top of page

V KONWENT OTWARTEGO SERCA


Kochani Przyjaciele.

Intencja Konwentu to Otwarte Serce. Prawda, która ujawnia się w relacjach, wspólnym dzieleniu się talentami i wymianą doświadczeń związanych z harmonizacją naszego życia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Tu już nie chodzi o zwykłe popisywanie się wiedzą czy nabytymi umiejętnościami praktycznymi lecz o głęboką przemianę jaka zachodzi w człowieku gdy żyje w zgodzie ze swą duszą i urzeczywistnia swój najwyższy potencjał bez owijania niczego w przysłowiową „bawełnę”.
Ten Konwent to pytanie o cel twego życia. To głęboka potrzeba bycia autentycznym i otwarcia na innych ludzi by lepiej rozmieć siebie i mocniej ukochać to co jeszcze pozostaje za zasłoną naszej niewiedzy. Spotkania prelegentów i uczestników Konwentu Otwartego Serca to taniec naszych wzajemnych potrzeb o tym by tworzyć tu na Ziemi piękny świat i działać w tym świecie mądrze.


Tworzyć miejsca pełne harmonii według świętej geometrii w miłości do natury i wszystkiego co nas otacza. By spojrzeć wewnątrz siebie i zapytać w czym mogę ci pomóc? Jak możemy żyć lepiej, odżywiać się zdrowiej, cieszyć się swą fizycznością robiąc dobre rzeczy dla swego ciała, przywracając mu młodość i witalność.


Konwent Otwartego Serca ma już dawno swą intencję i jest nią spotkanie ze sobą bez ściemy bo maski już dawno muszą zostać ściągnięte.”Ty jesteś innym mną „ …i tylko to zrozumienie może podarować nam ostatecznie wolność byśmy pokochali prawdziwie.


Ten Konwent powstał w tej intencji uwolnienia nas z matrixa tańczących uwarunkowań i zachcianek ego i ostatecznego wyjścia poza karmę. Drogą Prawdy jest Otwarte Serce, które otwiera bramy zrozumienia i świętości życia w zgodzie z tą czystą intencją Serca, która rozjaśnia umysł, aktywuje w nas geniusz i usuwa wszelkie śmieci z pamięci naszego komputera.


Wszyscy posiadamy moc talentów i darów jakimi możemy się ze sobą dzielić by wzrastać w Miłości, inspirować się i odkrywać nowe przestrzenie boskiej kreacji jaką jesteśmy. Konwent jaki pragniemy zorganizować ma za zadanie otworzyć nasze serca dla współtworzenia przestrzeni cudów w naszym życiu.


Pierwszym z cudów tej kreacji jest przypomnienie sobie o tej Mocy serca a następnie jej urzeczywistnienie objawiające się dziką formą ekstazy w urzeczywistnieniu tego boskiego dzieła.


Naszym zadaniem na organizowanym konwencie jest rozświetlenie przestrzeni niewiedzy i ignorancji w celu propagowania idei Harmonii, Piękna i Mocy jaką od zawsze Jesteśmy.


Jeśli czujesz inspirację to już wiesz, że piszę właśnie do Ciebie. I to Ty jesteś twórcą tego wydarzenia.


Jak wziąć udział w konwencie?
        
Zostań osobą Prowadzącą warsztaty, panele dyskusyjne, prelekcje.


W tym celu:
-Wejdź w  przestrzeń serca   by podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami praktycznymi, inspiracjami czy talentami.
-Zapisz swój program, wypełnij formularz do pobrania w załączniku wydarzenia i wyślij  na maila: sophiaserceziemi@gmail.com,studio@joga-yam.pl  propozycje swojego wystąpienia. Prelekcja czy wykład powinien być nie dłuższy niż 50 min.


1. Jeśli chcesz podzielić się swym talentem w formie zorganizowania promocyjnych warsztatów 
napisz jakiego tematu dotyczy i czego potrzebujesz do tego by zrealizować swój pomysł.
Warsztaty powinny być nie dłuższe niż  90 min  byśmy umożliwili wystąpienia wszystkim uczestnikom programu.


2. Zorganizuj mini koncert lub inscenizację teatralną  by zainspirować innych poprzez muzykę lub inne dowolne dzieło sztuki jakie tworzysz.
- Jeśli tworzysz muzykę i grasz już swoje koncerty wyślij mi materiał na maila. W ciągu trzech dni konwentu znajdziemy czas by stworzyć przestrzeń dla Twej boskiej kreacji. Preferujemy muzykę budującą w nas harmonię i przywracającą pamięć naszym komórkom. 
- Jeśli tworzysz inscenizacje czy przedstawienia teatralne w formie tańca , ruchu, dźwięku, koloru pomyśl o tym jak mogłaby wyglądać taka mini forma prezentacji u nas w studio jogi YAM
-Jako osoby tworzące muzykę i inne formy sceniczne  jesteśmy też otwarci na nowe przestrzenie współkreacji, które mogą się dla nas otworzyć podczas tych spotkań muzycznych czy teatralnych.


3. Zostań osobą, która udostępnia nam swój talent w postaci: rękodzieła, biżuterii, kamieni, kryształów czy pysznego jedzenia, które nakarmi nasze zmysły podczas konwentu. 
W tym celu zarezerwuj i wykup stolik by podczas konwentu  sprzedawać swoje dzieła sztuki. Napisz mi maila by określić co chciałbyś wypromować. Ze względu na ograniczoność przestrzeni jaką posiadamy o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów i jakość prezentowanych wyrobów.

4. Zostań uczestnikiem konwentu. 
Wykup bilet by uczestniczyć w programie, który zostanie opracowany i udostępniony przed rozpoczęciem imprezy – baw się dobrze i następnym razem zdobądź odwagę by dołączyć do grupy Prowadzących.

Korzyści uczestnictwa wykładowców:


1. Darmowy wstęp na wszystkie warsztaty, prelekcje, koncerty i przedstawienia.
2. Promocja swoich usług (strony internetowe, filmy)
3. Nawiązanie ciekawych znajomości i współpracy z osobami o podobnych zainteresowaniach 
 i wiedzy.


Korzyści uczestnictwa dla uczestników:


Udział w  wybranych przez siebie wykładach, prelekcjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach za symboliczną opłatą.
Odkrycie w sobie potencjału kreacji i inspiracji dla realizacji swoich marzeń 
Poszerzenie swojej wiedzy w wybranych dziedzinach zaprezentowanych na konwencie

Organizacja imprezy:


Joanna Burdzińska – Studio Jogi YAM http://www.joga-yam.pl/
tel.797-130-616, email: studio@joga-yam.pl
Ewa Ziółkowska (Sophia Serce Ziemi) – tel. 508 238 381

http://harmonia-przestrzeni.com

Jarosław Ziółkowski, tel 791 328 528, http://harmonia-przestrzeni.com

Bilety do nabycia:

nr. konta: 38 1140 2004 0000 3902 5570 8892 Joanna Burdzińska

z dopiskiem: V Konwent Otwartego Serca 

oraz na miejscu w studio jogi Yam na ul. Kochanowskiego 4\10 w Poznaniu.


Wstęp na wszystkie warsztaty i zajęcia:

Koszt 1 dzien (piatek): 60 zł
Koszt 2 dni ( piątek, sobota): 80 zł
Koszt 2 dni ( piątek, niedziela): 80 zł
Koszt 3 dni (piątek, sobota, niedziela): 130 zł

 

Płyta "La Galactique"

Joanna Burdzińska,

Ewa Ziółkowska, Łucja Nowicka, Jarosław Ziółkowski

Releksujące dźwięki gongu, mis kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, fletu, bębnów.

Utwór: Otwarte Serce - Joanna Burdzińska - gong, Ewa Ziółkowska - misy kryształowe, Łucja Nowicka - flet, Jarosław Ziółkowski - bębny
00:00 / 00:00

Oto fragment utworu Otwarte serce z naszej nowej płyty. Dziękuję Monice Ratajczak, Sabinie i Paulinie Nowak za przepiękny zmysłowy taniec

Organizatorzy:

Patronat medialny:

bottom of page