mandali Dźwięku gdzie sam(a) jako Mistrz swojego Życia dokonasz wyboru jaki będzie twój pierwszy krok po wyjściu z koncertu. Jaką informację przynosi dla Ciebie Anioł, którego tak naprawdę to Ty zaprosiłaś (eś) na to spotkanie.

Pragnę też przy okazji dodać, iż podczas IV Konwentu Otwartego Serca odbywać się będą spotkania z dźwiękiem na wielu innych salach w wielu odsłonach różnorodności tańczącej w nas ten boski taniec  Jedności .Mandala Dźwięku to nasze wspólne spotkanie i nasza gotowość  na to by prawdziwie się spotkać. I tak naprawdę tylko my sami przed samymi sobą możemy przyznać  czy udało nam się zobaczyć siebie i czy jesteśmy gotowi na to by żyć Pięknie.

Brygida i Bartek

Motto przewodnie “ róbmy dalej to co najbardziej kochamy”

Uznają swobodną podróż jako przejaw podążania przez życie…szczęśliwe życie.

Życie które niesie odpowiedzi na pytania zadane do wszechświata.

Który prowadzi w miejsca gdzie rosną mandarynki i…… kolejne pytania….

Którzy uczą się nie wymuszać odpowiedzi na te pytania.

Tylko jadą dalej za energią chwili, przestrzeni.

Często przyciągają ich miejsca mocy, dzikie odstępy przyrody, wolno żyjące zwierzęta, przestrzenie dziewiczej boskiej energii.

Bywają i w megapolis, by zaznać zagęszczenia ludzkich energii.

Pracują z tatą i mamą gdyż ukryte w tych relacjach emocje mają decydujący wpływ na całe życie.

Sami odkryli to co kochają robić  i pomagają odkryć to innym.

www.brygidaibartek.pl

Z miłości do podróży

 

Podróż w kierunku lekkości 2018

 

Każda nasza podróż ma swoją intencję, swój zamysł, który prowadząc nas przez świat, otwierając kolejne zakątki naszej duszy.

Jesteśmy w danym miejscu, sytuacji - bo z nią rezonujemy. Patrzymy więc na swoje uczucia, emocje w danym miejscu, obserwujemy, staramy się w tym być, bez upiększania, koloryzowania.

Bo podróż to życie, które toczy się w sposób w który nam najbardziej odpowiada.

A osoby miejsca w czasie podróży pojawiają się same.

Odkrywamy swoje wnętrze obserwując co dzieje się wokół nas.

Podróż w kierunku lekkości wiodła przez wiele krajów, kultur, religii. Stykała nas z różnymi energiami od lekkich, baśniowych, po ciężkie i bolesne - jak w życiu.

Bo podróż to życie, a nie ucieczka, odskocznia od niego.

Oczyszczaliśmy w jej czasie ciało, uzdrawialiśmy po raz kolejny relacje z mamą i tatą, cieszyliśmy się przelotami ptaków, magią włoskich miast i siłą Kaukazu.

Anna Sernawit Ślusarska

 

Poprowadzi warsztaty z Ewą Ziółkowską w niedzielę o godz 10.15 Mandala Dźwięku. Spotkania z Aniołami i koncert kryształowych mis w wibracji Otwartego Serca.

Przez wiele lat pracowałam jako masażystka. Od 2012 roku maluję Anioły Osobiste na zamówienie. Wydałam album "Na skrzydłach Aniołów", w którym jest część z moich obrazów wraz z przesłaniami, które dostaję od tych niezwykłych Istot:

http://obrazyintuicyjne.pl/album

Od kilku lat prowadzę bloga i poszerzam swoją świadomość. To jedna z moich wielkich pasji. Dzielę się tym, co odkrywam w sobie tak szczerze jak tylko potrafię: https://obrazyintuicyjne.wordpress.com/strona-glowna/

Fascynuje mnie szamanizm, metody pracy z ciałem i otaczającą nas Naturą. Podczas warsztatów szamańskich,  przypominam sobie w jaki sposób pracować z ciałem i energiami, które nas otaczają. Rozmawiam ze zwierzętami, kamieniami, Aniołami, a przede wszystkim ze swoją Duszą. Idąc za jej wołaniem otwieram się na pracę z dźwiękiem. Wiem, że w ten sposób Anioły prowadzą mnie jeszcze głębiej w kierunku uzdrawiania naszych wewnętrznych oceanów.

Odkrywam też jak cennym i potężnym narzędziem jest nasz własny głos, nasza unikalna wibracja i jak możemy go wykorzystać w procesie odkrywania swojego wewnętrznego światła i tego kim w istocie jesteśmy.

Wszystko jest połączone, więc jest to mój wkład w transformację świata, który mnie otacza.

Moją pasją jest inspirowanie innych do tego, by odnaleźli w sobie moc potrzebną do zmiany oraz swoje własne źródło szczęścia i radości.

Mandala Dźwięku. Spotkania z Aniołami i koncert kryształowych mis w wibracji Otwartego Serca.

Podczas tego spotkania  zagramy dla Was na kryształowych misach i uruchomimy nasz wewnętrzny głos płynący z przekazów jakie otrzymujemy od Aniołów w przestrzeni  Otwartego  Serca.

Poprzez głęboką relaksację i wewnętrzny spokój jaki sobie ofiarujemy będziemy mogły w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania odczytać informacje płynącą ze źródła.

Dodam, iż nasze spotkanie z Anią jest wyjątkowe ponieważ intencja tego spotkania to wyjście poza umysł, poza ocenę i własne wyobrażenia .Podczas naszego grania będziemy mogły przywitać  siebie na nowo  i jeszcze mocniej otworzyć swe Serca. W procesie tym będzie towarzyszył nam dźwięk, kryształ i światło a podczas tej medytacyjnej podróży do własnego wnętrza na sali umieszczone zostaną specjalnie malowane przez Anię energetyczne obrazy Aniołów na których  przekaz będziemy mogli się otworzyć podczas tego spotkania. Przywieziemy ze sobą również aktywowane w tym celu kryształy i generatory kryształowe autorstwa Jarosława Ziółkowskiego przyspieszające procesy transformacji na Ziemi. Będzie to zatem spotkanie w nowym Wymiarze – do którego zapraszamy serdecznie wszystkie te osoby, które wybierają dla siebie życie w harmonii i pokoju oraz  pragną aktywować w sobie Geniusz  by właściwie odczytać potencjały jakie są w każdym z nas i do jakich zawsze możemy się dostroić  gdy wejdziemy  w odpowiednią przestrzeń energetyczną. Wiem , iż Mandala Dźwięku, którą noszę w swym sercu od wielu lat dotyka teraz swą wibracją wiele osób, które pragną spotkać się w Jedności .Moim marzeniem jest byśmy weszli razem w tą przestrzeń bo nie potrzebujemy dłużej przysłowiowo niczego „oczyszczać w sobie „.Wystarczy, iż poczujemy wszystkie te potencjały w nas, które zawsze były i pozostają nam bliskie  wtedy w sposób naturalny uaktywnimy swe umiejętności.  Dźwięk i energia nowej Ziemi są neutralne. Tylko umysł rozróżnia i nazywa powołując do życia jakości, które nam służą lub nie. Zapraszam dziś na nasze spotkanie w Mandali Dźwięku gdzie sam(a) jako Mistrz swojego Życia dokonasz wyboru jaki będzie twój pierwszy krok po wyjściu z koncertu. Jaką informację przynosi dla Ciebie Anioł, którego tak naprawdę to Ty zaprosiłaś (eś) na to spotkanie.

Pragnę też przy okazji dodać, iż podczas IV Konwentu Otwartego Serca odbywać się będą spotkania z dźwiękiem na wielu innych salach w wielu odsłonach różnorodności tańczącej w nas ten boski taniec  Jedności .Mandala Dźwięku to nasze wspólne spotkanie i nasza gotowość  na to by prawdziwie się spotkać. I tak naprawdę tylko my sami przed samymi sobą możemy przyznać  czy udało nam się zobaczyć siebie i czy jesteśmy gotowi na to by żyć Pięknie.

Serdecznie zapraszam :

Ewa Ziółkowska ( Sophia Serce Ziemi) oraz Anna Sernawit Ślusarska 

Dr Piotr Gutowski

wystąpi w niedzielę o godz. 11.30-12-30 (sala średnia) 

Terapeuta z powołania: wszystko u niego według horoskopu. Expert hipnozy, hipnoterapeuta. Jako jedyny teraz stosuję w kraju metodę Dowżenki/Dowżenki/, specjalista medycyny naturalnej/ bioterapia i radiestezja/, wykładowca i trener sukcesu, doradca i szkoleniowiec personelu firm, sportowców.

Wykład: Hipnoza w naszym życiu.

Prezentacja programu kursu: Poznaj swoje możliwości. Siłownia dla umysłu Wykładowca dr Piotr Gutowski hypnoterapeuta.

Darek Zelis

wystąpi w sobotę godz. 9.00-10.30 (sala duża) Joga integralna wg. Satyanandy (20 miejsc)

 

Kurs Kundalini Yogi ukończył w Quaternity Ashram gdzie przez kilka lat kontynuował naukę u prekursorów tej metody w Polsce, (Sarabjot i Hari Dev Sing Khalsa). Od 8 lat jest również nauczycielem wg metody Iyengara a obecnie poszerza wiedzę Yogi i Tantry wg tradycji Satyanandy u Swamiego Karmayogi Saraswati.

Yoga Integralna wg Satyanandy  

Wyobraź sobie, że na jednych zajęciach masz 5 rodzajów jogi... Asanę z odpowiednim oddechem, pranajamę, medytację, mantrę, yoga-nidrę (jogiczny, świadomy sen).

Tak ułożone zajęcia, wpływają na harmonijny rozwój wszystkich ciał naszej istoty, wprowadzają równowagę psycho-fizyczną i są sprawdzoną praktyką rozwoju duchowego.

Dorota Rozmus

wystąpi w sobotę o godz 17.15-18.30 (sala średnia), wykład: Uzdrawiająca wibracja Miłości i Światła oraz przekaz energetyczny z głosem - śpiewem.

VoiceDorota - Uzdrowicielka - Terapeutka - Wokalistka - używająca swojego głosu jako kanału energetycznego. Dorota jest również Lightworkerem - trenerem transformacji energetycznej poprzez wibracje światła i dźwięku. Jej Głos przenosi uzdrawiające fale wibracji. Dorota Jest Ambasadorem Świata Światła. Jest Głosem Energii Kobiecej otwierającej serca. 

Dorota pomaga Ci aktywować wyższe wibracje Twojej Istoty Duchowej , poprzez odczuwanie sercem przypominasz sobie że jesteś kochana/y i wspierana/y przez wyższe poziomy istnień wszechświata. Czy pamietasz że jesteś kochany ? Czy pamiętasz że jesteś wspierany .. ? Czy wiesz jak ważne jest Twoje życie tu i teraz ? … To być może sà  najważniejsze pytania jakie możesz sobie zadawać każdego dnia. 

- WYKLAD pt  :  “ UZDRAWIAJACA  WIBRACJA  MIŁOŚCI  I  ŚWIATŁA “

                         

- CZY PAMIĘTASZ ŻE WSZECHŚWIAT CIĘ KOCHA ?  

                         

- WYKŁAD ORAZ PRZEKAZ ENERGETYCZNY Z GŁOSEM -  ŚPIEWEM DOROTY ROZMUS 

 

MOTTO : 

“ JA JESTEM - TO WIBRACJA ŚWIATŁA - TO DŹWIĘK DO KTÒREGO SIĘ DOSTRAJASZ “

Dźwięk głosu Doroty niesie w sobie kody informacyjne które nie mogą być interpretowane - zrozumiane przez tzw. niski umysł. Mózg i ciało reaguje jednak na wibracje dźwięku i kiedy umysł nie może zakłócić swoim starym lękiem przekazu częstotliwości energetycznej .. zmiany wewnątrz ciała następują automatycznie i bardzo szybko. W czasie sesji i warsztatów otrzymujesz jednak wiedzę potrzebną umysłowi aby zaczynał rozumieć informacje wibracyjne i rozlużniał ciało, to świadome rozluźnienie wpływa na dotarcie światła do komórek , umysłu i ciała emocjonalnego i wielowymiarowych przestrzeni karmicznych, do wszystkich miejsc które potrzebują transformacji. Twoja siła tkwi w tym co potrafisz już rozświetlić w sobie bez oceniania. 
Budzisz się wtedy prawdziwa miłość własna. 

Co możesz otrzymać w czasie 2 dniowego spotkania z Dorota ? :


- Aktywujesz krystaliczne wibracje dźwięku, światła, miłości poprzez swoje dźwięki i osobisty śpiew Doroty dla ciebie.
 

- Otrzymujesz dary miłości - wibracje światła odczuwalne w każdym dźwięku głosu Doroty.

- Oczyszczasz wielowymiarowe pokłady energii z ciała , umysłu i emocji . 

- Uwalniasz się od karmicznych zaszłości i rodzinnych problemòw

- Otrzymujesz przekaz energetyczny od Istot Światła ktòry odczuwać będziesz w ciele jako wibracje i wiedzę. 

- Aktywujesz Odczuwanie tego co wszechswiat pełen milości i Twoja Wyższa Jaźń mòwia do Ciebie. 

- Krystaliczna 5 Wymiarowa Ziemia miłuje i podwyższa Twoja wibracje w ciele 

- Uczysz sie zaufania do otwierania serca i odczuwania wibracji. 

- Uczysz umysł tego jak ma zrozumieć i interpretować wibracje ktòre czujesz w swoim ciele. 

- Uczysz umysł i ciało połączenia, zharmonizowania, podwyższania energetycznego do struktur Twojej duszy, Twojej czystej duszy . Pierwotnego “Blue Print” - wibracji z której na prawdę pochodzisz, wibracji która jest Twoja prawda istnienia. 

Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat

Tytuł warsztatu InnerDance – podróż w głąb podświadomości

https://www.facebook.com/innerdancepl/

Każdy jest swoim własnym nauczycielem, technika to tylko sposób na jego przebudzenie.

O warsztacie ....... 

Na naszych zajęciach możesz w bezpiecznych warunkach spotkać się ze sobą, pogłębić samoświadomość, przyjrzeć się swoim pragnieniom, obawom, albo przypomnieć sobie jak to jest dać sobie pozwolenie na przyjemność, czy szczęście. Zajęcia prowadzimy z użyciem utworów muzycznych ułożonych w odpowiednio skonstruowaną playlistę, intuicyjnego, delikatnego dotyku, oraz odgłosów i dźwięków które sami wydajemy.
Sesja odbywa się w pozycji leżącej, na matach.

Dla kogo warsztaty ?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.
Przeciwwskazania: ciężkie choroby psychiczne jak schizofrenia czy depresja dwubiegunowa. 

Co wyniosę z warsztatów ?    (jak uczestnicy skorzystają ?)

InnerDance zwiększa samoświadomość a w związku z tym pomaga skupić się na tym co w obecnym momencie Twojego życia jest dla ciebie ważne z psychologicznego/duchowego punktu widzenia, dzięki temu:
- zmienia/poszerza postrzeganie świata
- rozbudza otwartość w relacjach z innymi
- pomaga kochać siebie i innych
- uwalnia od napięcia i stresu
- wyzwala spontaniczność
- dostarcza determinacji niezbędnej w wychodzeniu poza strefę komfortu
- ułatwia porzucanie bezużytecznych wzorców i niepotrzebnych nawyków
- pomaga dostrzec ukryte w podświadomości wewnętrzne konflikty
- pomaga się "zresetować" i nabrać świeżego spojrzenia
- pomaga wyrazić tłumione emocje i zapewnia potrzebna do tego bezpieczną przestrzeń
- ułatwia emocjonalne domknięcie "tego co już za nami"
- otwiera na doświadczanie błogości, przyjemności i samoakceptacji
- zwiększa łatwość w podejmowaniu życiowych decyzji
- rozwija wrodzoną intuicję i wrażliwość
- rozbudza czakry
- ułatwia poszukiwania Twojej "duchowej ścieżki", lub się nią staje ;)


O metodzie ......

InnerDance to pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości, pobudzany jest jednocześnie przepływ energii w ciele. Pojawia się pogłębiony stan świadomości, który pozwala na odkrycie podświadomych wzorców, przekonań, emocji i energii. Możesz przyjrzeć się temu co się wtedy pojawia z zupełnie innej perspektywy - tak jakby to był sen - sen o Tobie samym! 

Elżbieta Czaczkowska

wystąpi w niedzielę o godz. 17.30 - 18.30 Gimnastyka Słowiańska. (sala duża)


Tytuł warsztatu

Gimnastyka Słowiańska – narzędzie mocy współczesnej kobiety

 

https://www.facebook.com/elzbietakobietaslowianka/
https://www.facebook.com/events/1932109116845866/ .
https://www.facebook.com/FLOW-sztuka-życia-243620982759440/ 
https://www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów..

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi… mądra kobieta!


O warsztacie .......    

Jestem w stanie dostosować się do poziomu wiedzy odbiorców. Moge poprowadzić spotkanie jedynie dla kobiet lub również dla mężczyzn gdyż praktykowanie gimnastyki przez ich matki, siostry, żony jest dla nich bardzo cenne. 
Opowiem o słowiańskiej wizji kobiety i jej roli w rodzinie, świecie, o pochodzeniu gimnastyki słowiańskiej, o jej znaczeniu dla ciała i psychiki kobiet. 
W zależności ile będę miała czasu do dyspozycji mogę poprowadzić wykład otwarty dla obojga płci o różnicach energetycznych między kobietą a mężczyzną np. w formie pogadanki i np. pół godzinki tylko dla kobiet, króciutki wstęp do ćwiczeń. 
.
Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych tradycją słowiańską, a przede wszystkim do kobiet które zapędziły się w męski świat i wyraźnie odczuły to w ciele (choroby i dolegliwości tzw. kobiece, niemożność zajścia w ciążę, wady postawy, zaburzenia hormonalne, poporodowa przepuklina kresy białej tzw. wydęty brzuch, napięcia w obrębie miednicy, obniżenie dna miednicy)) oraz w psychice (trudności w relacjach z innymi kobietami,  problem z otwarciem się na relację partnerską, niepokoje, kompleksy, depresja). 

Spotkanie kieruję również do kobiet poszukujących niekonwencjonalnych metod pracy z ciałem połączonej ze świadomą pracą z energią intencji.

Uczestnicy poznają filozofię i zasady Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet. Dowiedzą się o jej zbawiennym wpływie na ciało i psychikę kobiety, od której w istocie zależy los Matki Ziemi, która też jest kobietą w przeciwieństwie do Ojca Niebo.

O metodzie ...…

Gimnastyka słowiańska (...) zakłada, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje

Jaką jesteś kobietą? Czy rozwijasz w sobie to, co stanowi o Twoim pięknie, wyjątkowości i jest nierozłącznie związane z tym jaka jesteś? Kobiecość to tajemnica, ogromny prezent od losu, lecz czasem traktujemy ją jak balast, coś co przeszkadza nam w codziennym życiu. Te emocje, różne stany, wrażliwość i przeczucia. Jak to wszystko ogarnąć, pomieścić, zrozumieć? 
Kobiecość często kojarzy się z pięknem zewnętrznym, atrakcyjnością. Kobiety dbają o siebie bardziej, ćwiczą, przechodzą na dietę, lecz: jaki jest tego głębszy cel?Czego pragniesz? Czy zastanawiałaś się kiedyś po co ćwiczysz? Jak się czujesz po ćwiczeniach? Masz więcej energii czy mniej? Nudzisz się po czasie, czy ruch, który wykonujesz jest dla Ciebie inspiracją?
A gdyby istniał zestaw ćwiczeń idealnych tylko dla Ciebie? Ćwiczeń, które mogą być Twoim talizmanem, mogą Cię wspierać w realizowaniu celów, ochraniać Cię, współpracować z poczuciem Twojej drogi, celu, tym, co sobie wymarzyłaś i jak widzisz swoje życie? Niezwykła mądrość naszych przodkiń pragnie wyjść na światło dzienne. Częścią tej wiedzy jest Gimnastyka Słowiańska nasza rodzima praktyka - wzmacniająca ciało kobiety, jej rozwój i marzenia.

Radomir Potok

wystąpi w niedzielę o godz 18.15 - 19.15. Weź oddech życia. (sala mała)

Tytuł warsztatu - Weź oddech do życia 

O prowadzącym:

Mieszkam w Poznaniu. Od kilku lat brałem udział w wielu warsztatach szukając tego co mi najbliższe na ścieżce rozwoju. Jednak dopiera ta metoda pracy - Oddech Transmodalny skradła moje serce. Jest w niej coś niewinnego. Nie ma tu żadnych zewnętrznych "dopalaczy", a jest za to czystość i bliskość. Bliskość z samym sobą oraz z drugim człowiekiem.
Dzięki świadomemu oddechowi doświadczam tego co żywe we mnie w "teraz".
Towarzyszę także innym ludziom w ich procesach - oddychania, odczuwania, i uwalniania różnych emocji poprzez przyjęcie i danie na nie miejsca w sobie. Nie jestem dla nikogo uzdrowicielem, a a raczej pokornym świadkiem, który patrzy na wewnętrznego uzdrowiciela osoby, która pracuje. 
Mam już za sobą ponad 500 godzin Profesjonalnego Treningu w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego, wiele godzin swoich własnych sesji oraz z klientami.
Jestem Praktykiem Oddechu Transmodalnego. Prowadzę warsztaty grupowe oraz indywidualne sesje oddechowe.

 

Bliskie mi motto - „ Jesteś już tym czego szukasz”

 

O warsztacie...


Warsztat jest dla osób, które chcą spotkać się ze sobą na głębszym poziomie, posłuchać tego, jak w Nich płynie oddech, być może zauważyć i rozluźnić niektóre spięcia w ciele.

 

 

Dla kogo warsztaty ?

 

Zapraszam osoby początkujące, ale i również bardziej doświadczone.

Podczas spotkania będzie trochę części wprowadzającej-teoretycznej, ale również ćwiczenia oddechowe.

 

Co wyniesiesz z warsztatów?

 

Możliwe, że po prostu wyjdziesz po spotkaniu bardziej zrelaksowany i „wyoddychany” :) 
Może dzięki temu spotkaniu uświadomisz sobie również jakie napięcia i blokady są w Twoim ciele i jak można na co dzień dzięki prostym ćwiczeniom uwalniać z nich ciało.

 

O metodzie...

 

„ Oddech jest inteligentny. Nie jest intelektualny. Oddech jest inteligencją, która komunikuje się swoistym językiem. Od Twojej zdolności do rozumienia języka oddechu zależy zdolność do rozumienia siebie, innych, życia. Poznaj niewidzialne piękno oddechu” Michał Godlewski.

Janka Jankiewicz

Mieszkam na wsi pod Strzelinem, blisko Natury. To w niej spotykam Boskość, a także w Tańcu, Śpiewie i Dotyku. Wiele lat zajmowałam się teatrem jako aktorka, reżyserka i pedagog teatru. Jestem autorką projektu TKANKA Pracownia Mandali - tkam indywidualne, intencjonalne Mandale na zamówienie. Od kilku lat kroczę ścieżką Tantry, zgłębiając jej tajniki i asystując w warsztatach takich nauczycieli jak Prem Santoshi, John Hawken, Freya Wolna. Podążając za swoją pasją odkrywania duchowego świata Dotyku i Energii ukończyłam certyfikowany kurs masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole Path of Transformation Johna Hawkena. Z miłością dzielę się uzdrawiającymi seksualność masażami tantrycznymi oraz aktywnymi formami medytacji. Trzymam tantryczne Kręgi Kobiet w Warszawie, Strzelinie, oraz u siebie na wsi w Ostrężnej. 

 

Tytuł warsztatu Daję, przyjmuję, biorę, przyzwalam.

Świadomy Dotyk jako Medycyna i żródło Przyjemności.

 

Cytat „Gdy otrzymuje przyjemność, cały Wszechświat otrzymuje przyjemność przeze mnie” jedna z najbardziej znanych tantrycznych afirmacji

O warsztacie .......     

 

Zapraszam na krótki warsztat, każdego kto pragnie doświadczyć uzdrawiającej mocy Dotyku, a także przyjemności z nim związanej. Zapoznam uczestników z koncepcją Koła Zgody Dr Betty Martin, która jest szeroko używana w obszarach pracy z seksualnością i w tantrze. Ta eksploracja będzie przedsmakiem styczniowego warsztatu „Medytacja Dotyku- wieczór z masażem tantrycznym dla kobiet” ( więcej informacji u prowadzącej).

 

Dla kogo warsztaty ?  

Zapraszam 

Kobiety, mężczyzn, pary, zarówno osoby, które odczuwają tęsknotę za pełnym miłości, a zarazem czystym, nie zmierzającym do niczego dotykiem drugiego człowieka, 

 

…jak i te, dla których każdy dotyk wiąże się z dyskomfortem i napięciem.

 

O metodzie ......

 

Koło Zgody Betty Martin

Masaż tantryczny

Świadomy Dotyk
 

Co przynieś?  

Swoje ciała fizyczne, energetyczne, emocjonalne oraz mentalne.

Monika Grześkowiak

Tytuł warsztatu Chirurgia fantomowa

"Myśl jak skalpel"

O warsztacie .......    

Ogólna prezentacja chirurgii fantomowej jako metody; ćwiczenia praktyczne w pracy fantomowej własnej i z partnerem. Odpowiedzi na pytania. Prezentacja oferty certyfikowanego szkolenia w metodzie.
Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie ani spełnienie jakichkolwiek wymogów.

Polecany dla osób pracujących z ciałem: fizjoterapeutów, masażystów, bioenergoterapeutów, naturopatów, jednak zyskają również osoby, które pragną zadbać o swoje osobiste zdrowie i energetykę oraz osoby zainteresowane poszerzeniem świadomości.

Uczestnicy poznają podstawowe założenia chirurgii fantomowej i narzędzia, jakimi się posługuje, będą mieli okazję doświadczyć działania metody zarówno w pracy osobistej, jak i z partnerem.

O metodzie ......

CHIRURGIA FANTOMOWA – to metoda samouzdrawiania oraz wspierania innych w ich uzdrowieniu na różnych poziomach: dolegliwości fizycznych, zakłóceń emocjonalnych i energetycznych. Jest to przede wszystkim metoda POSŁUGIWANIA SIĘ MYŚLĄ JAK SKALPELEM, czyli narzędziem uwolnienia - nie tylko naszego ciała, ale również otaczającej nas rzeczywistości, co w konsekwencji pozwala na jej nowe ukształtowanie, stosownie do naszych potrzeb. 

Co przynieś  ? 

Wygodne ubranie, sprzęt do notowania.

Sergiej  Kusznir

wystąpi w sobotę o godz 12.00-14.00 (sala średnia) warsztat: Architekt rzeczywistości.

Coacher, ekspert w dziedzinie ukrytych procesów energoinformacyjnych w sferze małego i dużego biznesu. Jeden z niewielu poszukiwanych doradców teraz w Polsce.

Systemowe modelowanie wydarzeń – to narzędzie prawdziwej władzy nad wyzwaniami codzienności! 

"Architekt Rzeczywistości" - dwudniowy eksperymentalny warsztat.

Człowiek przez tysiące lat szuka odpowiedzi na pytania: "świat, który widzę, to rzeczywistość czy iluzja?", "co to jest obiektywna rzeczywistość?", "rzeczywistość istnieje sama w sobie, lub ją tworzy... Kto? Bóg, Człowiek, ludzkość, obserwator?". Spory rozgorzeć i cichną, a ostatecznej odpowiedzi nie ma. Można tylko przyjąć tę lub inną koncepcję, aby uspokoić umysł i przestać szukać.

Nie będziemy szukać poprawną odpowiedź. Ale będziemy znajdować się, poznawać siebie i swoje możliwości. Na warsztacie będziemy za pomocą systemu modelowanie, starożytnej wiedzy, nasze osiągnięcia, techniki i technologii uczyć się odkrywać siebie, swoją rzeczywistość i oczywiście ją tworzyć, zmieniać. I co najważniejsze, nauczyć się nimi zarządzać.

Istnieje powszechne twierdzenie, że zmień siebie i zmienić świat wokół. Zgadzasz się? A co gdy nie jest jasne, co w sobie zmienić? Lub, gdy sytuacja wymaga natychmiastowego działania? I co zrobić z ciekawością i pytań, które nie dają spać w nocy, kiedy potrzebujemy informacji, a nie zmiany? Człowiek jest podobny do Boga, to jego część. Tak, ale jak On stworzył Świat? Że kiedyś, kiedy nie było nic?
Nie gwarantujemy, że na warsztatach znajdziesz odpowiedzi na te i inne fundamentalne pytania. Ale dzielimy się z Wami narzędziami, które z prostego obserwatora rzeczywistości pomogą stać się Architektem.

KURS PARADOKSY ŚWIADOMOŚCI

”W życiu nie ma paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej  Kusznir

Problemem czy zagadnieniem staje się to, co człowiek sam określa to jako problem albo zagadnienie. To może być relacja z innymi, relacje rodzinne, czy jakieś inne pojęcie szczęścia; wolność finansowa czy inny rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek próbuje w sobie zmienić, rozwiązać, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować  pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać. 
Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczne? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko,  żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi  sensu  zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.
 Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia: „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i  zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!
My zapraszamy na warsztaty tych, co  widzą i czują  potrzebę  zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.  

Ten kurs pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku kursu macie okazję zdobyć  osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o  żywych systemach w pracy z  innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.
Preferujemy grupy  do 20 osób, kurs trwa 2 dni.

Prowadzący – Sergiej Kusznir – certyfikowany ekspert z modelowania systemowego, certyfikowany specjalista ustawień systemowych, biznesmen, coach biznesowy.

(сертифицированный эксперт по системному моделированию, сертифицированный специалист по системной расстановке, бизнесмен, бизнес-тренер.)


Możliwość konsultacji indywidualnych tak personalnie, jak i dla firm.
Zapraszam serdecznie!

 

.

Izabela Konwińska

Ukończyła kurs hipnoterapii i terapii regresywnej w Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii, pod okiem Andy’ego Tomlinson’a, jednego ze światowych autorytetów w dziedzinie terapii regresywnej, autora książek "Healing the eternal soul" i "Transforming the eternal soul"

Jest czlonkiem Spiritual Regression Therapy Association, organizacji zrzeszającej terapeutow regresywnych pracujących według międzynarodowych standardów:
http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/past-life-regression-therapists.htm

Tytuł warsztatu..1. ”Hipnoterapia bez tajemnic”, 2. „Terapia regresywna bez tajemnic”

.. https://www.facebook.com/Izabela-Konwinska-Hypnotherapy-282298222238098/

. https://www.youtube.com/watch?v=1mSbUQPNLFE


„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.” Carl Gustav Jung


1. „Hipnoterapia bez tajemnic”

Hipnoza – wielu kojarzy się z efektownymi sztuczkami mającymi na celu zdumiewać i zabawiać widownię. Przede wszystkim jednak to naturalny stan, w który spontanicznie wchodzimy parę razy dziennie np. wtedy, gdy bez reszty pochłania nas książka czy program telewizyjny. Stan głębokiego relaksu, podobny do tego, który osiągamy podczas medytacji, można wykorzystać na naszą korzyść – w celu zmiany ograniczających nas przekonań (a, co za tym idzie, naszego życia) – jako, że o wiele łatwiej dotrzeć w nim do podświadomości. I tak hipnoterapia jest niezwykle skuteczna przy rzucaniu palenia, pozbywaniu się fobii, pomaga w odchudzaniu, podbudowuje pewność siebie, pomaga w problemach ze snem czy budowaniu motywacji…. Czasem wystarczy już jedna sesja, aby dostrzec wyraźne zmiany! Hipnoterapia jest na świecie coraz bardziej akceptowana przez główny nurt psychologii. Angielska służba zdrowia zatrudnia już hipnoterapeutów do pracy z pacjentami cierpiącymi na zespół jelita drażliwego i na oddziałach onkologicznych. Warsztat przeznaczony  jest dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o hipnoterapii, szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały z tą metodą styczności. W ramach warsztatu przeprowadzona zostanie także grupowa relaksacyjna sesja hipnoterapeutyczna.


2. „Terapia regresywna bez tajemnic”

Terapia regresywna to holistyczna forma terapii, w ramach której dokonujemy regresji czyli cofnięcia się i przepracowania danego problemu emocjonalnego u jego źródła. Dzięki zastosowaniu płytkiego transu hipnotycznego uzyskujemy dostęp do informacji przechowywanych w podświadomości - zarówno konkretnych wspomnień z dzieciństwa jak i symbolicznych opowieści o naszych przeszłych wcieleniach. Przepracowanie źródła problemu na poziomie podświadomym (w odróżnieniu od zajmowania się jedynie jego symptomami z poziomu świadomego) pozwala na niezwykle szybką i skuteczną transformację danego wyzwania emocjonalnego. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej fascynującej metodzie i doświadczyć grupowej sesji podroży do przeszłego wcielenia, serdecznie zapraszamy.
Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, niezależnie od światopoglądu – nie trzeba wierzyć w reinkarnację, aby skorzystać z tego wyjątkowego procesu pracy z podświadomością!
...................................................... 

Dla kogo warsztaty ?  Osoby w wieku od 16 lat. (Jedyne przeciwskazanie to zdiagnozowane poważne choroby psychiczne, ze szczególnym uwzględnieniem stanów psychotycznych.) 
Z tych warsztatów skorzysta każdy, kto poszukuje skutecznych sposobów rozwoju i transformacji, chce przepracować jakiekolwiek wyzwania emocjonalne czy po prostu czuje, że w jakiś sposób „utknął” w życiu. 

Co wyniosę z warsztatów ?    (jak uczestnicy skorzystają ?)
Podstawowe informacje na temat hipnozy i hipnoterapii + możliwość doświadczenia grupowej sesji hipnoterapii
Podstawowe informacje na temat terapii regresywnej według standardu międzynarodowego + możliwość doświadczenia grupowej sesji podróży do przeszłego wcielenia

O metodzie ......

Hipnoterapia polega na wykorzystaniu stanu transu hipnotycznego (głębokiego relaksu) w celach leczniczych – przezwyciężaniu fobii, przełamywaniu niechcianych nawyków, budowaniu poczucia własnej wartości itp.
Terapia regresywna to holistyczna forma terapii mająca na celu uzdrowienie wszelkich wyzwań emocjonalnych, poprzez cofnięcie się do źródła problemu i przepracowanie go na poziomie podświadomym.

Co przynieś?  Wygodny strój, woda.

Sabina Piłat i Artur Leszczowski

Wystąpią w sobotę o godz 18.45 - 20.15. Pełnia życia w związkach. (Sala średnia).

 

Tytuł warsztatu „Pełnia życia w Związkach”

„Bądź zmianą jaką pragniesz ujrzeć w świecie”

 

Nasz warsztat będzie miał cześć teoretyczną w której powiemy jak postrzegamy siebie, jak widzimy swój wewnętrzny świat, jak odkryć swoje oryginalne właściwości i potencjał, czym jest święta żeńskość i święta męskość i jak z nich korzystać w codziennym życiu wyrażając się poprzez intymny związek z partnerem. Będzie też cześć praktyczna czyli doświadczenie siebie w medytacji i podroży w głąb siebie a także każdy będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami. Warsztaty są dla wszystkich w zakresie podstawowym którzy chcą doświadczyć piękna swojej duszy oraz jak dzielić się tym w miłosnej, cielesnej relacji z partnerem. 

 

Warsztaty są dla wszystkich którzy czują, że chcą wnieść coś nowego do swojego wewnętrznego świata a przez to spojrzeć z inną piękną świadomością na partnera. Warsztaty są dla osób w parach jak i samotnych.

 

Co wyniosę z warsztatów ?

 

Umiejętność postrzegania siebie i partnera najpierw jako Duszy, przypominanie sobie codziennie o kontakcie z Duszą oraz na czym polega czystość w relacji i jak łączyć w relacji walory Duszy i zmysłowości aby myśleć o świadomym związku i go pielęgnować. A także jak pracować z energią seksualną poprzez świadome ciało i czystą Dusze. 

 

O metodzie

 

Nowa Forma Związku czyli przystąpienie do relacji w pełnej świadomości najpierw jako czysta zharmonizowana  i dająca Miłość Dusza. Przejawiająca się w całkowitym rozumieniem siebie i rozpoznaniem swoich potrzeb oraz intuicyjnej uważności na partnera.

Nowa Forma to podejście najpierw jako istot duchowych a potem w świadomej siebie osobie realizującej się w cielesności energii męskiej  i żeńskiej.

Przenikanie i współpraca Duszy przejawiająca się w kontakcie cielesnym tworzy Pełnię Związku.

Linia Nowej Formy Związku pozbawiona jest ego, rywalizacji, siły , nie ma w niej miejsca na zazdrość, wstyd, upokorzenie, dążenie za wszelka cenę do przyjemności,

Nowa Forma jest naczyniem do wspólnego przenikania się i wzbogacania doznań obu energii Świętej Męskości i Świętej Kobiecości którą wypełniają oboje partnerzy.

Barbara Zimoch

Wystąpi w niedzielę o godz 15.30 - 17.00. Warsztat Numerologii Wedyjskiej. (Sala średnia).

Konsultant Ayurwedy Instytutu Jiva  w Fardidabad Indie, Coach ICF, Trener Komunikacji Transformującej.

Udzielam indywidualnych konsultacji z zakresu life coachingu, rozwiązywania problemów osobistych i umiejętności dobrego porozumiewania się, wyrażania swoich potrzeb i wprowadzania harmonii w relacjach rodzinnych i w pracy zawodowej.

Ayurweda to najstarszy na świecie holistyczny system medyczny.Podczas konsultacji ayurwedyjskich ustalam konstytucję psycho-fizyczną, przyczyny zaburzeń zdrowotnych i proponuję stosowanie odpowiednich terapii: diety, ziół, medytacji i ćwiczeń  w celu przywrócenia równowagi w organizmie. Wykonuję masaże ayurwedyjskie harmonizujące ciało fizyczne i ciała subtelne.

Tworzę kompozycje indywidualnych esencji olejowo-eterycznych, które  wzmocnione afirmacjami i różnymi sposobami aplikacji przywracającą w łagodny i pachnący sposób harmonię na planie ciała, umysłu i duszy.

Dzięki wysokim zdolnością intuicyjnym skutecznie wspieram we wprowadzaniu zmian w różnych obszarach życia, doskonale dobieram właściwe terapie, które przynoszą pozytywne skutki dla osób kierujących się otrzymanymi wskazaniami.

Opracowałam Program certyfikowanych szkoleń Holistic Wellness Punygandha mający jako swoją misję nauczenie stosowania w 100% naturalnych produktów olei, ziół, pudrów kwiatowych i innych substancji naturalnych do wykonywania masaży i zabiegów leczniczych  i pielęgnacyjnych w oparciu o Ayurwedę.

Prowadzę warsztaty coachingowe i o tematyce ayurwedyjskiej w różnych miejscowościach, tam, gdzie spotykam ludzi pragnących wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu.

Mini warsztat Numerologii Wedyjskiej – Barwy Twojego Temperamentu

Vedy to starożytne Księgi Mądrości, które pomagają duszy przechodzić przez  doświadczenia cyklu życia i śmierci.
Ten cykl odłączania się od Wszechświata w chwili narodzin i przybierania ciała fizycznego za każdym razem innego dostarcza możłiwości rozwoju. Prowadzi do osiągnięcia najwyższego poziomu świadomości, na którym możłiwe jest wieczne szczęście.
Numerologia wedyjska to dziedzina wiedzy, która poprzez liczby opisuje zachowania ludzkie wynikające z wpływu ciał niebieskich emitujących mierzalne częstotliwości wpływające na całą naturę materialną, w tym na indywidualny temperament ludzki. Temperament okreśła naszą chemiczną naturę tworzącą fizyczne i mentalne środowisko wewnątrz ciała, które umysł interpretuje jako uczucia i emocje.
Na mini warsztacie namalujemy mandalę w barwach twojego temperamentu.

Tel. kom. 501 574 355

E-mail: barwyharmonii@gmail.com

www.facebook.com/BarwyHarmonii

Kasia Węgierska

W mojej pracy z ludźmi intryguje mnie wykorzystanie nieuświadomionego- wydobycie przestrzeni, która znajduje się przeważnie pod powierzchnią- poprzez medium, jakimi są m. in. śpiew intuicyjny, muzyka, teatr, sztuka, ruch spontaniczny, autonarracja oraz to jak posługujemy się słowami.

Od lat zgłębiam zagadnienia związane zarówno z parapsychologią jak i wiedzą akademicką, co czyniłam poprzez studiowanie kierunków, jakimi są Psychoterapia Stosowana, Psychotronika oraz Psychologia oraz poprzez udział w wielu warsztatach, ceremoniach, kursach.

W ostatnich latach współtworzyłam projekt GayaYaga, w którym śpiewałam, grałam koncerty w różnych krajach Europy, a przede wszystkim zajmowałam się prowadzeniem warsztatów, których hasło przewodnie brzmiało: Przez ekspresję do pełni własnego potencjału.

Obecnie łączę  podróż szamańską i medytację prowadzoną z przejawami ekspresji. Z doświadczenia wiem, że taki sposób ułatwia uczestnikom integrację ze swoim prawdziwym Wnętrzem oraz poprzez świadome doświadczenie siebie i dokonanie świadomych zmian w sposobie wyrażania siebie- przenoszenie tych zmian na wszystkie obszary swojego życia.

Warsztat: Pieśń Księżyca i Słońca

W każdym z nas mieszczą się różne aspekty Kobiety i Mężczyzny. Czasem są stabilne i spokojne. Czasem przemykają niezauważone lub kulą się, zapomniane. Czasem krzykliwie proszą o naszą uwagę lub przeciwnie, nie proszą o nic- może im to niepotrzebne, a może musiały się nauczyć jak nie wyrażać swoich potrzeb. Niektóre  z tych aspektów szepczą, inne śpiewają głośno i pewnie, inne piszczą wysoko lub przemawiają wolno i nisko. Niektóre krzyczą dziko, inne zaś milczą. Może milczą w nieodkrytej jeszcze prawdzie, a może nauczyły się milczeć. 

Przyjrzyjmy się razem tym częściom nas, zróbmy- może pierwszy, może kolejny- krok, by zbliżyć się do nich i dać im dojść do głosu. 

Zapraszam Was w podróż, podczas której, z pomocą muzyki- bębnów, misy śpiewającej i śpiewu intuicyjnego- udamy się do wnętrza. Posłużymy się obrazem i metaforą, by pomogły nam one opowiedzieć historię naszej wewnętrznej Kobiety i naszego wewnętrznego Mężczyzny, a następnie pozwolimy jej być usłyszaną- w formie metaforycznej i do takiego miejsca, które będzie z nami zgodne. Pozwolimy też naszemu głosowi opowiedzieć tę historię bez słów. Samym sobą, takim jaki jest prawdziwy, bez oczekiwań, oceniania, myślenia.. Czując. 

Na końcu zjednoczymy się we wspólnym śpiewie- to będzie prawdziwa Pieśń Księżyca i Słońca, el Canto de la Luna y del Sol- Pieśń Kobiety i Mężczyzny w nas. 

 

Prowadząca:

Kasia Węgierska

Zofia Nieścior

wystąpi w sobotę o godz 12.45 (sala góra). Dwupunkt - czyli fizyka kwantowa...


Certyfikowany Coach ICC, dyplomowany terapeuta manualny – chiropraktyk, praktyk rysunku automatycznego, wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej „Wehter Personnel Consulting Sp. z o.o.”, dyplomowana uczestniczka warsztatów Dr Franka Kinslowa. Propagatorka Dwupunktu i innych Technik Kwantowych

Tytuł warsztatu.......Dwupunkt czyli fizyka kwantowa na usługach naszego Życia

www.zofianiescior.pl

 https://web.facebook.com/groups/1751482841779665/?ref=bookmarks

„ Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to Twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka”    Albert Einstein 

O warsztacie
Opowiem o dwupunkcie
Pokażę jak wykorzystać energię, którą mamy wokół siebie
Wspólnie spełnimy Nasze marzenia

... Przykładowe efekty:.
• Uzyskanie wewnętrznego spokoju.
• Odkrycie nowych możliwości.
• Odkrycie swoich talentów i umiejętności

Dwupunkt to metoda, która wpływa na poszerzenie świadomości w taki sposób, aby można było zmieniać swoje życie w obszarach, gdzie takiej zmiany potrzebujemy dokonać - w związkach, relacjach, finansach, pracy, zdrowiu.
Fizyka (z grec.: natura) kwantowa udowadnia, że wszystko zależy od naszych myśli. Oznacza to, że rozpamiętując swoją przeszłość lub martwiąc się o przyszłość – dopuszczamy do siebie ograniczenia, które nas blokują. Trzymamy się tych negatywnych blokad bardzo mocno, a wystarczy jedynie zmienić swoje postrzeganie i swoje myśli, aby zacząć być szczęśliwym. Nie potrzeba żadnych specjalnych predyspozycji, aby nauczyć się dwupunktu.
 Dwupunkt zmienił życie wielu ludzi. Warto o tym wiedzieć.

Łukasz Kubacki

Wystąpi w sobotę o godz 19.30 - 20.30 Ceremonia Kakao. (Sala duża).

Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem grupowym. Jestem również w trakcie niesamowitego procesu stawania się psychoterapeutą, dzięki nauce w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

 

Fascynuje mnie duchowy wymiar rzeczywistości, szamanizm, naturalne metody uzdrawiania. A przy tym kocham ziemskie przyjemności, świat i ludzi! Tańczę, śpiewam, muzykuję. Uwielbiam podróżować i przebywać wśród przyrody.

 

Dzielenie się z innymi tym, co kocham sprawia mi wielką radość! :) Kakao zaś jest jedną z moich najukochańszych roślin, dlatego bardzo chętnie organizuję ceremonie picia tego magicznego trunku zarówno dla bliskich w domowym zaciszu, jak i przy okazji różnorodnych festiwali.

Ceremonia Kakao

 

Na Konwencie Otwartego Serca z całą pewnością nie może zabraknąć magicznego napoju, który ceniony jest właśnie za swoje otwierające serce właściwości! :) Zapraszam na wspólne, ceremonialne picie kakao, które rozgrzeje nasze ciała i dusze w ten zimowy czas.

 

Surowe kakao, jakie będziemy spożywać, znane jest od tysiącleci jako „napój bogów”, m.in. w kulturze Majów i Azteków. Stosowane w sposób ceremonialny, w dużej dawce, ale przede wszystkim z szacunkiem i intencją, może być wspaniałą, otwierającą medycyną.

Kakao dodaje energii, podnosi nastrój, stwarza uczucie błogostanu. Ten gorzki i gęsty napój pomoże nam również otworzyć serca, ułatwi nawiązanie bliskości z innymi i bycie autentycznym sobą.

Dorota Hubert


Dziennikarka, terapeutka manualnej, powięziowej Terapii Bowena (w stopniu mistrzowskim), zajmująca się również skuteczną pracą z emocjami (zgodnie z odkryciami dr Ryke Hamera - Nowa Medycyna, Gilberta Reanud - Recall Healing/Totalna Biologia i Roberto Barnai – Biologika).

Tytuł warsztatu....Ciało i emocje – związek na całe życie.

Terapia Bowena: ...http://mojaharmoniazycia.pl/technika-bowena-jedna-terapia-na-rozne-dolegliwosci/
.....https://oczymlekarze.pl/zdrowy-styl-zycia/zdrowie/4465-technika-bowena-terapia-wielu-chorob

praca z emocjami:
http://www.recallhealing.pl/
https://zwierciadlo.pl/psychologia/uzdrawianie-metoda-recall-healing-%e2%80%93-wywiad-z-dr-gilbertem-renaud
...https://www.facebook.com/moje.endorfiny/posts/774132696107392
..https://www.facebook.com/moje.endorfiny/posts/752694521584543

Twoje ciało zawsze zawsze chce Twojego dobra - poznaj jego język, a przestaniesz obawiać się chorób!


O warsztacie .......    

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o przełomowych odkryciach dr Hamera, Totalnej Biologii i Biologice, to masz szansę dowiedzieć się, na czym polega niezwykłość i prostota tych metod, które możesz natychmiast wykorzystać w praktyce.

Warsztaty przeznaczone dla każdego, kto chciałby zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami i dzięki temu mieć realny wpływ na stan swojego zdrowia. Dowiesz się, które emocje zmieniają się w jakie dolegliwości. Poznasz metody, jakimi możesz wpłynąć na funkcjonowanie swojego ciała, również wówczas, gdy już występują symptomy choroby.
.
O metodzie ......

Nowa Medycyna/Totalna Biologia/Biologika: psychosomatyczna metoda pracy z emocjami, zakładająca, że wszelkie obciążenia psychiczne (przewlekły stres, traumy, trudne przeżycia) mogą pozostawić w ciele ślady, które przejawiają się w postaci  konkretnych dolegliwości. Uwolnienie i przerobienie problemu od strony psychicznej ułatwia powrót do zdrowia.

Oraz Terapia Bowena - holistyczna (czyli obejmująca swoim działaniem cały organizm), powięziowa technika manualna, przeznaczona również dla niemowląt i kobiet w ciąży. Jej zadaniem jest doprowadzić organizm do równowagi, wyciszyć układ nerwowy i usunąć dolegliwości, również bólowe. Zabiegi są przyjemne i relaksujące, w trakcie można nawet zasnąć. Efekty widać szybko, szczególnie u dzieci. Metoda Bowena pochodzi z Australii i jest dostępna w Polsce dopiero od kilku lat.

Połączenie świadomej pracy z emocjami oraz pracy z ciałem przynosi znakomite efekty w powrocie do zdrowia i pozwala zachować je na długo.
 

Wiktor Gołuszko

wystąpi w niedzielę o godz 12.30 - 14.00 warsztat: Odkryj swoją misję. (sala duża) o godz 17.15 - 18.15 wykład: Związki ścieżki życia. (sala średnia)

Jest poetą, pisarzem, kompozytorem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego, twórcą autorskiego cyklu warsztatów samorozwoju, założycielem i dyrektorem Co-Evolution Institute. Wydał tomik prozy: "Ulisses", publikował w wielu pismach literackich i społeczno-kulturalnych. Na początku lat osiemdziesiątych osiedlił się we Francji, gdzie poświęcił się zgłębianiu zagadnienia istoty procesu twórczego. W tym celu podjął wielokierunkowe kształcenie w zakresie metod samorozwoju takich jak: Voice Dialog, masaż metamorficzny, rebirthing, medytacja taoistyczna i inne. Szkolił się między innymi u Mantaka Chia, Juana Li, Roberta Stambolieva, Gastona St. Pierre, Leonarda Orra, Sondry Ray, Boba Mandela, Ronalda Fuchsa, Diany Roberts, Petera i Eileen Caddy (założycieli wspólnoty Findhorn), Neala D. Walsha, Anthony Robbinsa, Alejandro Jodorowskiego, Lee Carrolla, Gregga Bradena. W Polsce – pracując jako wykładowca i trener w Studium Astropsychologii czy w Instytucie Psychologii Stosowanej – wykształcił liczne grono studentów.

Związki - ścieżka serca

Czy ta ścieżka jest obdarzona sercem? Jeśli tak, jest dobra, jeśli nie, nie zda się na nic. 
Don Juan Matus


W dzisiejszych czasach wszechobecnych zmian relacje międzyludzkie - będące dotąd przedsięwzięciem naszych osobowości - przeobrażają się, by stać się ekspresją naszej duszy. Związki stają się świadome.  

Niemal wszystkie trudności występujące w stosunkach międzyludzkich, wszelkie nieporozumienia, rozstania, rozwody biorą swe źródło w niespełnionych oczekiwaniach. Czy to w relacjach biznesowych czy to w związku kobiety z mężczyzną - każdy w określonych sytuacjach spodziewa się określonych zachowań. Wiele sytuacji konfliktowych powstaje tylko dlatego, że wydaje nam się, iż te - często nie do końca przez nas samych  uświadomione - oczekiwania są oczywiste i podzielane przez innych. 
 
Dlatego tak ważna w zawiązywaniu i kultywowaniu każdej relacji, w zakładaniu związków biznesowych i przedsiębiorstw jest całkowita jawność i sprecyzowanie oczekiwań wszystkich zainteresowanych. Uświadomienie sobie własnych potrzeb, wewnętrznych reguł, przedyskutowanie ich i znalezienie płaszczyzny porozumienia tak, by każda ze stron czuła się w pełni respektowana jest fundamentem wzajemnego zaufania i budowania trwałych więzi. 

 

Innym kluczowym elementem  satysfakcjonujących relacji jest szczere komunikowanie swoich uczuć i potrzeb. Nierzadko sposób, w jaki używamy języka mówionego nie sprzyja podjęciu odpowiedzialności za nasze myśli i uczucia. Przykładem może być nagminne nadużywanie słów: powinienem, muszę, itd.(muszę chodzić do szkoły, muszę robić to czy tamto). Ponadto mamy nabytą zdolność wypierania się odpowiedzialności, zrzucając winę czy to na rozmówców (To przez ciebie jestem w tak podłym stanie...) czy to na przemożne impulsy (Uderzyłam ją, to było silniejsze ode mnie…), itd.

 

Komunikując otwarcie nasze potrzeby i związane z nimi uczucia, możemy zastąpić język, który nas obezwładnia (wszystkie zwroty zawierające domniemanie braku wyboru) na język odzwierciedlający naszą świadomość dokonywanego wyboru. Nawiązując do powyższego przykładu (muszę chodzić do szkoły), sformułowaniem zdającym sprawę z naszej odpowiedzialności w tej sytuacji mogłoby być zdanie:

„Chcę chodzić do szkoły, aby w przyszłości mieć możliwość podjęcia wyższych studiów”.

                                                                                         
Człowiek spełnia się w życiu dzięki świadomym wyborom i pełnym zaangażowaniu w wybraną przez siebie drogę. A kamieniem probierczym weryfikującym jakość dokonanego wyboru będzie zawsze pytanie: Czy ta ścieżka jest obdarzona sercem?

 

Warsztat: „Odkryj swoją Misję”

Liderzy mają poczucie misji. Ze wszystkiego, co robią przebija pasja. 
Brian Tracy

W dobie dzisiejszej wielu ludzi rezygnuje ze swojej dotychczasowej, często dobrze płatnej pracy, gdyż nie daje im ona satysfakcji, poczucia spełnienia. Instytucja pracy li tylko zarobkowej, dla przysłowiowego chleba, zrodzona z mechanistycznego podejścia do świata przeżywa swój schyłek. I jednym z najbardziej uniwersalnych wyzwań stojących dziś przed człowiekiem jest prowadzenie życia bardziej twórczego, wynikającego z realizacji życiowej Misji, życia pozwalającego mu być w intymnym kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą. Każdy jest powołany do tego, by stać się jednocześnie twórcą i liderem - by być kreatywny i umieć przewodzić sobie.  

Odkrywanie Misji polega na tym, że spoglądasz na swoje życie w sposób symboliczny, z lotu ptaka - jakbyś włączył reflektor i oświetlił wszystko i wszystkich w Twoim życiu. Misja jest gwiazdą przewodnią wędrowca, latarnią morską wskazującą okrętowi Twojego życia drogę do celu. Uznając fundamentalne znaczenie Misji dla rozwoju człowieka, niektórzy psychologowie, jak np. James Hillman, określają Misję, jako DNA naszej duszy. 

 

Do tematu warsztatów nawiązują 


artykuły:
 

·                     Praca - owoc miłości

·                     Bullshit jobs, misja i Pole

·                     Co siódmy Polak uważa, że jego praca nie ma sensu


wideo:
 

·                     Misja życiowa człowieka cz.2

·                     Nowa Ziemia - Nowy Człowiek - Misja

Mateusz Dragwa

wystąpi w sobotę (sala średnia) o godz 9.00

Od najwcześniejszych lat dzieciństwa fascynują mnie sny oraz świat duchowy. Postanowiłem, że bez względu na wszystko odkryję i zrozumiem zjawiska nadnaturalne oraz przyczynę posiadania pamięci moich narodzin. W międzyczasie w wyniku nierozwagi doświadczyłem śmierci klinicznej, co okazało się jednym z wielu etapów przygody, która odmieniła moje życie. 
Od 12 lat doświadczam podróży poza ciałem i jest to główny temat naszego spotkania.

Na warsztatach „Tajemnice snu i świadomości” dzielę się najcenniejszymi wg. mojej opinii wskazówkami oraz ćwiczeniami, które pomogą uświadomić wam swoje przeznaczenie i skrócić drogę do jego realizacji. 

Opowiem o snach proroczych oraz podróżach astralnych, dzięki którym możecie odkryć fascynujące fakty na temat duchowej natury człowieka.

Ponadto podzielę się moimi spostrzeżeniami i uwagami co do wielu niebezpiecznych obszarów, na które można się natknąć na początku waszej drogi rozwoju świadomości.

Warsztaty będą dopasowane do energii grupy co będzie miało wpływ na charakter ćwiczeń i wykładów. 

Poniżej przedstawiam listę głównych tematów i ćwiczeń:
-Sny prorocze
-OOBE
-Zdalne widzenie oraz telepatia
-Rozpoznanie intuicji
-Panowanie nad energią
-Poprzednie wcielenia 
-Nasze przeznaczenie na planecie ziemia
-Jak być sobą pomimo przeciwności losu. 
-Rola cierpienia w naszej przemianie. 
-Dlaczego warto rozwijać w sobie zdolności parapsychiczne. 
-Nieznana natura tzw. prawa przyciągania. 
-Medytacja progresywna

Przez ostatnie 5 lat prowadziłem eksperymenty, podczas których wyleczyłem się z chorób przewlekłych min. cukrzycy i poznałem ich główne przyczyny. Dla zainteresowanych poruszę ten temat. 

Zapraszam na mój blog: http://www.blog.dragwa.pl  
kanał youtube: https://www.youtube.com/user/tajemnicesnu/
Grupę FB: https://www.facebook.com/groups/PraktykaOOBE/
Oraz do dołączenia do grupy badawczej: http://www.tao.dragwa.pl

Dominika Wyderko

wystąpi w piątek  (sala średnia) godz 17.30 warsztat Pierwszy krok ku uwolnieniu.

 

Life Changing Creator, ThetaHealer, Regreser. Ścieżki rozwoju duchowego i osobistego zgłębia od najmłodszych lat. Zapoznając się z naukami buddyzmu, tantry, szamanizmem, Huną, Reiki, Pranajamą, wieloma rodzajami masażu i pracy z ciałem, szukała sposobów, by jak najskuteczniej kreować życie – nie poprzez decydowanie z głowy o osiągnięciach i mozolną drogę, ale przez urzeczywistnienie w sobie odpowiednich jakości. Obecnie od 5 lat pracuje z ludźmi, pomagając im w stworzeniu ich życia takim, jakie chcieliby mieć i odzyskaniu prawdziwej wolności i radości istnienia.

Żyj w swojej prawdzie

Od najmłodszych lat żyjemy w niewoli najróżniejszych wzorców przekazywanych nam przez rodzinę i społeczeństwo. Wzorców, które dyktują czego nie wypada nam zrobić, czego nie wolno, a co bezwzględnie trzeba. To ciągła presja, oczekiwania, stres, życie w ciągłym napięciu i niepewności, czy uda nam się sprostać wszystkiemu, zasłużyć na akceptację, miłość...

Warsztat, na który Cię zapraszam, to pierwszy krok ku uwolnieniu Twojego serca od tego, co je pęta. Krok ku odpuszczeniu napięcia i zrobieniu we własnym ciele miejsca dla siebie. Krok ku prawdziwemu życiu w zgodzie ze sobą.

Alina Ananda Kummer (Szamanka Radości)

 

Uzdrawianie Kodu Duszy


”Kiedy masz wdzięczność w sercu, pojawia się miłość. Kiedy masz miłość w sercu, budzi się radość. Kiedy masz radość w sercu, przyciągasz do swojego życia wszystko to, co jest dla Ciebie najlepsze i rodzi się w Tobie spokój. Kiedy masz spokój w sercu, jesteś prawdziwie wolny, bezpieczny i szczęśliwy." Alina Ananda Kummer

Warsztat jest dla wszystkich 

Co wyniosę z warsztatów ?  
 - oczyścisz trudne emocje, takie jak złość, gniew, lęk
- odnajdziesz spokój i swój wewnętrzny uśmiech, nauczysz się go dawać innym
- poznasz różne techniki szamańskie, które dadzą Ci radość i zaczniesz je później stosować w swoim codziennym życiu
- nabierzesz złotej energii do działania w świetle miłości, radości i spokoju
- obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko, wdzięczność i radość, która da Ci siłę do działania 

- dotrzesz do głębi własnego serca, odczujesz miłość, która nie ma żadnych warunków i obudzi się w Tobie błogi spokój - Ananda
Staniesz się swoim Wewnętrznym Słońcem, które uzdrowi Ciebie i wszystko wokół

- zaczniesz promieniować na zewnątrz swoją mocą w lekkości, miłości, radości i spokoju. 

O metodzie

Uzdrawianie Kodu Duszy –  to moja autorska metoda 
Metoda zrodziła się ze świadomości mojego serca. 
Jak pracuję?
W połączeniu z sercem i z moim wyższym “Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. Często przy tym towarzyszą pytania, na które dana osoba sama znajduje odpowiedzi, a czasem przywołujemy Anioły, Archanioły i inne Wyższe Istoty, które wspierają cały ten proces. Czasami potrzebny jest też kontakt z przodkami, uzdrowienie i uszanowanie linii rodu. Przodkowie dają nam najczęściej konkretne odpowiedzi i bardzo nas wspierają.
Kolejnym krokiem jest transformacja starych kodów i pozostawienie w systemie  nowej uzdrowionej informacji. Zmienia się kod, a z nim przychodzi uzdrowienie. Sesję kończę często medytacją w dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, gongów i dzwonków, co pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z duszą i znacznie pogłębia rozpoczęty proces uzdrawiania. Uzdrawiające wibracje tych niezwykłych dźwięków wnikają w każdą komórkę ciała, a system łatwiej zapamiętuje nowe informacje.
W Uzdrawianiu Kodu Duszy rozmawiam też duszą i  widzę, jaka jest, co czuje i czego pragnie.  W koherencji serca za  prowadzeniem duszy danej osoby odpowiadam na każde jej pytania.
Wszystko, co robię i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów. I dlatego, że to działa, wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę Cię jedyną słuszną drogą życia – Drogą do Radości.

 

www.uzdrawiajacewibracje.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=oXLCuja7QUA&t=216s
 

Agnieszka Koluch – Horbowicz


Trener Familylab, mama, pasjonatka Porozumienia bez Przemocy i edukacji alternatywnej, prowadzę warsztaty dla wszystkich, którzy pragną poprawić relacje z innymi i ze sobą samym, czasem warto zacząć od tego, aby odnaleźć siebie w sobie

.

Tytuł warsztatu Komunikacja empatyczna w rodzinie – czyli o Porozumieniu bez Przemocy (NVC)

www.wybieramrelacje.pl – moja strona
https://www.du-t.com/ - strona o Porozumieniu bez Przemocy

„Jeśli życzliwe mówienie do roślin pomaga im rosnąć, wyobraź sobie co może zdziałać życzliwe mówienie do ludzi.”

Porozumienie bez przemocy to nie tylko sposób komunikacji, to również filozofia życiowa, która całkowicie odmieniła moje życie zawodowe i rodzinne. Jako początek takich zmian i przenoszenia założeń tej filozofii do życia codziennego proponuję przyjrzeć się słowom, których używamy – kiedy mówimy i kiedy… myślimy. Uczestnikom moich warsztatów staram się pomagać w odnajdowaniu tego, co z tego co mówią i myślą służy im i ich bliskim, a co powoduje, że stawiają mury w swoich relacjach. Odkrycie tego to pierwszy krok do zmian, aby to co mówimy do innych stawało się oknem, a nie murem, aby otwierało dialog i wspierało nasze relacje z innymi oraz naszą relację ze sobą samym.


Zapraszam cię na krótkie spotkanie z tym podejściem, podczas którego będziesz mógł przekonać się, czy i tobie może ono coś dać. Przyjdź – jeśli zależy ci na poprawie jakości relacji, w których jesteś. Jest to spotkanie dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, czym jest Porozumienie bez Przemocy i jak jego założenia każdy może zastosować w swojej rodzinie, w komunikacji z dziećmi, rodzicami, rodzeństwem, partnerami.

Katarzyna Bratumiła Barczyńska

wystąpi w sobotę (sala duża) o godz 12.00 wykład: Relaks, regeneracja, zdrowie oraz o godz. 13.00 warsztat: Tworzenie wspierających struktur domowych

Zawodowo jestem wykształcona jako architekt inżynier, doktor historii architektury Politechniki Wrocławskiej – ze specjalnością początków gotyku klasycznego na Śląsku – gotyku dającego połączenie Nieba i Ziemi poprzez Człowieka.   
Byłam kilkuletnim wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego kształcąc dokumentalistów zabytków.  

Prywatnie: Po śmierci synka otworzyły mi się możliwości „czytania z przestrzeni” i kontaktów z energiami otoczenia, co doprowadziło do rozwoju tych umiejętności oraz szybkich i gwałtownych zmian zawodowych i osobistych. 

Od kwietnia 2013 roku mieszkam (wraz z rodziną)  w mini wsi w Górach Kocich, niedaleko Trzebnicy, co dało mi nareszcie! okazję do badania pola kryształowego Przyrody, obserwowania i odtwarzania pierwotnej energetyki roślin uprawianych przez człowieka i słuchania ich. 

Prowadzę również doświadczenia nad tematyką kryształowych ogrodów oraz harmonizacją otoczenia domu i jego wnętrza – poprzez wprowadzanie elementów żywiołów i struktury kryształowej. 

"Relaks, regeneracja, zdrowie - zapisy w kryształowych polach informacyjnych" 

- Czym jest pole kryształowe, jak działa i czy mamy wpływ na nasze życie? Kiedy zdrowiejemy i kreujemy nasze Dobre życie? Czy możliwa jest zmiana tylko poprzez decyzję? Wieści z pola kryształowego czekają na odkrycie i cieszenie się nimi.


"Tworzenie wspierających struktur domowych, wspólna mandala grupy - na "Dobry Związek" 

- Jak wzmocnić aspekty naszego życia w mini układach domowych z minerałów? Jak dobierać dla siebie i bliskich minerały? Co wzmacnia nas przy pracy, a co w odpoczynku? Kilka słów teorii i wspólne układanie mandali z kamieni przez całą grupę. 

Bogumiła Małota

Jest pasjonatką życia we wszystkich jego przejawach. Ukończyła prawo. Jest instruktorem jazdy konnej, malarką, łyżwiarką, projektantką i pisarką. A teraz w otwartości na więcej może powiedzieć: " Niech żyje Życie".

"Pasja życia" - spektakl artystyczny

Poprowadzą Robert Zabielski i Bogumiła Małota.

Jest to widowisko całkiem nowego wyrazu artystycznego - połączenia medytacji, szołdu i głębokiej modlitwy z samym sobą w świadomości istnienia. Będziemy chcieli za pomocą częściowo własnej muzyki i całkowicie własnej poezji płynącej prosto z naszych serc do Was poprowadzić przez doświadczenie połączenia z własną Duszą. Odkrycia pasji promieniującej z głębi Duszy. Poprowadzimy Was medytacją oddechu do pełniejszego swojego istnienia. Zapraszamy wszystkich Mistrzów czekających w poczekalni do Urzeczywistnienia.

Robert Zabielski

 

Coach - trener, psycholog, masażysta -również dźwiękiem. Artystyczne usposobienie wyraża pasją muzyki, pisze poezję oraz teksty. Organizuje koncerty muzyki relaksacyjnej oraz etnicznej. Wieloletnie doświadczenie pracy emisją głosu. Ukochał naturalnie rdzenne kultury. Każdą chwilą odkrywa siebie na nowo.

Jadwiga Naira


Szamanka i uzdrowicielka o kilkunastoletnim doświadczeniu specjalizuje się w energii transformującej. Terapeutka o niezwykłej wrażliwości. Pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata, takich jak Syberia, Mongolia, Peru, Egipt, Indie, Hawaje i innych miejsc wysoko energetycznych. W ciągu tej intensywnej pracy otrzymała wiele inicjacji m.in. na ,,Mistrza komunikacji ze światami zwierząt, roślin, minerałów i astralnymi na Hawajach” czy ,,Wyświęcenie na Pumę w Peru”. Zdobytą wiedzę i umiejętności praktykowała prowadząc warsztaty, medytacje i konsultacje m.in. w Haus der Pyramiden w Niemczech. Po długim czasie wróciła do Polski i założyła Szkoły Wiedzy Szamańskiej ,,Centrum Ty i Wszechświat”, gdzie naucza praktycznych umiejętności szamańskich. Obecnie jeździe po wielu miastach Polski z autorskimi medytacjami i warsztatami, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem i naukami. 
Więcej informacji o Jadwidze Naira i jej projektach można znaleźć: 
http://tyiwszechswiat.pl
https://www.facebook.com/search/top/?q=ty%20i%20wszechświat
https://www.youtube.com/channel/UCE2Gc9kB_h4NaVwJ4kG45KA

manka i uzdrowicielka specjalizująca się w energii transformującej. 

 

Warsztat 
,,Razem czy osobno. Nowe związki na nowych wibracjach”

W naszej ludzkiej ewolucji pomiędzy kobietą i mężczyzną przeżyliśmy i czasami nadal przeżywamy różne rodzaje miłości. Miłość, która boli, ogranicza, miłość która się poświęca. Jest to zapisane w naszym DNA jako informacja z czasów historycznych i innych.

Pragnieniem naszej Duszy jest tak zwana miłość na 100%.
Nazywam ją Kryształową Miłością. 
Ta Miłość jest wolna i szczęśliwa. Uwalniając zranione uczucia i emocje - zmieniamy nasze odczuwanie i wzrasta nasza odwaga, do tego by kochać i być kochanym.
Ta informacja mieszka też w naszej duszy i w naszym ciele dlatego będziemy aktywować w nas WOLNOŚĆ. Nazywam to ewolucją kobiety i mężczyzny, po to by spotkać się na szczycie i tworzyć nową Miłość i NOWE ZWIĄZKI na NOWYCH WIBRACJACH.

 

Doktor Ludmiła Frąckowiak

poprowadzi wykład sobota godz. 15.30 (sala góra)

Ludmiła Frąckowiak lekarz medycyny, nutricyolog. Ostatnie podwyższenie kwalifikacji -Moskiewska Akademia Medyczna im. Seczenova (Nutricyologia. Zdrowe odżywianie, wpływ mikronutrientów na zdrowych i chorych ludzi)

Podstawy medycyny chińskiej.

Skończyła kursy Nowe Myślenie. Prawo przyczyny i skutku.

Wielki Mistrz Reiki. Karuna Reiki. Reiki Tybetańskie

Psychoterapeuta. Numerolog karmiczny. Metody kierowania świadomością i rozwoju intuicji.

Twórczyni autorskich kursów dla kobiet „Jestem kobietą i w tym moja siła”

Warsztaty: Relacji mężczyzna – kobieta „On i Ona jak znaleźć wspólny język” Znalezienie wewnętrznej siły. Miłość, szczęście, obfitość, zdrowie.

Kursy: Obudź swoją wewnętrzną Boginię;

Prawdziwy mężczyzna dla prawdziwej kobiety;

Sukces i pieniądze w sposób kobiecy

Wykład:

WODA TAJEMNICZY PŁYN NASZEJ PLANETY, LEK NA WSZYSTKIE CHOROBY, KŁOPOTY I NIEPOWODZENIA


Co my znamy o wodzie? Wielka tajemnica wody. Żywa i martwa woda. Dla czego woda raz w roku zmienia swoje właściwości. Jak zrobić z wody lekarstwo? Metody oczyszczania, uzdrawiania i odmładzania. Jak z pomocą wody spełniać swoje marzenia? Technika szklanki wody. Pamięć wody. Dla czego trzeba pić strukturyzowaną wodę? Strukturyzatory wody.

Kasia Zielińska-Lisowska

Kasia Zielińska-Lisowska od dziecka związana fizycznie i duchowo z wierzbami i brzozami. Harcerka, z wykształcenia politolog z pięcioletnim doświadczeniem dziennikarskim, kilkunastoletnim stażem w instytucji państwowej. Dziecko indygo z darem jasnowiedzenie i jasnoczucia wspierające dzieci kryształowe, terapeuta Theta Healing, narzędzie samorozwoju dla innych, joginka. Prowadzi Centrum Rozwoju „Drzewo Życia” w Pobiedziskach, w którym króluje joga jako jedno z narzędzi do samorozwoju, a weekendowo odbywają się warsztaty rozwoju osobistego, których jest autorem lub/i prowadzącym.

Jak żyć w trzecim wymiarze z duszą z piątego wymiaru.
1. Matrix
Identyfikacja, zasady gry, wybór, doświadczenie, uziemienie. Patriotyzm, szacunek, duma, przynależność do egregoru.
2. Dualność a intencja.
Ego-dusza, dobro-zło
3. Zagrożenia fizyczne a higiena fizyczna.
Powietrze, woda, jedzenie,
4. Zagrożenia duchowe a higiena duchowa.
Systemy religijne, przysięgi i zobowiązania.
5. Zagrożenia dla naszego ciała energetycznego i higiena energetyczna.
Oddziaływania geo i elektryczne, kradzieże energii trudne do zidentyfikowania, samoobrona.

Monika Juraszek​

Jestem zwykłą kobietą, mamą dwójki dzieci, obecnie mieszkam w Kędzierzynie Koźlu i mam 33 lata :) 

 

Poza tym prowadzę warsztaty pt" Odkryj w sobię siłę" jestem atreterapeutką, malarką, autorką książki Sekrety Zdrowego i pięknego umysłu" oraz autorką metody malowania w polu serca, działaczką społeczna na rzecz poprwy jakości powietrza w Kędzierzynie Koźlu, prelegentką w środowisku alternatywnym.

 

Już od paru lat  poszerzam świadomość temacie odkrywania swojego potencjału.

W związku z tym że przed ponad 20 lat chorowałam na epilepsję, stan ten pozwolił mi doświadczyć ekstremalnych stanów umysłu, a dzięki swojej pracy nad sobą udało mi się pożegnać tą chorobę i uzdrowić swoje ciało, z czego dziś jestem ogromnie dumna :)

 

W swoich wystąpieniach nie tylko mówie o tym jak ważne są proste ćwiczenia oddechowe, przestrzeń TU i TERAZ, równowaga, ale przede wszystkim daje ludziom uczucie że naprawdę warto zadbać o siebie i że można poradzić sobie z największymi przeciwnościami losu, nawet wtedy gdy wszyscy twierdzą inaczej. Moje doświadczenia są ogromną inspiracją dla innych i dlatego uwielbiam się nimi dzielić.

To po części moja misja, by pomagać innym .

 

Ponadto, już niebawem bo w czerwcu, wydaję swoją pierwszą książkę pt. Sekrety zdrowego i pięknego umysłu", która to jest wielkim moim sukcesem,i w której zawarte są wszystkie moje ważniejsze doświadczenia w temacie rozwoji i powrotu do zdrowia,  sekrety które pomogą innym zwrócić uwagę na podstawowe i fundamentalne aspekty naszego umysłu i zdrowia całego naszego ciała. 

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wywiadu na świadoma tv, dzięki temu będą państwo mieli większy ogląd mojej osoby :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mwnp0E9JrVw&t=272s

 

https://www.facebook.com/sekretyzdrowegoipieknegoumyslu/

 

Alina waligóra

 

W programie konwentu oprócz wielu atrakcji również joga. Już w piątek o 19:30 możecie uczestniczyć w zajęciach hatha jogi, które dla Was poprowadzę. Z radością przypominam, że jak zazwyczaj na moich zajęciach relaks z muzyką na żywo. Chciałabym Was zafascynować jogą tak jak ktoś mnie zafascynował 10 lat temu.

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz

 

Mistrzyni kamertonów. Potrafi nimi zdiagnozować blokady w ciele, stany zapalne lub choroby. Co więcej, potrafi się z nimi rozprawić wibracją kamertonów. Poprzez dźwięk ustawia i harmonizuje wszystkie czakry i meridiany w ciele.
Według fizyki kwantowej, w dużym uproszczeniu, cały świat, przyroda, ludzie, zwierzęta, ich emocje i fizyczne ciało jest wibracją. Atomy złożone są z fotonów, czyli cząsteczek światła o konkretnej częstotliwości. Dlatego skoro wszystko jest falą i wibracją, to najlepiej wpływać na to właśnie dźwiękiem. To bardzo stara metoda i dlatego niektórzy uważają ją za zabobon, ale to nie jest magiczny tarot. Dźwięk jest czytelny, mocno osadzony w sprawdzalnej doświadczeniami nauce. To nie magia, ale fizyka. Sylwia prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia, aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości. We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna, jak sama podkreśla prowadzi laboratorium własnej tożsamości.

Beata Ślusarek

 

Jestem mistrzynią Reiki (Usui, Gold, Kundalini), praktyk Ilahinoor, masażystka Lomi Lomi Nui. Zajmuję się polem energetycznym człowieka, oczyszczam drzewa rodowe, odcinam od skutków działania klątw i uroków, oczyszczam czakramy. Wprowadzam swoich klientów w stan relaksu, uzdrawiam z traum i uwalniam od ciężaru przeszłości. Od dzieciństwa mam niezwykły kontakt z aniołami i Mistrzami Duchowymi. Lata pracy z ludźmi uaktywniły moje jasnowidzenie. Wróżę z kart tarota, lenormand, anielskich i klasycznych. Skupiam się na rozwiązywaniu problemów ludzi którzy proszą mnie o pomoc. Pomagam odnaleźć światełko w ciemnościach złych myśli. Posiadam wysoko rozwiniętą intuicję. Największym moim nauczycielem było życie. Przeszłam ciężką drogę by się znaleźć w miejscu w którym jestem. Pomagały mi anioły, Święci ale tez mistrzowie duchowi którym z pokorą mówię DZIĘKUJĘ. Teraz sama jestem nauczycielem, uczę zrównoważonego rozwoju duchowego, uzdrawiania i pracy z aniołami. Moja pasja stała się moją pracą. Dwa lata pracowałam w EZOTV a teraz w MOCY MAGII w TVN. Dlaczego telewizja? Ponieważ mogę dotrzeć do osób które mnie potrzebują na całym świecie.

Temat: Spotkania karmiczne i reinkarnacja. Dlaczego spotykamy ludzi z innych wcieleń, jak ich rozpoznajemy i jak zdrowo przepracować takie spotkania.

Katarzyna Komin

Zatańczmy Jogę

Taniec towarzyszył Kasi od najmłodszych lat, pierwsze kroki stawiała w tańcu towarzyskim, później współczesnym. Własne choreografie tworzyła będąc młodą nastolatką, również na potrzeby imprez okolicznościowych w szkole. Taniec brzucha zainspirował ją ruchem wyrażającym kobiecość, muzyką, zachwycił potencjałem tego tańca, jako doskonałej formy psycho-fizycznej terapii dla kobiet i rozrywki jednocześnie. Walory zdrowotne tańca brzucha oraz ukończenie rocznego stażu w psychoterapii gestalt z pracą z ciałem skłoniły ją do założenia małej szkoły tańca pod nazwą Agencja Twórcza OLE! w 2007 roku. Ostatnie 8 lat uczyła się u wielu tancerek tańca orientalnego oraz indyjskiego tańca klasycznego i filmowego bollywood, który zafascynował ją pozytywną energią i otwartością w wyrażaniu radości życia. Taniec brzucha poznawała m.in. z nauczycielkami: Anną Mendak, Munique Neith, Ładą Toulik, Zainą, Elwira Janitzki, Margaritą Brown de Frese (Nashyra), Jiliną, Azizą of Cairo, Samarą Hayat. Tańca indyjskiego bollywood oraz hinduskich tańców klasycznych bharatnatyam, kathak, odissi uczyła się u Rady Żivković, Alaknandy Bose, Magdaleny Niernsee i Ashoka Das. Na co dzień Kasia prowadzi zajęcia dla grup początkujących tańca brzucha i bollywood, których podstawowym celem jest uwolnienie ciała od napięć, wyrażanie emocji, wyzwolenie większej radości życia. Pasjonuje ją integracja ludzi poprzez prowadzenie zabaw tanecznych. DALAYA Bellydance Group daje jej możliwość dalszego rozwoju w poznawaniu techniki tańca brzucha.

Na zajęciach, które prowadzi od 5 lat stara się przekazywać wiedzę ucząc jednocześnie świadomości ciała, z uwagą na swobodny, naturalny oddech, który pomaga akceptować w pełni każdy kolejny ruch. Prowadząc typowo kobiece tańce jej misją jest działanie wspierające kobiety w akceptacji siebie takie jakie są TU i TERAZ. Pomaga jej w tym wiedza uzyskana na rocznym stażu psychoterapii gestalt z pracą z ciałem i praca nad własnym rozwojem psychofizycznym. Inspiruje uczestniczki kursów do prezentowania się w tańcu przed widownią, dzięki temu mają okazję przejść swój lęk i podzielić się radością życia jaką mają w sobie. Celem zajęć jest nieskrępowana zabawa z nutką aktorstwa filmowego oraz uwolnienie ciała od napięć, wyzwolenie większej radości życia!.

 

Zatańczmy Jogę Joga&Dance

Serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi połączone z tańcem orientalnym. Zajęcia pobudzającą ciało i umysł do nowych możliwości, wyzwolenia kreatywności, wspierający wyjście poza codzienne schematy ruchowe i myślowe.

Zajęcia skierowane do wszystkich.

Korzyści dla osób wcześniej praktykujących jogę to upłynnienie ruchu ciała, odczucie miękkości, wolności i przestrzeni na zewnątrz i w zakresie ciała do wyrażania siebie.

Ruch taneczny pomoże uwolnić emocje z ciała, otwarcie na innych ludzi staje się łatwiejsze, pobudzamy kreatywność. Korzyści dla osób tańczących to czerpanie energii i mocy w pozycji zatrzymanej i zakorzenionej, skupienia się i odczuwanie swojego ciała w danej asanie. Dzięki temu rozluźnione ciało w tańcu wzmacniamy i uelastyczniamy, nasz taniec nabiera intensywniejszego wyrazu pochodzącego z wnętrza ciała i uspokojonego umysłu. Wzrasta poczucie pewności siebie w tańcu i zaufania do siebie.

Trzy etapy zajęć  „Zatańcz jogę”

I – nauka/ ćwiczenie figur w technice tańca orientalnego głównie ruchy płynne i koliste miednicy, klatki piersiowej, rąk i dłoni, mudr z tańca hinduskiego, kroków z tańca współczesnego

II – ćwiczenie asan wzmacniających i uelastyczniających ciało

III – Choreografia – płynne połączenie asan z ruchem tanecznym do muzyki Prowadzące: Asia – instruktorka hatha jogi,  szczęśliwa założycielka studia Jogi Yam oraz Kasia – instruktorka i tancerka tańca brzucha i tańca filmowego bollywood, animatorka z zamiłowania kochająca pobudzać ludzi do radości poprzez taniec, promotorka podejścia holistycznego do życia. Założycielka Agencji Twórczej OLE!, która wyrosła na szkołę tańca dla kobiet.

Anahita Dorota Flieger

O mnie

Muzyk, pasjonatka wszystkich form samo-ekspresji oraz dróg powrotu do wewnętrznej harmonii i spokoju. 

Wierzę, że każdy może wyrażać się w naturalny i spontaniczny sposób. Chwile, w których jesteśmy przepełnieni witalną energią życia, kiedy umysł odpoczywa, a my jesteśmy po prostu sobą - są naprawdę wyjątkowe. To tu zaczyna się kreatywność. Są to momenty pełne gracji, uważności, spontaniczności i radości. Poświęciłam swoje życie poszukiwaniom dróg i sposobów do tego, abyśmy właśnie nimi wypełniali swoją codzienność. Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczę się na instruktora Biodanzy w Berlinie - metody pracy z ciałem w tańcu i z muzyką, dużo podróżuję, jestem na ścieżce rozwoju duchowego i uwielbiam śpiewać. Prowadzę warsztaty ze śpiewu intuicyjnego, ruchu spontanicznego, medytacje prowadzone i indywidualne sesje pracy z głosem. Ponadto gram na bębnie szamańskim.

 "Anahita (Dorota Flieger) i Mieszko Nowacki - Śpiewana medytacja - Delikatne dźwięki wewnętrznego spokoju.
Połączenie medytacji z melodią śpiewu, dźwięków didgeridoo, shruti  box i mis tybetańskich"
Kojące i leczące wibracje. Dźwięki harmonii i spokoju. Podróż, podczas której poznamy kolejne oblicze spokoju. Gdy nasze ciało się relaksuje, a umysł uspokaja wszystko zaczyna nabierać innych barw, przybieramy inny punkt widzenia i dostrzegamy nowe rozwiązania. Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się w melodię głosu i rytm didgeridoo. Reszta zadzieje się już sama.

 

-Opis warsztaty Anahita (Dorota Flieger) "A właśnie, że koncert życzeń" 


" warsztat- Pozwól sobie uczciwie zadać pytanie- czego tak naprawdę pragnę? Pozwól sobie to wyrazić. Pozwól sobie to przyjąć. Warsztat będzie połączeniem medytacji prowadzonej i podróży do wewnątrz siebie ze spotkaniem w grupie oraz zaproszeniem do ekspresji poprzez śpiew intuicyjny i ruch. Zajęcia otwarte są dla każdego dorosłego. Każdy z uczestników decyduje sam w jakim stopniu w nim uczestniczy.

Małgorzata Brzoza

Wystąpi w sobotę o godz 18.00 - 19.00 Numerologia. Zachowania i predyspozycje dzieci a numerologia. (Sala góra).

 

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć 
i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji - klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron - Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny "Nieznany Świat". Nazwana przez prasę "Pierwszą Damą Polskiej Numerologii".

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopien Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

"Po Numerkach do Serca" 

tytuł wykładu:

Karma Rodu i Kody Reinkarnacji jak zrozumieć siebie przez pryzmat daty urodzenia, imion i nazwisk. 

 

Jakub Stąpór

Od ponad 5 lat pasjonuję się odmiennymi stanami świadomości. Przez ostatnie 3,5 roku intensywnie poznawałem różne techniki uzdrawiania siebie oraz innych uczestnicząc w dziesiątkach warsztatów, ceremonii, rytuałów oraz kręgów jak i przeżywając setki procesów w życiu codziennym. Rośliny towarzyszyły mi od początku tej ścieżki, swego czasu pomagały mi wychodzić z uzależnień, obecnie wspierają mnie przy pracy nad sobą.Czerpałem inspiracje, wzorce i jakości od 4 nauczycieli.Po przeżytej chorobie jak i inicjacji szamańskiej zacząłem prowadzić indywidualne sesje pracy z cieniem, podczas których intuicyjnie sczytuje informacje z pola prowadząc przez proces.Sesje mają charakter ustawień systemowych i podróży po świecie wizji. Dotyczą transformacji emocji i przekonań, czyszczenia karmy rodowej i łączenia z przodkami, odprowadzania zmarłych, czyszczenia podczepów, pracy z wewnętrznym dzieckiem oraz integrowania aspektu męskiego i żeńskiego.Na co dzień prowadzę też stronę internetową –www.suplementswiadomosci.pl

Praktyki energetyczne

 

Zapraszam was na wykład o pracy z energią w oparciu o różne technologie. Opowiem wam o pracy z kamieniami szlachetnymi i jakie można znaleźć dla nich zastosowanie w życiu codziennym. Omówię szczegółowo jak pracować z arkuszem Radykalnego Wybaczania i co się kryje za filozofią tego systemu. Nauczycie się wizualizacyjnej medytacji uziemienia. Przedstawię 2 proste techniki na oczyszczanie się oraz bardziej złożony rytuał odcięcia, który warto znać przy transformowaniu bliskich relacji lub wtedy, gdy „drogi z się rozchodzą”.
Z kwestii bliskich szamanizmowi pojawią się ustawienia systemowe oraz technika "karmienia swoich demonów".

Iwona Każmierczak

 

mgr fizjoterapii, pedagog, psychoterapeuta

MINDFULNESS

 

Mindfulness - to bycie w uważności , w pełnej obecność tu i teraz , bez osądzania i oczekiwania . Jest doświadczaniem życia takiego jakie jest . Jest drogą wyboru pomiędzy tu i teraz a było czy będzie .Jest drogą rozwoju która bierze początek w statycznej medytacji i przenosi się na medytację w ruchu by stać się sposobem i stylem życia.

Jednym z założeń treningu Mindfulness jest zaakceptowanie swoich myśli i emocji . Celem treningu jest uwolnienie się od automatycznych ocen, oczekiwań, schematów . Stan relaksacji oraz poczucia szczęścia jest osiągany jakby przypadkowo, jako wtórny efekt bycia w stanie uważności.

Trening uważności oparty jest na koncentracji na oddechu, ćwiczeniach zwiększających świadomość ciała , emocji , myśli.

Podstawowymi zasadami pracy z uważnością jest: świadome oddychanie, zajmowanie się jedna rzeczą na raz, zauważanie i odłączenie się od automatycznych zachowań, myśli i emocji, bycie w tu i teraz .

Efektem Treningu Uważności jest : redukcja stresu i wewnętrznego napięcia, poprawa relacji , dystans do siebie i innych, poprawa uwagi i koncentracji, wewnętrzna harmonia, radoś

, zdrowie.

Profesor Jon Kabat- Zinn wprowadził metodę uważności do medycyny i psychoterapii i jako pierwszy opisał jej efekty w pracy z ludźmi. W 1979 roku założył pierwszą Klinikę Redukcji Stresu Opartą na Uważności w Massachusetts.

Trening uważności skierowany jest do wszystkich osób które , szukają sposobu radzenia sobie ze stresem, emocjami, trudnymi relacjami, codziennością, napięciem i bólem w ciele, schorzeniami psychosomatycznymi, obniżonym nastrojem. Dla wszystkich szukających sposobu na piękne, dojrzałe , radosne życie .

Zapraszam na spotkanie z Mindfulness na którym doświadczysz :

  • Scanowania ciała

  • Chodzenia w uważności

  • Medytacji na Tu i Teraz

 

www.iwonakazmierczak.pl

Małgorzata Potempa i Ewa Żukowska

wystąpią w niedzielę o godz 16.45 - 17.45 Trening samoakceptacji (sala góra) oraz o godz 18.00 -19.45 warsztaty: Ceremonia Radykalnego Wybaczania.(sala góra)

Małgorzata Potempa  arteterapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Instruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu. Uwielbia tańczyć, śpiewać i podróżować i realizować się twórczo.

Ewa Żukowska arteterapeuta, trener Radykalnego Wybaczania, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. Negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu ich więzi rodzinnych. Instruktor dynamiki tańca i ruchu w pracy z ciałem. Od 11 lat prowadzi Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. Lubi podróżować i czerpać inspiracje z innych kultur.

Małgosia i Ewa realizują autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Mówią o sobie: „Docieramy do ludzkich serc i do sedna ich problemów. Wspieramy w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywamy talenty i zachęcamy do realizacji swoich pasji zgodnie z maksymą: „Zachwyć się sobą czyli spójrz na swoje ISTNIENIE jako na ważne i wartościowe”.

„NAZYWAM SIĘ…I TO WYSTARCZY – trening samoakceptacji

 

Zastanowimy się wspólnie jaka zależność występuje między spełnieniem w życiu, a samoakceptacją?! Czego brakuje do układanki pt: „satysfakcjonujące życie” osobiste i zawodowe? Rezygnujesz z życia z pasją? Nawet nie wiesz kiedy popadasz w samokrytykę i najczęściej – sfrustrowany - stoisz w miejscu. Dlaczego innym, jakoś lepiej wszystko wychodzi, a Tobie zawsze czegoś brakuje?

Dowiesz się od czego zacząć, jak skutecznie odnaleźć poszczególne elementy tej układanki i sensownie je ułożyć.  Wystarczy jeden ruch, aby połączyć wszystko w doskonałą całość. Poćwiczysz umiejętność lubienia siebie, doświadczysz tego kim jesteś i sprawdzisz, jak niewiele trzeba…. Od tego momentu Twoje życie może zmienić się, zdecydowanie na lepsze.

W programie m.in.

- co to jest  samoakceptacja i jej wpływ na życiowe decyzje?

- w jaki sposób zmiana nastawienia do siebie, może podnieść jakość życia?

- jak rozpoznać osobisty zestaw talentów i co z nim zrobić?

Specjalny prezent dla Ciebie, podczas konwentu, możesz bezpłatnie skonsultować każdą sprawę.  Zapraszamy, do zobaczenia na konwencie.

Strona internetowa: www.wspieranie-rozwoju.pl

Blog: ewazukowska.pl

Telefon: 603 126-196

 

CEREMONIA RADYKALNEGO WYBACZANIA

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, w jakim stopniu poczucie krzywdy lub poczucie winy blokuje Twoje działania i  nie daje Ci upragnionego spokoju? W jednym i drugim przypadku hamujesz rozwój, a wytworzony żal do kogoś lub do siebie pochłania energię, którą mógłbyś przeznaczyć na marzenia.

 Nie musisz nic rozumieć, nie musisz nic odpuszczać, nie możesz bagatelizować tego co się stało, ale nie wolno Tobie przestać marzyć!!!  Pokażemy Ci drogę jak nie rezygnować z siebie i swoich pragnień. Zapewniam Cię, nie musisz wybaczać, ale… możesz zrobić coś ZAMIAST!!! To jest inne spojrzenie na wybaczenie.

Strona internetowa: www.wspieranie-rozwoju.pl

Blog: ewazukowska.pl

Telefon: 603 126-196

Joanna Siemieńczuk

wystąpi w sobotę o godz 10.45 - 11.45 Joga śmiechu (sala duża) oraz w niedzielę o godz 9.00 - 10.00 Taniec intuicyjny (zapisy) (sala duża)

• Malarka
• Liderka jogi śmiechu
• Nauczycielka jogi w stylu Ananda Marga
• Regreserka (Regresing®)
• Prowadząca zajęcia tańca intuicyjnego oraz Kręgów Kobiet.
https://joannamagdalenaart.wixsite.com/art-of-love/

Ciało stanowi dla niej tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Dzieli się tym doświadczeniem poprzez prowadzenie zajęć tańca intuicyjnego, jogi śmiechu oraz Kręgów Kobiet, które pomagają uwalniaś się od iluzji, wspierają poczucie jedności z innymi ludźmi oraz drogę do uzyskania balansu męskiej i żeńskiej energii.

JOGA ŚMIECHU

Zapraszamy na zajęcia gwarantujące ogromną dawkę radości oraz dające przestrzeń do popuszczenia wodzów kontroli, czy przekonań o tym co jest właściwe, czy stosowne. Tutaj zostawiamy wszystkie konwenanse za drzwiami, na powrót stając się jak dzieci :) 

Joga śmiechu jest wyjątkową techniką gimnastyczną zmieniającą podejście do życia, wyzwalająca pokłady wewnętrznej, bezwarunkowej radości i ugruntowująca ją w duszy. Nie wymaga poczucia humoru, radosnego usposobienia, ani żadnych umiejętności poza przeciętną sprawnością fizyczną. Wspólna praktyka polegająca na wzajemnym zarażaniu się śmiechem i wykonywaniu w grupie ćwiczeń opartych na zasadach dziecięcej zabawy, pozwala na rozluźnienie, przebudzenie radości kontaktu z innymi ludźmi, nabranie zdrowego dystansu do samego siebie i otaczającego świata oraz na skontaktowanie się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Głęboki, szczery śmiech pomaga rozpuszczać blokady i napięcia oraz spoglądać na świat z niewinnością, świeżością i radością. Praktykowanie jogi śmiechu jest bezcennym narzędziem do samorozwoju i otwierania się na nową, piękną jakość życia.

 

TANIEC INTUICYJNY – PROWADZONA MEDYTACJA W RUCHU

Autorskie zajęcia podczas, których Twoja uwaga zostanie skierowana do Twojego wnętrza poprzez prowadzoną medytację w ruchu. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości ciała oraz pogłębienie uważności, jednocześnie wyzwalając od potrzeby kontrolowania ruchu i poruszania się po znanych już szlakach. Pozwala to na odkrycie całkiem nowych i przemierzenia ich w dzikości, spokoju, delikatności, czy też ekstazie.

Wszystko, co chcesz powiedzieć – wyraź poprzez taniec. Rozluźnij się, wsłuchaj w głos Twojego ciała szepczącego o tym, co stłumione, ciche i wyparte. Pozwól mu znaleźć nowe ścieżki i rozpuść iluzoryczne kajdany. Zatańcz swoje uczucia i uwolnij pierwotny ruch, który najlepiej opisze Twoją istotę. Przebudź intuicję i zanurz się głębiej w swoim ciele i uczuciach. Niech taniec poprowadzi Cię do odkrycia siebie – Ciebie prawdziwego. 
Zajęcia oparte są na osobistym doświadczeniu prowadzącej oraz zainspirowane rozmaitymi technikami tanecznymi i rozwojowymi jak GAGA, Kontakt Improwizacja, 5Rytmów, medytacja OSHO, medytacja prowadzona itp., w efekcie mając niepowtarzalny, autorski charakter.

Karol Chmielnicki oraz Dj - Nikolay Selekta. ​​​

wystąpi  w niedzielę o godz 13.00 - 14.00 (sala góra).

Karol Chmielnicki (Hontei)

 

Czuję, więc… JESTEM „Bycie w Sobie - tylko z tego poziomu jesteśmy w stanie w pełni panować nad naszym życiem. Hontei – Siła Jedności Duszy i Ciała - to projekt poszerzenia świadomości ludzkiego ciała. Sesja bazująca na masażu staje się jedynie punktem wyjścia do głębszego doświadczania życia - bo kluczem do wewnętrznej harmonii i poczucia Siebie w totalnej akceptacji jesteśmy my sami”.

Nikolay Selekta

Doświadczony Dj, współorganizator Ecstatic Dance w Warszawie, a przede wszystkim: człowiek o niesamowitym wyczuciu dźwięku i wrażliwości muzycznej.

Każde ciało ma swój własny rytm - odkryj go, a odkryjesz drogę do samouzdrawiania ciała i duszy...

Jeśli prawdą jest, że ciało ma wpływ na ducha, a duch oddziałuje na ciało, to taniec jest najprzyjemniejszym narzędziem pracy z naszymi emocjami, jaki znam. Zapraszam serdecznie na warsztat poszerzania świadomości naszego ciała i pracy z emocjami - "Zatańcz Siebie"

Cel projektu:

Warsztaty „Zatańcz Siebie” mają na celu zwrócenie uwagi na nasze Ciało. Będziemy pracowali nad pobudzaniem oraz uwalnianiem emocji – tak, by nie blokowały one naszej spontaniczności i pozwoliły nam na pełne wyrażanie Siebie i swoich uczuć.

Dla kogo?

Zajęcia są w szczególności skierowane do osób, które zwykle unikają wyrażania uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim osobom, które:

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć
- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich relacji
- Mają opory przed otwarciem się na innych
- Doświadczają napięć w ciele

...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.

 

Zapraszam serdecznie,
Karol Chmielnicki - Hontei


bo prawdziwa nauka podbija pasję, a pasja chęć nauki

 

Karol Chmielnicki 

dyrektor do spraw figli i psot 

tel. +48 537 091 960 

www: www.szkolaszczescia.pl

mail: karol.chmielnicki@gmail.com

​Kinga Maruszczak
Wystąpi w sobotę o godz 19.15 - 20.15 Samouzdrawianie (sala góra).
 
Samouzdrawianie i rozwój. Kinga  od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na praktyczne działania. Od 15 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem jest wspieranie innych i dostarczanie prostych narzędzi poprawy życia na wszelkich poziomach. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi. www.marzeniawdzialaniu.pl.  Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa –  the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady,  przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz otworzyć się na życie w obfitości i miłości.
Please reload

bottom of page